Extraliga staršího dorostu

BK Mladá Boleslav – Berani Zlín

1:0

po s.n. (2:1) (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)

09.01.2016, 15:00 • ŠKOENERGO Aréna - malá hala • 4. kolo • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav)

Ode mě je to pro dnešek vše, sobotní program zakončí v Mladé Boleslavi benefiční utkání na památku výročí úmrtí boleslavského hokejisty Jana Basy, které začíná v 18 hodin ve velké hale.
Z mrazivé malé haly se loučím a přeji příjemný zbytek večera. (17:32:13)
Dlouhé a napínavé utkání mezi Mladou Boleslaví a Zlínem je u svého konce a uzavírá se tím i sobotní program NOEN Extraligy staršího dorostu. Za celých šedesát pět minut gól nepadl, a tak rozhodovaly až samostatné nájezdy, které rozhodl dvěma trefami, tou druhou až v páté sérii David Jirásek. Bruslaři se tak radují z výhry, Zlínští naopak odjíždějí domů se ziskem jednoho bodu z boleslavského ledu.

V samostatných nájezdech zvítězil tým BK Mladá Boleslav.
Autorem vítězné branky je DAVID JIRÁSEK, jenž zakončil k levé tyči, a připsal si tak svůj první letošní gól, navíc první v Extralize staršího dorostu.

5. série 2:1

David Jirásek byl úspěšný i napodruhé a poslal kotouč k levé tyči a rozhoduje!

5. série 1:1

Jan Václavek byl dalším exekutorem na hostující straně a nad beton Krofty se mu zakončit nepodařilo!
Ledaři ještě upevňují branku, která je mimo svou pozici.

4. série 1:1

Dančišin pod břevno nezakončil, branková konstrukce jen zazvonila.

Pořadí se otáčí. K nájezdu se rozjel znovu Filip Chytil, jenž chtěl Kroftu vymíchat a zakončit k pravé tyči, ale to se mu nepodařilo.

3. série 1:1

Dlabaja se mezi Kroftovy betony netrefil.

David Jirásek převedl krásný nájezd a taktéž překonal Odložilíka, když zvedl kotouč nad jeho beton.

2. série 0:1

Chytil překonává Kroftu poté, když zvedl kotouč nad jeho beton.

2. série 0:0

Oscar Flynn také ani netrefil branku.

1. série 0:0

Mladší dorostenec Kowalczyk moc nevymyslel a přestřelil branku.

Zdeněk Křížek jel jako první, ale zakončení do horní části brankář vyčetl a chytil puk do lapačky.

Samostatné nájezdy začínají.
Jako první pojedou Boleslavští, snad alespoň v nájezdech padnou hezké góly.
Prodloužení je u svého konce, samostatné nájezdy začnou po krátké úpravě ledu. Zatím se řeší, který tým penaltový rozstřel odstartuje.