5:3

konec (2:1, 1:2, 2:0)

09.01.2016, 03:00 • Pepsi Center, Denver • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.9 3.65 2.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání navštívilo 17680 diváků. S tímto konstatováním se s Vámi loučím a u dalších on-line přenosů se těším na počtenou! (05:47:44)
1. Tyson Barrie (COL) 1+0
2. Jack Skille (COL) 1+0
3. Blake Comeau (COL) 0+2
Hokejisté Avalanche si připisují třetí vítězství v řadě! Tentokrát přehráli Nashville Predators 5:3 a v tabulce se na svého dnešního soupeře bodově dotáhli. Domácí zápas rozhodli ve třetí třetině, do které se nastupovalo za nerozhodného stavu 3:3. Přesně devět minut před koncem se v přesilovce trefil Tyson Barrie a v úplném závěru Lavinám pojistil dva body trefou do prázdné branky Jack Skille.

Střely na branku ve 3. třetině – 8:5, celkem – 27:22.

Jack SKILLE - 5:3

59:58

Colorado právě vstřelilo branku!
Je hotovo! V úplném závěru utkání trefil JACK SKILLE opuštěnou branku Predátorů a Laviny tak vítězí 5:3. Asistence: Nick Holden.

59:43

Söderberg odehrál puk do středního pásma a ušetřil svému týmu cenné sekundy!

59:34

Icing Lavin. Buly před Varlamovem.

59:12

Johansen hledal na zadní tyči spoluhráče, který promáchl. Poté pálil od modré Weber, ale ten netrefil branku.

59:01

Poslední minuta!

58:29

Vyhození Beauchemina jen těsně minulo opuštěnou branku hostí! Zakázané uvolnění.

58:12

Hosté rozjíždějí akci od začátku, tedy ze svého obranného pásma.

58:01

Branka Predátorů zůstává prázdná, na ledě je šest hráčů do pole!

58:01

Dvě minuty do konce třetí třetiny. Hosté si berou oddechový čas!

57:43

Tanguay jen nahodil puk az branku soupeře, domácí se už soustředí hlavně na defenzivu.

56:54

Hosté v postavení mimo hru. Je tu poslední reklamní přestávka.

56:12

Tečovaný pokus Neala vyrážel na poslední chvíli Varlamov!

55:50

Čas pomalu utíká, hosté musejí pospíchat směrem dopředu.

5:3

Branky a nahrávky: 15. Iginla (Söderberg, MacKinnon), 18. McLeod (Skille), 28. Landeskog (Söderberg, Comeau), 51. Barrie (Holden, Comeau), 60. Skille (Holden) – 3. Johansen (Ekholm, Ribeiro), 23. Ellis (Ekholm, Wilson), 37. Forsberg (Josi, Johansen)

Colorado Avalanche: Varlamov (Pickard) – Beauchemin, Bodnarchuk, Barrie, Holden, Redmond, Guenin – Duchene, MacKinnon, Tanguay – Iginla (A), Grigorenko, Martinsen – Comeau, Söderberg, Landeskog (C) – Skille, Mitchell, McLeod (A). Trenér: Patrick Roy

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Weber (C), Josi, Ekholm, Ellis, Bitetto, Jackman – Neal (A), Johansen, Wilson – Järnkrok, Ribeiro, Forsberg – Smith, Fisher (A), Salomäki – Watson, Gaustad, Nystrom. Trenér: Peter Laviolette

Rozhodčí: Kimmerly, Morton – Cormier, Knorr

Diváci: 17680