Sparta – Kometa Brno 9:3
18:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Klimek (Netík, Buchtele), 12. Sabolič, 14. Hamilton (Klimek, Sabolič), 16. Forman (Kalina, Kumstát), 18. Hlinka (Forman), 19. Dragoun (Kudrna, Čajkovský), 24. Sabolič (Čajkovský, Hamilton), 46. Buchtele (Hlinka, Přibyl), 59. Forman (Kumstát) – 28. Dočekal (Štindl), 40. Špirko (Kuboš, Němec), 48. Němec (Káňa, Špirko)
Florida – Edmonton 2:4
01:38, konec
Branky a nahrávky: 43. Smith, 46. Howden (Thornton, Campbell) – 6. Hall (Purcell), 18. Eberle (Nugent-Hopkins, Pouliot), 25. Hall (Purcell, Draisaitl), 59. Purcell (Hall)
St. Louis – Pittsburgh 5:2
02:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Steen (Stastny, Brouwer), 38. Tarasenko (Edmundson, Fabbri), 43. Brouwer (Stastny, Parayko), 52. Stastny (Brouwer, Bouwmeester), 60. Shattenkirk (Steen, Stastny) – 19. Kunitz (Letang, Crosby), 36. Malkin (Hagelin)
Winnipeg – Colorado 1:2
02:00, konec
Branky a nahrávky: 60. Armia (Perreault, Ehlers) – 22. Söderberg (Holden, Comeau), 40. Iginla (Söderberg, Tanguay)
Arizona – Buffalo 1:2
03:00, konec
Branky a nahrávky: 49. Vermette (Doan, Rieder) – 31. Eichel (Ristolainen, O'Reilly), 38. McGinn (Eichel, Ristolainen)
San Jose – Ottawa 3:4
04:30, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 25. Hertl (Thornton, Burns), 43. Couture (Ward, Vlasic), 48. Nieto (Donskoi, Tierney) – 12. McCormick (Ceci, Neil), 25. Ryan (Zibanejad, Karlsson), 55. Smith (TS), rozh. náj. Zibanejad
Barys – Minsk 4:2
14:30, konec
Branky a nahrávky: 21. Dallman (Bochenski, Lundin), 29. Chudjakov (Lundin), 33. Boyd (Dallman, Dawes), 45. Bochenski (Dawes, Boyd) – 33. Szczechura (Lisovec), 50. Vesce (Gunderson, Cheechoo)
Kazaň – Toljatti 5:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Azevedo (Möller), 23. Malychin (Abrosimov, Obuchov), 32. Azevedo (Möller), 35. Varnakov (Malychin), 46. Azevedo (Jarulin, Wilson) – 38. Komarov (Romanov), 43. Strelcov (Vorobjov, Achmetov), 59. Bumagin (Zaťovič, Magogin)
Jokerit – Vladivostok 3:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 11. Aaltonen (Kapanen, Lajunen), 25. Mäki (Wirtanen, Lajunen), 34. Sallinen (Aaltonen, Kulda) – 32. Mamin (Zemčjonok), 54. Mamin (Ugarov, Kinrade)
Petrohrad – Novokuzněck 4:0
17:30, konec
Branky a nahrávky: 10. Šipačjov (Dadonov), 13. Kovalčuk (Dadonov, Šipačjov), 16. Dadonov (Gusev, Šipačjov), 39. Kovalčuk (Kutejkin, Šipačjov)
Viťaz – Soči 4:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 19. Vyglazov (Nikulin), 39. Drugov (Vyglazov, Nikulin), 49. Horák (Davydov, Eronen), 57. Kempe (Afinogenov, Davydov) – 36. Pajgin (Skačkov, Petersson), 50. Krikunov (Glazkov, Kosticyn), 53. Anisin (Wilson, Pajgin)
Spartak Moskva – Novosibirsk 3:4
17:30, po s.n. (2:3)
Branky a nahrávky: 2. Radulov (Bodrov, Valentěnko), 11. Valentěnko (Bělov), 60. Wellman (Glazačev) – 15. Sannikov (Mišarin), 17. Šalunov, 57. Butuzov, rozh. náj. Šalunov
Riga – Chabarovsk 1:2
18:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Saulietis (Kulda, Sedláček) – 40. Byvalcev (Li), 54. Gračjov (Tolpeko)
Kärpät – Rauma 2:2
17:30, konec (1.z. 3:2)
Branky a nahrávky: 27. Pyörälä (Aho, Nutivaara), 42. Nutivaara (Puljujärvi, Laatikainen) – 32. Koivisto (Asplund, Lahti), 55. Lahti
Frölunda – Davos 1:1
20:05, konec (1.z. 5:0)
Branky a nahrávky: 4. Carlsson (Lehkonen, Figren) – 22. Ambühl (Corvi, Lindgren)
Pardubice – Opava 9:3
13:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Machala (Machač), 20. Matýs (Machač, Machala), 20. Leder (Martínek, Roubal), 23. Štefka (Bucek, Petrus), 29. Kubišta (Leder), 41. Machač (Matýs), 48. Mert (TS), 49. Bucek (Štefka), 59. Matýs (Machač, Machala) – 5. Langer (Blecha), 15. Skalka, 44. Řečinský (Hladoník)
Martin – Košice 3:4
17:30, po s.n. (0:2)
Branky a nahrávky: 5. Murček (Surovka, Nemček), 31. Pokrivčák (Poliaček, Jass), 37. Tabaček (Matejka, Jass) – 1. Jenčík (Cebák, Halász), 26. Češík (Lelkeš, Ti. Varga), 56. Varga (Lelkeš, Deyl), rozh. náj. Bartoš
Poprad – Nitra 1:2
17:30, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 37. Heizer (Suchý, Bartečko) – 25. Laliberté (Milam), rozh. náj. Macík
Zvolen – Piešťany 5:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Jurík J. (Mráz B., Klhůfek), 15. Klíma T. (Zuzin, Žilka), 30. Brabenec (Semorád), 35. Krejčí (Obdržálek), 40. Jurík J. (Mráz B., Klhůfek) – 45. Hrehorčák (Hudec S.), 60. Petráš (Mikula)
Trenčín – Banská Bystrica 4:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 26. Novák Dominik (Novák Lukáš), 37. Troliga, 58. Hudec, 60. Novák Lukáš – 38. Zigo (Majdan, Pujacs), 50. Lucenius (Majdan)
Skalica – Žilina 2:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Ďaloga (Mickievics), 60. Reichel (Pašek) – 1. Huna (Novotný), 34. Škoda (Homer), 41. Handlovský (Škoda, Homer)
Karlovarský kraj – Kraj Vysočina 0:6
08:30, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 14. Brož (Juda), 15. Homola (Teplý), 24. Juda (Najman, Piskač), 26. Homola (Jindra), 32. Krajíček (Chlubna, Najman), 43. Krajíček (Najman)
Jihomoravský kraj – Pardubický kraj 0:1
08:30, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 11. Tobiáš (Koffer, Zeman)
Plzeňský kraj – Jihočeský kraj 1:1
08:30, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 6. Přikryl (Lang) – 19. Procházka (Beránek)
Středočeský kraj – Liberecký kraj 2:2
08:30, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 24. Čermák (Šiller), 29. Schulz (Šiller) – 20. Šuráň (Čermák, Hašek), 22. Virág (Liška, Nikolič)
Moravskoslezský kraj – Zlínský kraj 1:1
10:30, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 44. Raška (Peterek, Pavelka) – 24. Luža (Weintritt)
Olomoucký kraj – Královéhradecký kraj 2:5
10:30, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 2. Popelka (Rutar, Indrák), 43. Mlčák (Popelka, Indrák) – 6. Poppel (Rychlovský, Klodner), 11. Rychlovský (Nedomlel), 33. Rychlovský (Morong), 35. Morong (Klodner), 37. Poppel (Morong)
Ústecký kraj – Karlovarský kraj 3:1
12:30, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 41. Jouza (Rubeš), 42. Berka (Bartoš), 45. Berka – 36. Křemen
Jihomoravský kraj – Kraj Vysočina 2:2
14:30, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 4. Vašíček (Kavický), 4. Matěj (Meluzín) – 19. Teplý (Křehlík), 30. Piskáč (Krajíček, Zadražil)
Středočeský kraj – Jihočeský kraj 3:1
14:30, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 7. Hasil (Čermák), 22. Hasil (Zíka, Čermák), 31. Klikorka – 6. Bernat (Beránek)
Pardubický kraj – Moravskoslezský kraj 1:6
16:30, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 45. Zeman (Koffer) – 10. Vojtovič (Grygar), 22. Beránek (Vojtovič), 28. Raška, 36. Beránek (Raška, Anlauf), 41. Vojtovič (Peterek), 44. Vojtovič (Peterek)
Olomoucký kraj – Liberecký kraj 4:2
16:30, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 7. Rutar, 21. Barveníček (Indrák, Dobša), 34. Mlčák, 40. Studený (Indrák, Barveníček) – 1. Dospěl, 10. Virág
Zlínský kraj – Ústecký kraj 3:3
18:30, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 11. Luža (Weintritt, Vašenka), 31. Dřímal (Mynář, Suhrada), 33. Suhrada (Dřímal) – 12. Jouza (Psar), 28. Myšák (Jouza, Rubeš), 38. Jindra (Myšák)
Královéhradecký kraj – Praha 3:1
18:30, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 18. Morong (Síla), 26. Klodner (Poppel), 42. Rychlovský (Poppel) – 32. Čížek (Prymula)
Innsbruck – Znojmo 4:1
18:30, konec (27)
Branky a nahrávky: 30. Hohenegg (Paulweber C., Ebner), 31. Hohenegg (Paulweber C., Bär), 42. Strobl (Hohenegg, Paulweber C), 59. Paulweber C – 30. Kruckovyč (Hačecký, Svatuška)