ELIOD extraliga mladšího dorostu

HC Olomouc – HK Opava

2:7

konec (0:3, 2:2, 0:2)

13.12.2015, 11:30 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Info o změnách stavu (Miroslav Fantal)

60:00

Konec zápasu. (13:39:23)

52:35

Petr Mader (OLO) oslabuje domácí celek nedovoleným zákrokem – dvě minuty za hrubost.

51:02

Vyloučení na obou stranách. Za hrubost budou pykat Kadula (OPA) a Skřivánek (OLO).

48:28

Věntus (OPA) se provinil podražením, hned vzápětí vyfasoval ještě desetiminutový osobní trest.

48:16

Opava právě vstřelila branku!
A už je to o pět branek. STANISLAV MATUŠKA přidává sedmou branku svého týmu. Asistence: Marcel Kunc.

42:28

Šestou branku přidává Opava na začátku třetí části. Autorem je MARCEL KUNC. Asistence: Kryštof Kadula.

40:01

40:00

35:11

Olomouc právě vstřelila branku!
Hanáci neskládají zbraně a znovu snižují na rozdíl tří branek. Autorem branky je kapitán domácích VÍTĚZSLAV KRET. Asistence: Matěj Kořenek.

32:03

Hosté budou mít k dispozici další přesilovou hru. Štefka (OLO) se provinil napadením.

29:56

Jenže Slezané si vzápětí své čtyřbrankové vedení berou zpět. ADAM HILŠER přidává svou druhou branku v utkání. Asistence: Kryštof Kadula, Klára Hymlárová.

29:09

Hanáci se v polovině zápasu vrací do hry, na rozdíl tří branek snížil ve vlastním oslabení MARTIN PALINEK. Asistence: Petr Mader.

28:56

Opavu čeká první přesilová hra. Kret (OLO) potrestán za podražení.

24:39

Mar (OPA) dnes podruhé usedá na trestnou lavici, tentokrát za podražení.

23:48

Zdá se, že Opavané chtějí svému soupeři vrátit předchozí dvě porážky i s úroky. Na Hané po brance ADAMA HILŠERA vedou už 4:0. Asistence: Kryštof Kadula, Klára Hymlárová.

20:01

20:00

18:16

Opavští se necelé dvě minuty před přestávkou dostávají do vedení o tři branky. Kotouč za záda domácího gólmana procpala KLÁRA HYMLÁROVÁ. Asistence: Adam Hilšer, Stanislav Matuška.

2:7

Branky a nahrávky: 30. Palinek (Mader P.), 36. Kret (Kořenek) – 7. Kadula (Pogatschaig), 15. Kunc (Věntus, Kadula), 19. Hymlárová (Hilšer, Matuška), 24. Hilšer (Kadula, Hymlárová), 30. Hilšer (Kadula, Hymlárová), 43. Kunc (Kadula), 49. Matuška (Kunc)

HC Olomouc: Machatý (Fajnl) – Klesla, Mader D., Vohrabal, Vosátko, Bahounek, Hladiš, Dupal, Mader P. – Kalač, Harabiš, Kořenek, Janíček (C), Kret, Dvořák, Štefka, Palinek, Skřivánek.

HK Opava: Fichna (Hasala) – Kunc, Thiel, Mar, Kroček (C), Kocián, Tůček – Hilšer, Zouhar, Pogatschaig, Hymlárová, Kadula, Fabianczyk, Věntus, Peterek, Matuška.

Rozhodčí: Kika – Valentík, Kučera