Tipsport extraliga

HC Olomouc – Mountfield HK

1:2

konec (1:0, 0:0, 0:2)

13.12.2015, 18:20 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • 28. kolo • Michal Sobecký

Tipsport: 2.3 4.1 2.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hostujícímu celku se tedy podařilo zápas otočit a zvítězit. Utkání bylo vyrovnané, více by mu slušela remíza po šedesáti minutách. Boj bez bodového zisku je však pro Olomouc trestem za řadu neproměněných šancí. (20:41:36)
Nejlepší hráči utkání: Marek Laš (OLO) – Brian Ihnačák (HRK).

59:50

Nahození Vyrůbalíka do branky nezamířilo.

59:23

Oddechový čas domácích. Konrád zůstává na střídačce.

59:08

Domácí ještě jednou vyhodili.

59:02

Akci zakončili střelou Pláňka od modré čáry. Puk skončil v moci Konráda.

58:52

Hradečtí už dlouho kombinují v útočném pásmu.

58:11

Další nebezpečná teč. DO střely Pláňka sáhl Courchaine. Puk skončil na mantinelu.

57:28

A ještě jednou.

56:58

Vzápětí domácí vyhazují.

56:47

Vašíčkovu střelu dokázal ještě tečovat Kudrna. Konrád u tyče pozorný.

56:19

Diváci to dávají rozhodčím "sežrat". To, že jejich hráči dohrají zápas v oslabení, se jim pranic nelíbí.

56:19

Pavel Skrbek (OLO) dostává vyšší trest, 5 minut + do konce utkání za faul na Kohlera.

56:19

Na ledě skončil právě zakončovatel akce. A to v nehokejové pozici. Rozhodčí budou trestat.

56:12

V přečíslení se mohl prosadit Kohler. Rozhodl se střelu vzít na sebe a vyslal ostrý projektil do Konráda. Brankář nakonec chytá.

55:48

Starý známý obrázek. Hradec vyhodil puk na icing.

54:46

54:46 Rastislav DEJ - 1:2

54:46

Hradec právě vstřelil branku!
Hradečtí ujeli dva na jednoho. Podařilo se jim dostat domácí tým pod tlak a vyslat nahrávku ke vzdálenější tyči. Vypukl zmatek, Konrád byl chvíli mimo bránu tak se puku chopil RASTISLAV DEJ, který ze vzduchu zakončil do poloprázdné brány.