16.12.2015, 02:40 • United Center, Chicago • Martin Dvořák

Tipsport: 1.84 3.9 3.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:15:29)
1. Semjon VARLAMOV (COL) 29 zák., 0 gólů, 100%

Michal ROZSÍVAL (CHI) 0+0 1 střela, čas na ledě 16:39
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Chicago Blackhawks: 29

Colorado Avalanche: 27
Utkání končí vítězstvím Colorada, které na ledě Chicaga sehrálo skvělou taktickou partii. Domácí se nedokázali přes zkoncentrovanou defenzivu Lavin prosadit a když už přece, ztroskotávali na opět výtečném Varlamovovi,

59:00

Poslední minuta utkání, domácí mají puk.

58:32

O osudu utkání je tak rozhodnuto, Chicago utkání prohraje, Colorado zakončí venkovní trip třetí výhrou!

Gabriel LANDESKOG - 0:3

58:03

Colorado právě vstřelilo branku!
Chicago se i v šesti nedokázalo prosadit a GABRIEL LANDESKOG dokázal od levého mantinelu, z vlastní třetiny, trefit odkrytou branku Blackhawks. Asistence: Nathan MacKinnon a Tyson Barrie.

57:38

Patrick Kane nahazuje puk do útočného pásma.

57:09

Hosté se osvobozují pouze za cenu zakázaného uvolnění.

56:58

Pozor, domácí to zkoušejí v šesti, branka Chicaga je prázdná!

56:53

Zakázané uvolnění Colorada, vhazovat se bude po pravici Varlamova.

55:34

Skvělý zákrok Crawforda při střele Barrieho, před kterým trochu nepochopitelně odcouval bránící Seabrook.

54:38

Až v samém závěru se hosté dostali do útočného pásma, ale po nepřesném pasu Tanguaye o něho opět přišli.

54:31

53:58

Kruger znepříjemňuje rozehrávku soupeře a byť hrají domácí v oslabení, nyní drží puk ve středním pásmu.

53:28

Chicago se zatím výtečně brání, puk míří opět ze třetiny.

52:58

Hjalmarsson vyhazuje puk ze třetiny, ten končí na jedné ze střídaček.

52:31

Andrew Shaw nakonec dostává za zákrok na Beauchemina dvouminutový trest, byl tam úder loktem do obličeje, není o čem diskutovat.

52:25

Beauchamin inkasoval tvrdý hit od Shawa.

51:39

Seabrook se dostal s pukem již za modrou, hra přerušena, po komerční přestávce se bude vhazovat ve středním pásmu.

51:10

Icing Colorada, vhazovat se bude opět před Varlamovem.

49:20

Diváci ženou Blackhawks do útoku, ale domácím se dnes prostě nedaří.

48:50

Van Riemsdyk pálí z pravé strany, puk ale míří nad branku Colorada.

48:27

Hjalmarsson nic nevymýšlel a ze středního pásma nahazuje puk za branku Avalanche.

47:53

Puk míří na zakázané uvolnění, vhazování ve třetině Chicaga.

47:34

47:25

Domácí i v závěru přesilové hry v útočném pásmu, zatím se jim ale nedaří vyzrát na Varlamova.

46:23

Chicago ztrácí útočné pásmo a ještě se musí obránci bleskově vracet.

45:34

Jack Skille oslabuje svůj tým za vyhození puku do hlediště, přesilová hra Chicaga.

45:20

Je pískán icing Colorada, vhazovat se bude po pravici Varlamova.

44:43

Tyson Barrie se i přes dvojici bránících hráčů dostal ke střele z pravé strany, Crawford ale chytá.

43:38

Anisimov se natlačil před Varlamova, kterého se mu ale překonat nepodařilo.

42:48

To na druhé straně musí zasahovat Varlamov, hra přerušena.

42:25

Grigorenko nahazuje puk za branku Chicaga, ale hosté se nedostali ke střele.

41:20

To se nyní povedlo na druhé straně Comeauovi, který prověřil z levé strany Crawforda.

41:13

Jenže nikdo v červeném na Varlamova nevystřelil.

40:40

Seabrook zachytil pas soupeře a domácí mohou zaútočit.

40:01

Další třetina začne přibližně v 4:29.
Také ve druhé třetině jsme viděli jediný gól a stejně, jako v té první, padl i tentokrát do domácí klece. Coloradu hraje výtečně takticky, domácí se těžko prosazují a když už se přece jen dostanou před brankou Lavin, ztroskotávají na opět výtečně chytajícím Varlamovi!

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:38

Alex Tanguay pálí z levé strany, Crawford vyráží, hosté ale zůstávají v útočném pásmu.

39:00

Posledních šedesát sekund druhé třetiny.

38:38

Znovu výtečný Varlamov, tentokrát proti střele Teravainena.

37:50

Vhazování po levici Crawforda, puk ale rychle směřuje ze třetiny Chicaga.

37:08

Fantastický Varlamov proti střele Bryana Bickella!

36:30

Zakázané uvolnění Chicaga, hra se tak bude stěhovat před Crawforda.

34:51

Desjardins nepřesně přihrává zpět na útočnou modrou a domácí tak ztrácí útočné pásmo.

34:17

Naopak, útočí hosté, po levé straně proniká Grigorenko, jehož střelu Crawford lapil a raději přerušil hru, následuje komerční přestávka.

33:57

Rasmussen zkouší zavézt puk do útočného pásma, bez úspěchu.

33:01

Rozsíval ještě posílá puk do útočného pásma a získává čas na dostřídání svého týmu.

32:26

32:08

Corey Crawford vyráží střelu Iginly, který pálil z levé strany z voleje.

31:48

Střelu Beauchemina zablokoval Seabrook, puk opouští třetinu Chicaga.

31:25

Kruger vyhazuje puk z vlastní třetiny.

31:02

Hossa a MacKinnon unikli při vlastním oslabení, ale nic z toho není.

30:26

Arťom Anisimov dostává za podražení Nathana MacKinnona dvouminutový trest, Colorado si zahraje přesilovou hru.

30:07

Söderberg naopak drží puk v útočném pásmu, mezitím jeho spoluhráči střídají.

29:45

Chicago to zkouší po pravé straně, ale Colorado perfektně čistí prostor před svou brankou.

28:53

Nahozený puk Chicaga, Varlamov chytá a raději přerušuje hru.

28:13

Varlamov opět v brance Colorada doslova čaruje, Duncan Keith ani předtím Marian Hossa neuspěli!

26:56

Zablokovaná střela Seabrooka.

26:27

Chicago v útočném pásmu, po střele Hossy chytá Varlamov, který přerušuje hru, následuje komerční přestávka.

25:22

Colorado zachytává útočné výpady svého soupeře ve středním pásmu, zatím velmi účinná taktika.

24:25

Chicagu se zatím nedaří přechod přes střední pásmo, hosté hrají velmi dobře.

23:52

Hosté nahazují puk za branku Chicaga a odchází střídat.

22:27

Vhazování ve středním pásmu, úspěšnější domácí, kteří se dostávají do třetiny Colorada.

Zach REDMOND - 0:2

21:43

ZACH REDMOND se prosazuje střelou z pravé strany, Colorado si vypracovává dvoubrankový náskok. Asistence: Blake Comeau a Francois Beauchemin..

21:25

Crawford se zapojil do rozehrávky, puk míří ze třetiny.

20:38

Zakázané uvolnění Chicaga, vhazování po levici Crawforda.

20:01

Další třetina začne přibližně v 3:35.
První třetina je minulostí, lépe se, alespoň z pohledu vstřelených gólů, povedla hostům, kteří v Chicagu vedou díky gólu Ducheneho. Chicago mělo lepší úvod zápasu, pak se ale hra vyrovnala a diváci v United Center sledovali výtečný hokej.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:38

Shaw bojuje o puk v útočném pásmu, ale hra je přerušena a sudí vykazují hru.

19:00

Poslední minuta první třetiny.

17:56

A po střele Iginly musí zasahovat Crawford, hraje se dobrý hokej.

17:39

Teuvo Teravainen netrefuje branku Colorada, hosté útočí.

16:02

Vhazování po pravici Varlamova, puk míří ze třetiny Colorada.

15:49

Semjon Varlamov ustál souboj s Marianem Hossou, který z pravé strany naznačil přihrávku a poté vypálil, trefil pouze beton ruského gólmana ve službách Colorada.

15:03

Probíhá poslední pětiminutovka první třetiny, hosté vedou na ledě Chicaga gólem Ducheneho.

14:51

Varlamov má puk ve své lapačce a přerušuje hru.

Matt DUCHENE - 0:1

14:30

MATT DUCHENE pálí z levého kruhu pro vhazování a nad levým ramenem překonává Crawforda v brance Chicaga. Asistence: Gabriel Landeskog a Nathan MacKinnon.

13:11

12:43

Tentokrát pálí Erik Johnson z pravé strany, ale s touto střelou si Crawford dokázal poradit.

12:15

Další vyhozený puk ze třetiny Chicaga.

11:48

Po vyhraném vhazování vyhazují domácí puk ze třetiny.

11:24

Erik Johnosn napřáhl na levé straně ke střele, ale branku Chicaga netrefuje.

11:11

Brent Seabrook drží Nathana MacKinnona a dostává za to dvouminutový trest.

10:37

Rob Scuderi netrefuje branku Colorada a hosté získávají puk.

10:08

Rozsíval rozehrává, nachází na modré Hossu, ten zaváží do útočného pásma.

09:13

Po střele Holdena se snažil k dorážce dostat Iginla, ale obránce puk odehrál ze třetiny Chicaga.

09:00

Stále platí, že se Chicago pouze brání, Colorado má nyní převahu.

08:20

Colorado ale nyní nepouští svého soupeře ze třetiny, Crawford chytá střelu Grigorenka, hra přerušena.

07:56

Až Rozsíval vyhazuje puk ze třetiny, byť za cenu zakázaného uvolnění.

07:30

Gabriel Landeskog pálí z levé strany, Crawford vyráží, puk zůstává ve hře ve třetině Chicaga.

06:36

06:20

Marián Hossa nabral puk na hůl a vyhodil ho znovu ze třetiny.

06:02

Nyní se ale domácím podařilo dostat puk ze třetiny.

05:46

Colorado v útočném pásmu, v přesilovkovém rozestavení.

05:33

Po střele Nathana MacKinnona musí zasahovat Crawford, navíc se tam chystal k případné dorážce Duchene.

04:36

Arťom Panarin dostává dvouminutový trest za držení Soderberga, přesilová hra Colorada.

04:30

04:21

Poslední sekundy z přesilové hry Chicaga, puk míří ze třetiny Colorada.

03:29

Nyní se již Colorado musí bránit ve vlastní třetině.

02:58

Rozsíval zachytil střelu Mitchella, hosté pošetřili sekundy.

02:30

Gabriel Landeskog dostává za podražení Hjalmarssona dvouminutový trest, přesilová hra Chicaga.

02:08

Brent Seabrook projel z pravé strany před Varlamova, na kterého ale nevyzrál.

01:45

Patrick Kane zavezl puk do útočného pásma.

01:14

Hosté vyhazují puk na zakázané uvolnění.

00:58

Puk ve třetině Colorada, domácí se nedostali ke střele.

00:01

Jim Cornelison pěje americkou hymnu.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Keith, Hjalmarsson, Van Riemsdyk, Seabrook, Scuderi, Rozsíval – Teravainen, Toews, Hossa – Panarin, Anisimov, Kane – BIckell, Rasmussen, Shaw – Mashinter, Kruger, Desjardins

Colorado Avalanche: Varlamov (Berra) – Beauchemin, E. Johnson, Holden, Barrie, Gormley, Guenin – Landeskog, MacKinnon, Duchene – Comeau, Soderberg, Martinsen, Tanguay, Mitchell, Iginla – McLeod, Grigorenko, Skille.
           COLORADO AVALANCHE
________________________________________

Také Laviny hrají docela v pohodě. Vedou je k tomu i dvě venkovní výhry z posledních zápasů, kdy Colorado vyhrálo v Nashvillu 3:2 a poté i v St. Louis 3:1. Utkání na ledě Chicaga je posledním z třízápasové venkovní série, vyjde to Coloradu i napotřetí?
               CHICAGO BLACKHAWKS

Chicago se dere tabulkou Západní konference vzhůru. Za sebou má čtyři vítězství z posledních pěti zápasů, všechny na svém ledě. Navíc ani v posledním duelu s Vancouverem, stejně jako předtím s Winnipegem, Chicago neinkasovalo! A pozornost se na Blackhawks upíná i kvůli skvělé bodové sérii Patricka Kanea, který bude usilovat o další její prodloužení.
Vítejte u onlajn přenosu utkání základní části NHL, v němž CHICAGO BLACKHAWKS přivítá na svém ledě COLORADO AVALANCHE.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.

0:3

Branky a nahrávky: 15. Duchene (Landeskog, MacKinnon), 22. Redmond (Comeau, Beauchemin), 59. Landeskog (MacKinnon, Barrie)

Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Keith, Hjalmarsson, Van Riemsdyk, Seabrook, Scuderi, Rozsíval – Teravainen, Toews, Hossa – Panarin, Anisimov, Kane – Bickell, Rasmussen, Shaw – Mashinter, Kruger, Desjardins

Colorado Avalanche: Varlamov (Berra) – Beauchemin, E. Johnson, Holden, Barrie, Gormley, Guenin – Landeskog, MacKinnon, Duchene – Comeau, Söderberg, Martinsen, Tanguay, Mitchell, Iginla – McLeod, Grigorenko, Skille

Rozhodčí: O’Rourke, Rehman – Driscoll, Cvik

Diváci: 21 473