4:0

konec (2:0, 2:0, 0:0)

13.12.2015, 15:30 • ZS Luďka Čajky • 28. kolo • Ivo Raiskub

Tipsport: 2.82 4.3 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ve třetí třetině už jsme žádný gól neviděli, ale viděli jsme celkovou výhru domácích nad Spartou v poměru 4:0. Sparťané se snažili alespoň Kašíka překonat, aby mu překazili čisté konto, ale to se jim také nepovedlo. Za domácí se dvěma zásahy prezentoval lotyšský útočník Roberts Bukarts. (17:49:14)

59:35

Ještě buly ve středním pásmu.

59:10

Vysoký jalovec zní v hledišti a vypadá to na další tři body pro Zlín.

58:05

Pokus Hrbase branku Zlína minul. Pražané se stále chtějí střelecky prosadit a překazit Kašíkovi nulu.

57:17

Polášek posunul puk na Emingera, který nastřelil přesouvajícího se Kašíka.

56:52

Vyloučení na straně domácích. Petr Holík (ZLN) 2 minuty za hrubost.

56:29

Holíkova žabička dolétla přmo na čepel Říčky, který se střelecky nedokázal prosadit.

55:41

Vlach nedokázal střelou z levého křídla překvapit brankáře Pöpperleho.

54:08

Tempo hry se necelých pět minut před koncem třetí třetiny poněkud zklidnilo.

53:11

Střela příklepem v podání Tomáše Žižky skončila v lapačce brankáře hostů.

52:24

Kašík si poradil s několika dorážkami hostí a dnes by si nulu opravdu zasloužil. Otázka jestli se jí dnes dočká. Do konce zápasi zbývá ještě necelých osm minut.

52:03

Přibyl přišpendlil jednoho z domácích tvrdě na mantinel. Pražané už hrají chvíli v plném počtu.

51:18

Marušákova střela od modré čáry byla zblokovaná. Sparta vyhazuje kotouč za branku Kašíka.

50:40

Kašík je dnes jednoznačně mužem večera. Brankář Zlína si poradil i s dorážkou Marka Hrbase, který se protlačil az na hranici brankoviště.

49:36

Za brankou Kašíka se pustil do jednoho ze zlínských obránců Forman. Náležitě bude za to potrestán. Miroslav Forman (SPA) 2 minuty za hrubost.

48:10

Kašík zneškodnil další zajímavou kombinaci Pražanů.

47:27

Sparta se usadila v útočném pásmu a kombinuje.

4:0

Branky a nahrávky: 12. Kotvan (Okál), 19. Bukarts (Holík), 28. Bukarts (Holík, Říčka), 32. Maruna (Kubiš)

Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Kotvan, Marušák, Žižka, Matějíček, Urbanec, Řezníček – Říčka, Holík, Bukarts – Kubiš, Maruna, Ondráček – Veselý, Vlach, Okál – Sýkora, Cibák, Čachotský.

HC Sparta Praha: Pöpperle (Lukáš) – Polášek, Švrček, Glenn, Eminger, Mikuš, Hrbas, Kalina – Havel, Buchtele, Hlinka – Přibyl, Kumstát, Pech – Sabolič, Hamilton, Klimek – Netík, Forman, Kudrna – Procházka.

Rozhodčí: Šír, Mrkva – Gebauer, Lederer