7:3

konec (0:1, 6:0, 1:2)

09.01.2016, 17:00 • Stadion města Nový Jičín • 32. kolo • Kateřina Krutilková

Tipsport: 2.48 4.3 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Třetí třetina byla ze strany hostů lepší než ta předchozí, ale významně se na výsledném skóre nepromítla. V půlce 42. minuty vstřelil gól hostující Sajdl, což ještě mohlo hodonínským udržet teoretickou šanci na zvrat. Ten se ale nekonal. Za necelé dvě minuty odpověděl domácí Ižacký a zvýšil na 7:2. Poslední gólový zápis zajistil hostující Jurásek. Zápas skončil výsledkem 7:3 (22:29:16)

59:11

Oddechový čas pro domácí.

59:11

Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Škumát – 2 min.).

57:35

Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Hoďa – 2 min.).

54:13

Ofsajd Nového Jičína.

54:05

Střela Hodonínu skončila v lapačce Iláše.

53:31

51:31

Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Polesný - 2 min., držení).

50:10

Drtiči právě vstřelili branku!
Zdeněk Jurásek ještě ohrozil novojičínské vítězství.

47:02

Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Kolář - 2 min.).

47:02

Ižacký se dostal do velké příležitosti, ale před Zavadila kotouč neletěl.

43:30

43:08

Nový Jičín právě vstřelil branku!
JAKUB IŽACKÝ prolomil smůlu dolní brány, do které dneska ještě nespal puk.

41:37

Opět podobná situace jako v situaci Juráska. JAKUB SAJDL položil Iláše na zem a snížil stav Hodonína na 6:2. Asistence Kolář.

40:01

Druhá třetina byla pro domácí fanoušky jistě zajímavá. Nový Jičín nastřílel do brány Drtičů hned 6 branek. Střeleckou sérii začal ve 22. Málek, o dvě minuty později se podařilo zvýšit stav Mikšanovi a následně zabodoval Lehečka. O pátou branku se zasloužil Ižacký a třetinu hezky zakončil Vašut.

40:00

39:24

Málek nahrál před bránu PŘEMYSLOVI VAŠUTOVI, jenž možná zajišťuje dnešní vítězství Novému Jičínu.

7:3

Branky a nahrávky: 22. Málek (Zdeněk, Vašut), 24. Mikšan (Zdeněk, Málek), 28. Lehečka, 30. Škumát (Hoďa, Ižacký), 34. Ižacký (Flašar, Lehečka), 40. Vašut (Málek), 44. Ižacký (Lehečka, Hoďa) – 5. Jurásek (Špok), 42. Sajdl (Kolář), 51. Jurásek

HK Nový Jičín: Iláš (Chvostek) – Zahradníček, Kužílek, Flašar, Hruška, Hoďa (A), Vašut (C), Haloda, Cabák, Gebauer, Škumát, Kabeláč, Mikšan (A), Lehečka, Hlaváč, Zdeněk, Dalajka, Málek, Kratochvíl, Ižacký, Novotný

SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (40.Zavadil) – Kolář, Charvát, Hložánek, Špok, Škapík, Kučera, Černohous, Pokorný (C), Tomi, Nedvěd, Janás, Kuba (A), Jedlička, Sajdl, Jurásek (A), Polesný, Mikéska, Matula