konec (3:0, 1:0, 0:0)

19.01.2016, 17:30 • Ice Palace • Martin Penker

Tipsport: 1.3 6.5 7.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (19:49:01)
Dnešní zápas je za námi. Domácí dnes byly celý zápas lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 4:0. Postupně se trefili Šipačjov, Kovalčuk, Dadonov a Kovalčuk. Hosté dnes nedokázali vstřelit ani jednu branku a Koskinen si tak připsal čisté konto.

Střely na branku (celkem): 43 – 20
Vyhrané buly (celkem): 32 – 18

59:40

Domácí dnešní zápas vyhrají 4:0 a zaslouženě si tak připíší další tři body do tabulky Západní konference.

58:48

Hra se nyní pohybuje spíše ve středním pásmu a ani jeden z týmů se už příliš nežene směrem dopředu.

58:00

Právě se nám rozeběhli poslední dvě minutky třetí třetiny.

57:04

Oba týmy jsou v plném počtu.

Jakub Kovář do Petrohradu? Možná po této sezóně ...

56:46

Komaristij se nyní dostal ke střele z pravého kruhu, jeho pokus však dokázal Koskinen skvěle chytit!

55:47

Domácí nyní drží kotouč na svých holích, ale dopředu se příliš neženou.

55:03

Hosté si však moc dlouho přesilovku nezahráli, neboť nyní vyfasoval zbytečné dvě minuty za sekání Ljamkin.

54:50

Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za držení vyfasoval Ketov.

54:27

Další nebezpečnou střelu na branku nyní vyslal z levého kruhu Rukavišnikov, jeho pokus však jen těsně minul levou tyč Podjapolskijho branky.

53:51

Širokov se dostal ke střele z mezikruží, jeho tvrdou střelu však dokázal jeden z obránců ztečovat nad branku.

53:07

Nebezpečnou střelu na branku nyní vyslal z levého kruhu Kaprizov, kotouč však po jeho střele minul levou tyč zhruba o půl metru.

52:38

Domácí si nyní nerozuměli mezi sebou v útočném pásmu a kotouč tak získávají hosté.

52:03

Makarenko se dostal ke střele z mezikruží, jeho pokus však dokázal Koskinen vyrazit nad branku.

51:24

Hosté mají snahu vstřelit alespoň jednu branku, domácí obránci však dnes pracují velmi dobře.

50:32

Manuchov se nyní snažil poslat přihrávku před branku na jednoho ze svých spoluhráčů od pravého mantinelu, tuto přihrávku však dobře přečetl jeden z obránců, a tak z této šance nic nebude.

49:15

Hra se nyní pohybuje spíše ve středním pásmu. Domácí trochu zvolnili a už se spíše soustředí jen na defenzivu.

47:32

Ketov se nyní dostal ke střele z mezikruží, jeho pokus však ani nedoputoval k Podjapolskijmu.

45:58

Ten však ztroskotal na pevné obraně domácích.

45:48

Domácí nyní chybovali v útočném pásmu a hosté se tak dostávají do protiútoku.

44:08

Kaprizov se nyní prokličkoval středem hřiště až před Koskinena, toho se následně snažil prostřelit mezi betony, Koskinen je však včas sklapl a kotouč tak nepustil za svá záda.

43:30

Domácí si nyní nerozuměli mezi sebou v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.

42:38

Kovalčuk se dostal ke střele z levého kruhu, jeho pokus však skončil daleko vedle levé tyče.

41:58

Čudinov napřáhl ke střele od modré čáry, jeho tvrdou ránu však dokázal Podjapolskij vyrazit do rohu kluziště.

41:42

Hra se nyní pohybuje spíše ve středním pásmu.

40:38

Šipačjov se dostal ke střele z mezikruží, jeho pokus však skončil nad brankou.

40:01

Druhá třetina je za námi. Domácí byly i ve druhé třetině lepším týmem a na konci druhé třetiny tak vstřelili zaslouženou čtvrtou branku. Hosté nedokázali ihned na začátku druhé třetiny využít svou dvojnásobnou přesilovku. Domácí si tak do třetí třetiny přiváží pohodlný čtyřbrankový náskok.

Střely na branku (celkem): 31 – 12
Vyhrané buly (celkem): 23 – 10
Další třetina začne přibližně v 19:13.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

Ilja KOVALČUK - 4:0

38:15

Petrohrad právě vstřelil branku!
Domácí využívají dvojnásobnou přesilovku a vedou tak 4:0! ILJA KOVALČUK dostal nabito do mezikruží a jeho následná dělovka skončila až za zády bezmocného Podjapolskijho. Asistence: Andrej Kutejkin, Vadim Šipačjov

37:59

Hosté půjdou do třech! Dvě minuty za hákování vyfasoval Manuchov.

37:23

Domácí si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za podražení vyfasoval Semjonov.

36:57

Domácí nyní svého soupeře téměř ve všech směrech přehrávají, další branku se jim však zatím nedaří vstřelit.

Dominik Kubalík je suverénně nejlepším střelcem Tipsport extraligy! Dokázal by se plzeňský střelec prosadit i v KHL?

35:51

Kablukov nyní dostal skvělou přihrávku před brankáře, jeho následný střelecký pokus však dokázal Podjapolskij skvěle chytit.

34:55

Ketov napřáhl ke střele z levého kruhu, Podjapolskij však jeho pokus dokázal vyrazit mimo tři tyče.

33:30

33:28

Jakovlev napřáhl ke střele od modré, Podjapolskij však jeho střelu dobře viděl a kotouč tak neměl problém vyrazit do pravého rohu kluziště.

32:28

Kovalčuk nyní dostal nabito do pravého kruhu, jeho následná tvrdá střela skončila mimo tři tyče.

31:33

Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění vyfasoval Dergačjov.

31:28

30:39

Širokov se nyní řítil s jedním ze svých spoluhráčů proti jednomu obránci, Širokov to však vzal vše na sebe, ale jeho následný střelecký pokus skončil nad brankou.

30:13

Bučněvič nyní dostal skvělou přihrávku před Podjapolskijho, jeho následná střela však skončila vysoko nad brankou!

28:39

Hosté nedokázali využít přesilovku pět na tři a stav tak zůstává stále 3:0!

28:26

28:00

Nebezpečnou střelu na branku nyní vyslal jeden z hostujících hráčů, Koskinen si však s touto střelou poradil a kotouč vyrazil mimo tři tyče.

27:28

Až nyní se odhodlal ke střele Plotnikov, jeho pokus z pravého kruhu však dokázal Koskinen skvěle chytit.

27:16

Hosté si stále přihrávají kotouč mezi sebou, ale ke střele se zatím neodhodlali.

26:51

Hosté nyní kombinují s kotoučem v útočném pásmu.

26:29

Domácí půjdou do třech! Dvě minuty za vyhození kotouče mimo kluziště vyfasoval Ketov.

26:15

Hosté si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za napadení vyfasoval Ponikarovskij.

25:51

Kadejkin nyní hledal svou přihrávkou zpoza branky před Podjapolskijm někoho ze svých spoluhráčů, tam však nikdo z nich nebyl a kotouč tak získávají hosté.

24:33

Kovalčuk se nyní řítil sám proti Podjapolskijmu, jeden z obránců ho však dojel a nedovolil mu ani vystřelit!

24:11

Kalinin napřáhl ke střele od modré čáry, jeho dělovka však minula pravou tyč branky.

23:34

Kotouč se nyní dostal po střele Makarenka do lapačky Koskinena, a ten ho raději podržel.

23:18

22:38

Romanov se nyní dostal ke střele z levého kruhu, jeho pokus však skončil zhruba metr vedle levé tyče.

22:05

Hosté se však nemohou usadit s kotoučem v útočném pásmu a domácí tak mají zatím snadnou práci.

21:17

Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za hákování vyfasoval Kutejkin.

21:03

Gusev se nyní dostal s kotoučem ke střele z mezikruží, jeho první pokus dokázal Podjapolskij vyrazit zpět k němu, ale ani na podruhé Gusev nedokázal prostřelit Podjapolskijho.

20:47

Karejev má nyní nějaké potíže s pravou nohou a do branky se tak stěhuje opět Podjapolskij! Tak Karejev v brance moc dlouho nevydržel.

20:44

Manuchov napřáhl ke střele od modré, jeho pokus však zblokovat jeden z obránců do ochranné sítě.

20:13

Hosté si vystřídali do druhé třetiny brankáře. Nyní tak chytá místo Podjapolskijho Karejev.

20:05

Domácí vyhráli úvodní buly druhé třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem dopředu.

20:01

Petrohrad předvedl v první třetině skvělý výkon, a na všech brankách se podílela dvojice Šipačjov - Dadonov

První třetina je za námi. Domácí jsou zatím jasně lepším týmem a zaslouženě tak vedou 3:0! První branku dokázali vstřelit domácí už v 10. minutě, a to když se dokázal prosadit Šipačjov. O tři minutky později to bylo už 2:0, a to když se střelecky prosadil Kovalčuk. Na 3:0 následně zvyšoval v 16. minutě Dadonov a s hostujícím celkem to tak nevypadá vůbec dobře. Druhá třetina tak bude ještě velmi zajímavá. Uvidíme, zda hosté začnou více bruslit a ještě s tímto výsledkem něco udělat.

Střely na branku (celkem): 21 – 4
Vyhrané buly (celkem): 16 – 2
Další třetina začne přibližně v 18:20.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:13

Kuklev se nyní dostal do skvělé střelecké pozice před Koskinenem, toho však nedokázal prostřelit.

19:00

Právě se nám rozeběhla poslední minutka první třetiny!

17:00

Hosté se nyní usadili s kotoučem v útočném pásmu, ale ne na dlouho, neboť přišla špatná přihrávka jednoho z nich a kotouč tak získávají opět domácí.

DADONOV - 3:0

15:14

Domácí vedou už 3:0! Gusev našel zpoza branky před Podyapolskijm úplně volného JEVGENIJE DADONOVA, a ten se následnou střelou do levého horního růžku nemýlil. Podjapolskij neměl žádnou šanci proti této střele. Asistence: Nikita Gusev, Vadim Šipačjov.

14:59

Kutejkin dostal nabito do levého kruhu, jeho následnou tvrdou ránu dokázal Podyapolskij vyrazit mimo tři tyče.

14:40

Další střelu na branku nyní vyslal od modré čáry Jakovlev, Podyapolskij však jeho střelu dobře viděl a kotouč chytil do své lapačky.

14:21

Kovalčuk vyslal na branku střelu z pravého kruhu, jeho střelecký pokus však dokázal Podyapolskij v pohodě chytit.

13:50

Domácí si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za držení vyfasoval Ščukin.

12:15

Domácí se dostávají už do dvoubrankového vedení! Dadonov poslal podél levého mantinelu přihrávku za branku na úplně volného Šipačjova, ten našel ihned svou přihrávkou před brankou volného ILJU KOVALČUKA, a ten už neměl problém překonat Podjapolskijho. Asistence: Jevgenij Dadonov, Vadim Šipačjov.

11:51

Vadim ŠIPAČJOV - 1:0

09:14

Domácí se dostávají do vedení! VADIM ŠIPAČJOV se dostal ke střele z pravého kruhu po skvělé přihrávce od Dadonova a jeho následná střela mířená do levého horního růžku skončila v síti. Podjapolskij neměl žádnou šanci. Asistence: Jevgenij Dadonov.

08:52

07:44

Nyní se jim to však podařilo a hned z toho byla velká šance. Zpoza branky dostal skvělou přihrávku před Podyapolskijho Dadonov, jeho následný pokus však dokázal Podyapolskij skvěle vyrazit vyrážečkou mimo tři tyče.

07:15

Domácí se však nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu a hosté tak mají zatím snadnou práci.

06:52

Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za hákování vyfasoval Kuklev.

06:23

Bučněvič se nyní dostal s kotoučem od pravého mantinelu ke střele z mezikruží, jeho pokus však dokázal jeden z obránců zablokovat.

05:55

Domácí nyní chybovali ve středním pásmu a hosté se tak dostávají do protiútoku.

04:54

Ketov zkusil své štěstí z pravého kruhu, jeho pokus však dokázal Podyapolskij v pohodě chytit.

04:27

Kadejkin se nyní dostal ke střele z mezikruží, jeho pokus však dokázal zblokovat mimo tři tyče jeden z obránců.

03:41

02:40

Dergačjov se nyní vřítil s kotoučem podél levého mantinelu do útočného pásma, místo střely však volil přihrávku na opačnou stranu kluziště k jednomu ze svých spoluhráčů, tomu však kotouč přeskočil hůl, a tak z této šance nebude vůbec nic.

02:22

Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude před Koskinenem.

01:44

Domácí nyní chybovali ve vlastním pásmu, ale hosté z této chyby nedokázali ani vystřelit.

01:00

Širokov nyní zkusil své střelecké štěstí z pravého kruhu, jeho pokus však skončil daleko vedle pravé tyče.

00:16

Čudinov nyní pouze nahodil kotouč do útočného pásma a ihned jel střídat.

00:05

Domácí vyhráli úvodní buly první třetiny a ihned se ženou s kotoučem směrem dopředu.

00:01

Arénou nyní zní Ruská národní hymna.
Oba týmy jsou již na ledové ploše. Domácí dnes nastupují v modrých dresech, hosté dnes oblékli bílé dresy.

SKA Petrohrad: Koskinen (Ježov) – Jakovlev, Čudinov (A), Chafizullin, Kutějkin, Kalinin, Rukavišnikov, Rykov, Zubarev – Dadonov, Šipačjov (A), Kovalčuk (C) – Širokov, Kadějkin, Gusev – Ketov, Kablukov, Ponikarovskij – Bučněvič, Dergačjov, Barabanov

Metallurg Novokuzněck: Karejev (Podjapolski) – Manuchov, Fairchild, Ljamkin, Kuklev, Glebov, Nekoljenko, Kapotov, Ščukin – Kaprizov, Poliščuk (A), Komaristij – Lebeděv (A), Kousal, Plotnikov – Mitrjakov, Romanov, Musin – Makarenko, Semjonov, Jerďakov

Rozhodčí: Kulakov, Ibatulin – Medveděv, Otmachov.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Poslední 3 vzájemná utkání

Novokuzněck – Petrohrad 4:3
Petrohrad – Novokuzněck 6:2
Novokuzněck – Petrohrad 3:2
Metallurg Novokuzněck

Novokuzněck se momentálně nachází v tabulce Východní konference na poslední čtrnácté příčce s šestačtyřiceti body. Po padesáti odehraných zápasech mají na svém kontě 10 výher, 1 výhru po prodloužení či nájezdech, 14 proher po prodloužení či nájezdech a 25 proher. Na venkovním kluzišti zatím odehráli čtyřiadvacet utkání, ze kterých 6x vyhráli, 1x vyhráli po prodloužení či nájezdech, 5x prohráli po prodloužení či nájezdech a 12x prohráli.

SKA Petrohrad

Petrohrad se momentálně nachází v tabulce Západní konference na páté příčce s šestaosmdesáti body. Po padesáti odehraných zápasech mají na svém kontě 23 výher, 6 výher po prodloužení či nájezdech, 5 proher po prodloužení či nájezdech a 16 proher. Na domácím kluzišti zatím odehráli třiadvacet zápasů, ze kterých 12x vyhráli, 2x vyhráli po prodloužení či nájezdech, 2x prohráli po prodloužení či nájezdech a 7x prohráli.

Petrohrad – Novosibirsk 6:2
Petrohrad – Chabarovsk 1:2 po prodloužení
Petrohrad – Slovan Bratislava 3:2
Petrohrad – Medveščak Záhřeb 5:3
CSKA Moskva – Petrohrad 4:2
Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu ruské nejvyšší hokejové soutěže KHL mezi SKA Petrohrad a Metallurg Novokuzněck.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

4:0

Branky a nahrávky: 10. Šipačjov (Dadonov), 13. Kovalčuk (Dadonov, Šipačjov), 16. Dadonov (Gusev, Šipačjov), 39. Kovalčuk (Kutejkin, Šipačjov)

Metallurg Novokuzněck: Podjapolskij (40. Karejev, 41. Podjapolskij) – Manuchov, Fairchild, Ljamkin, Kuklev, Glebov, Nekoljenko, Kapotov, Ščukin – Kaprizov, Poliščuk (A), Komaristij – Lebeděv (A), Kousal, Plotnikov – Mitrjakov, Romanov (C), Musin – Makarenko, Semjonov, Jerďakov

Rozhodčí: Kulakov, Ibatulin – Medveděv, Otmachov