3:2

konec (2:0, 0:2, 1:0)

16.12.2015, 18:00 • 22. kolo • Pavel Blažek

Tipsport: 2.18 4.4 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Historická chvíle je na světě! Pelhřimov v emotivním utkání poráží Havlíčkův Brod 3:2 a jedná se o vůbec první vítězství Pelhřimova nad Havlíčkovým Brodem v rámci druhé ligy na domácím hřišti. Bylo mi ctí, že jsem toto utkání mohl komentovat. Někdy příště napočtenou. (20:24:41)

Timeout domácích.

59:43

Bezděk to zkoušel přes celé hřiště do prázdné, netrefil.

59:14

Filip Kasalý v souboji s Miroslavem Třetinou, je vidět, že jde o hodně.

59:00

Tlak Havlíčkova Brodu sílí.

58:49

Svoboda chytá i maskou.

58:18

Vylíčil spěchal za pukem, pravděpodobně mohl hrát, ale rozhodčí píská zakázané uvolnění.

58:10

Nahozený puk na Svobodu, ten raději přerušuje hru.
Powerplay!
Novák zatím zůstává na svém stanovišti.

57:44

Timeout pro hosty. Uvidíme powerplay?

57:36

Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!
PETR VOTÁPEK nyní zvolil správně – nepřihrával, vystřelil a prostřelil Nováka. Asistence Libor Bezděk a Dominik Kasalý.

57:15

Nepřesná rozehrávka stojí domácí tým útočné pásmo.

56:52

Hosté vyhazují.

56:49

Bezděkova pumelice končí někde v Novákově výstroji.

3:2

Branky a nahrávky: 8. Vylíčil (Kopic), 18. Martin Hadrava (Filip Kasalý, Marek Hadrava), 58. Votápek (Bezděk, Kasalý D.) – 22. Chlubna (Kořínek, Endál), 32. Třetina (Kondratěv, Endál)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Svoboda (Černý) – Kubát, Kůrka, Kasalý D., Adam, Wasserbauer, Jelínek, Vantuch, Kopic, Hadrava Marek, Hadrava Martin, Vylíčil, Bezděk, Votápek, Kasalý F., Baldwin, Hort, Šulák

BK Havlíčkův Brod: Novák (Zvolánek) – Duben, Lacina, Vala, Kolda, Loginovskij, Kulhánek, Chlubna, Vlasov, Kondratěv, Kuchta, Kozlík, Přidal, Třetina, Endál, Cejpek, Hlídek, Beneš, Kořínek

Rozhodčí: Svatopluk Kopeček – David Štětina, Jakub Štětina