DHL Extraliga juniorů

HC Olomouc – HC Energie Karlovy Vary

2:4

konec (0:2, 0:1, 2:1)

09.01.2016, 12:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • 32. kolo • Zuzana Spurná

Tipsport: 2.83 4.6 1.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hanáci utkání ještě pořádně zdramatizovali, když se během tří minut trefili za záda Frčka nejprve Josef Podlaha, poté využil přesilovku Jakub Heža. Energie si ale v třiapadesáté minutě vzala svůj dvoubrankový náskok zpět, když mířil přesně Daniel Babka a dokázala jej udržet. (14:10:42)

59:38

Hanáci ještě zkouší najít Frčkovu slabinu a kombinují v útočném pásmu.

59:25

Olomouc odvolává Urbische a zkouší to v šesti!

58:58

Macuhovi se odrazil puk přímo na hůl, kotouč ale do branky dostat nedokázal.

57:54

Jakub Vrána (KVA) míří na trestnou lavici. Hostující útočník byl potrestán za nedovolené bránění.

57:54

O různé strkanice není v tomto zápase nouze. Tentokrát se zřejmě nelíbil důraz Vrány před brankou.

57:10

Hanáci se snaží ještě alespoň snížit náskok Energie a kombinují v útočném pásmu.

56:50

Kuba zachytil rozehrávku Karlovarských a vydal se do útoku, u kruhu poslal puk Markovi, ten ale jen orazítkoval zadní mantinel.

55:40

Heža si klepl o přihrávku a podél pravého mantinelu spěchal za pukem, ke střele už se však nedostal.

55:08

Tahle početní výhoda už ale Kohoutům nevyšla a Pajk se vrací do hry.

54:10

Macuh hledal přihrávkou zpoza brány někoho ze svých spoluhráčů připravených před brankou, pro ty byl ale pas příliš dlouhý.

53:04

Kohouti si zahrají další početní výhodu. Ondřej Pajk (OLO) si odpyká menší trest za nedovolené bránění.

52:50

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Energie ale využila chyby domácí obrany a po střele DANIELA BABKY znovu vede o dvě branky. Asistence: Michael Čejka, Jiří Janata.

51:41

Současně jsou tak vyloučeni: Tomáš Ministr (OLO) na dvě + dvě minuty za hrubost, Petr Vodička (KVA) na 2+2 za hrubost. Vodička navíc vyfasoval i osobní desetiminutový trest.

51:41

Za karlovarskou brankou se strhla hromadná bitka! Nejprve se do sebe pustili Podlaha s jedním z hostů, poté shodil rukavice Ministr s Vodičkou.

51:36

Beták to zkusil od vrcholu kruhů, jeho pokus ale dobře viděl a schoval v lapačce.

51:06

Kohouti jsou teď často v útočném pásmu a snaží se vstřelit vyrovnávací branku, Frček je ale proti.

2:4

Branky a nahrávky: 44. Podlaha (Kališ, Ministr), 47. Heža (Spurný) – 11. Janata (Hauzr, Beer), 13. Zikmund, 32. Čejka (Hauzr, Dudek), 53. Babka (Čejka, Janata)

HC Olomouc: Urbisch (Pospíšil) – Spurný, Klvaňa, Galvas, Kališ, Beutl, Kolovratník, Konečný – Heža, Kropáč, Beták (C), Z. Zabloudil, Podlaha, Ministr, Macuh, Marek, Jeklič, Kuba.

HC Energie Karlovy Vary: Frček (Fuksa) – Michálek, Beer, Pajk, Rulík (C), Dudek, Vodička, Weinhold – Nguyen, Zikmund, Svoboda, Čejka, Vrána, Hauzr, Hendrych, Janata, Procházka, Babka.

Rozhodčí: Held – Zedník, Vožda