Tipsport extraliga

HC Olomouc – Mountfield HK

1:2

konec (1:0, 0:0, 0:2)

13.12.2015, 18:20 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • 28. kolo • Michal Sobecký

Tipsport: 2.3 4.1 2.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

56:19

Pavel Skrbek (OLO) dostává vyšší trest, 5 minut + do konce utkání za faul na Kohlera.

52:54

Brian Ihnačák (HRK) si odsedí dvouminutový trest pro Ondřeje Kacetla.

50:46

Podražením se provinil Roman Kukumberg (HRK), který už sedí na trestné lavici.

21:42

Rudolf Červený (HRK) dostal dvě minuty za podražení. Minutová přesilovka pět na tři.

20:42

Podražení Martina Pláněk (HRK) ocenil rozhodčí dvěma minutami.

12:37

Dvě minuty dostává Radim Kucharczyk (OLO).

08:34

Karel Pilař (HRK) dostává dvě minuty. Nedovoleně zastavil jednoho ze soupeřů, který se tlačil do šance K puku se ještě vy výhodě dostal Laš, vystřelil ale jen do brankáře.