2. liga skupina Východ

SHK Drtiči Hodonín – HC ISMM Kopřivnice

6:5

po prodl. (1:1, 2:4, 2:0 - 1:0)

16.12.2015, 18:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského • 27. kolo • Ivan Hochman

Tipsport: 1.3 5.7 4.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po napínavém zápase se nakonec z vítězství radují domácí hokejisté. Zásluhu na tomhle vítězství má také Petr Peš, který vyrovnal stav utkání na 5:5 před koncem třetí třetiny, aby následně v prodloužení vstřelil i vítěznou branku.
Ode mne je to pro dnešek vše, nashledanou. (20:25:21)

63:24

Drtiči právě vstřelili branku!
Martin Špok vystřelil z pravé strany, Vrba vyrazil puk na druhou stranu, kam si najížděl PETR PEŠ a ten uklidil puk do odkryté klece. Asistence: Martin Špok.

63:09

Kofroňovu nebezpečnou střelu Kotvan nadzvedl do ochranné sítě.

62:24

Mikéskova střela od modré vyprášila Vrbovy betony.

62:11

Červenka zasáhl do rozehrávky Hodonína, domácí hráči si ale puk vzali rychle zpět a ženou se do útoku.

61:11

Oba týmy hrají v plném počtu.

60:41

Kolář drží puk v rohu a nechce jej odevzdat soupeři.

60:01

Tři třetiny nic nevyřešily a tak bude následovat pětiminutové prodloužení, případně samostatné nájezdy.

60:00

59:34

Tlak domácích nakonec vyústil ve vyrovnávací branku! PETR PEŠ tak necelou půlminutu před koncem třetiny upravuje stav na 5:5! Asistence: Dominik Matula, Róbert Mikéska.

59:11

Oddechový čas pro hosty.

59:11

Hráči jsou vyloučení na obou stranách. Charvát (HOD) na 2 minuty za podražení, Tomášek (KOP) na 2 minuty za hákování

59:05

Kotvan opouští brankoviště, Drtiči to zkusí v šesti.

58:25

Oddechový čas pro domácí.

58:25

Drtiči si v závěru třetí třetiny vytváří tlak, Kopřivnice zatím odolává náporu domácích.

57:36

Hosté vyhodili puk přes celé hřiště, tam se jej chopil Matějek a Pokorný měl co dělat, aby hostujícího útočníka odzbrojil.

6:5

Branky a nahrávky: 19. Kuba (Mikéska, Matula), 26. Matula (Kuba, Jedlička), 39. Matula (Pokorný), 42. Špok (Škápik), 60. Peš (Matula, Mikéska), 64. Peš (Špok) – 16. Stránský (Tomášek, Matějek), 31. Tomášek (Matějek, Dusík), 33. Červenka, 33. Bartošák (Čintala, Matějek), 38. Sluštík

SHK Drtiči Hodonín: Zavadil (33. Kotvan) – Kolář, Mikéska, Škápik, Nedvěd, Pokorný, Jedlička, Polesný – Matula, Sajdl, Kuba – Peš, Jurásek, Špok – Kučera, Charvát, Hložánek – Černohous, Janás. Trenér: Lubomír Oslizlo

HC ISMM Kopřivnice: Vrba (Unzeitig) – Dusík, Jašek, Čintala, Vydra, Marek, Teper – Kofroň, Bartošák, Sluštík, Suchý, Matějek, Stránský, Tomášek, Pargáč, Červenka. Trenér: Václav Slabý

Rozhodčí: Pavel Obadal – Bohuslav Maloušek, Martin Maťašovský