konec (3:0, 1:0, 0:0)

19.01.2016, 17:30 • Ice Palace • Martin Penker

Tipsport: 1.3 6.5 7.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

56:46

Komaristij se nyní dostal ke střele z pravého kruhu, jeho pokus však dokázal Koskinen skvěle chytit!

55:03

Hosté si však moc dlouho přesilovku nezahráli, neboť nyní vyfasoval zbytečné dvě minuty za sekání Ljamkin.

54:50

Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za držení vyfasoval Ketov.

54:27

Další nebezpečnou střelu na branku nyní vyslal z levého kruhu Rukavišnikov, jeho pokus však jen těsně minul levou tyč Podjapolskijho branky.

53:07

Nebezpečnou střelu na branku nyní vyslal z levého kruhu Kaprizov, kotouč však po jeho střele minul levou tyč zhruba o půl metru.

44:08

Kaprizov se nyní prokličkoval středem hřiště až před Koskinena, toho se následně snažil prostřelit mezi betony, Koskinen je však včas sklapl a kotouč tak nepustil za svá záda.

Ilja KOVALČUK - 4:0

38:15

Petrohrad právě vstřelil branku!
Domácí využívají dvojnásobnou přesilovku a vedou tak 4:0! ILJA KOVALČUK dostal nabito do mezikruží a jeho následná dělovka skončila až za zády bezmocného Podjapolskijho. Asistence: Andrej Kutejkin, Vadim Šipačjov

37:59

Hosté půjdou do třech! Dvě minuty za hákování vyfasoval Manuchov.

37:23

Domácí si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za podražení vyfasoval Semjonov.

31:33

Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění vyfasoval Dergačjov.

30:13

Bučněvič nyní dostal skvělou přihrávku před Podjapolskijho, jeho následná střela však skončila vysoko nad brankou!

26:29

Domácí půjdou do třech! Dvě minuty za vyhození kotouče mimo kluziště vyfasoval Ketov.

26:15

Hosté si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za napadení vyfasoval Ponikarovskij.

21:17

Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za hákování vyfasoval Kutejkin.

21:03

Gusev se nyní dostal s kotoučem ke střele z mezikruží, jeho první pokus dokázal Podjapolskij vyrazit zpět k němu, ale ani na podruhé Gusev nedokázal prostřelit Podjapolskijho.

20:47

Karejev má nyní nějaké potíže s pravou nohou a do branky se tak stěhuje opět Podjapolskij! Tak Karejev v brance moc dlouho nevydržel.

19:13

Kuklev se nyní dostal do skvělé střelecké pozice před Koskinenem, toho však nedokázal prostřelit.

DADONOV - 3:0

15:14

Domácí vedou už 3:0! Gusev našel zpoza branky před Podyapolskijm úplně volného JEVGENIJE DADONOVA, a ten se následnou střelou do levého horního růžku nemýlil. Podjapolskij neměl žádnou šanci proti této střele. Asistence: Nikita Gusev, Vadim Šipačjov.

13:50

Domácí si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za držení vyfasoval Ščukin.

12:15

Domácí se dostávají už do dvoubrankového vedení! Dadonov poslal podél levého mantinelu přihrávku za branku na úplně volného Šipačjova, ten našel ihned svou přihrávkou před brankou volného ILJU KOVALČUKA, a ten už neměl problém překonat Podjapolskijho. Asistence: Jevgenij Dadonov, Vadim Šipačjov.

Vadim ŠIPAČJOV - 1:0

09:14

Domácí se dostávají do vedení! VADIM ŠIPAČJOV se dostal ke střele z pravého kruhu po skvělé přihrávce od Dadonova a jeho následná střela mířená do levého horního růžku skončila v síti. Podjapolskij neměl žádnou šanci. Asistence: Jevgenij Dadonov.

07:44

Nyní se jim to však podařilo a hned z toho byla velká šance. Zpoza branky dostal skvělou přihrávku před Podyapolskijho Dadonov, jeho následný pokus však dokázal Podyapolskij skvěle vyrazit vyrážečkou mimo tři tyče.

06:52

Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za hákování vyfasoval Kuklev.

4:0

Branky a nahrávky: 10. Šipačjov (Dadonov), 13. Kovalčuk (Dadonov, Šipačjov), 16. Dadonov (Gusev, Šipačjov), 39. Kovalčuk (Kutejkin, Šipačjov)

SKA Petrohrad: Koskinen (Ježov) – Jakovlev, Čudinov (A), Chafizullin, Kutějkin, Kalinin, Rukavišnikov, Rykov, Zubarev – Dadonov, Šipačjov (A), Kovalčuk (C) – Širokov, Kadějkin, Gusev – Ketov, Kablukov, Ponikarovskij – Bučněvič, Dergačjov, Barabanov

Metallurg Novokuzněck: Podjapolskij (40. Karejev, 41. Podjapolskij) – Manuchov, Fairchild, Ljamkin, Kuklev, Glebov, Nekoljenko, Kapotov, Ščukin – Kaprizov, Poliščuk (A), Komaristij – Lebeděv (A), Kousal, Plotnikov – Mitrjakov, Romanov (C), Musin – Makarenko, Semjonov, Jerďakov

Rozhodčí: Kulakov, Ibatulin – Medveděv, Otmachov