2:3

konec (1:0, 1:2, 0:1)

16.12.2015, 18:00 • 22. kolo • Jan Raška (@jan_raska)

Tipsport: 1.9 4.5 2.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkujeme za sledování tohoto hokejového utkání a těšíme se zase na příště. Nashledanou (20:31:28)
Máme tu konec utkání ve kterém domácí tým podlehl soupeři ze Žďáru nad Sázavou – 2:3. Po první třetině, která se odehrávala stále v útočném pásmu domácích se Žďár zvedl a začal více bruslit, což byla cesta k úspěchu. Ve druhé třetině dokázali srovnat stav, ale i hru. Ve třetím dějství měl ze začátku Nymburk více šancí, které ale nedokázal proměnit v gól. O vítězný gól se nakonec tedy postaral až hostující Štěpánek, který střelou zápěstím rozhodl o dnešním utkání.

59:45

Oddechový čas pro domácí.

59:37

Brázdil jede na střídačku, domácí hrají v šesti.

59:00

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:30

Zakázané uvolnění hostů, vhazovat se bude před Slámou.

55:50

Žďár právě vstřelil branku!
Hosté jdou v závěru třetí třetiny do vedení. Za brankou držel puk Luboš Kunstmuller, který vyčkal na správnou příležitost, kdy přihrál před branku PETRU ŠTĚPÁNKOVI, který vystřelil pod vyrážečku Brázdila. Asistence: Luboš Kunstmuller.
Dnešní utkání sleduje 150 diváků.

55:07

Brázdil raději pokryl puk pod svou lapačkou, vhazování bude v obranném pásmu domácích.

54:12

Dominik Barbora teď vyzkoušel pozornost gólmana, ale střela z velké vzdálenosti moc šancí na úspěch neměla.

50:23

Jan Stehlík nahodil puk na branku hostů, hostující gólman musel puk zadržet ve své lapačce. Bude se vhazovat před Slámou.

49:43

49:17

Domácí tým kombinuje v útočném pásmu a snaží se ohrozit gólmana hostů.

47:43

Přesilová hra tentokrát pro Nymburk, trest za hákování.

45:07

Ondřej Kříž vyjel trestné lavice ve správný moment a postupoval sám na hostujícího brankáře, ale bohužel pro domácí tým trefil pouze tyčku.

45:03

43:58

Nymburk se teď dostal do rychlého protiútoku, kde Martin Šimek předložil puk Janu Stehlíkovi, který tvrdou střelou zaměstnal gólmana Slámu.

43:03

Hosté budou mít další početní výhodu, trest za držení dostává domácí obránce Ondřej Kříž.

2:3

Branky a nahrávky: 6. Stehlík (Saňa), 26. Stehlík (Kříž) – 22. Kaňka (Kunstmuller, Beneš), 36. Lojek (Krupka), 56. Štěpánek (Kunstmuller)

NED Hockey Nymburk: Brázdil (Matoušek) – Kříž, Knesl, Novák Loučka, Rittig, Saňa, Pýcha – Bičiště, Šimek (C), Protivný, Eis, Čapek, Stehlík, Jindra, Smejkal, Brzák, Michálek, Barbora, Ječný Trenér: P. Bičiště

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Blažíček)– Staněk, Pleva, Beneš, Lojek, Smejkal (C), Vítek M. – Kunstmuller, Kaňka, Štěpánek, Bureš, Malec, Krupka, Vítek D., Střecha, Gregar Trenér: M. Sobotka

Rozhodčí: D. Jechoutek – R. Špringl, J. Pechánek