ELIOD extraliga mladšího dorostu

HC Dukla Jihlava – Banes Motor České Budějovice

2:3

po s.n. (0:1) (0:1, 2:0, 0:1 - 0:0)

09.12.2015, 15:00 • Horácký zimní stadion • Skupina D • Info o změnách stavu (Tomáš Lysý (@tomaslysy86))

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým ČEZ Motor České Budějovice.
Rozhodující branku vstřelil hned prvním nájezdem MICHAL SILNÝ.

64:08

Střela jednoho z domácích hráčů propadla výstrojí Daniela Svobody těsně vedle levé tyče.

63:06

Martin Beránek se řítil sám na Chaloupka, ale v úniku trefil pouze levou tyčku.

59:38

České Budějovice právě vstřelily branku!
Motor se nakonec dočkal vyrovnání. Nyní to již JAKUBU ČÍŽKOVI vyšlo, zblízka propasíroval puk za čáru a posílá zápas do prodloužení. Bez asistence.

59:02

Jakub Čížek zblízka dorážel, ale Chaloupek i přes několik hráčů stačil puk vyrazit.

58:46

Daniel Svoboda míří ven ze své svatyně, hosté to zkusí v šesti.

58:46

Oddechový čas hostí.

50:09

Další šance hostí. Vaculíkovu střelu zblízka vyrazil Chaloupek. Ondřej Vaculík se však znovu dostal ke střele, ovšem kotouč za záda Chaloupka nedostal, gólman domácích se roztáhl v bráně jako pavouk.

48:51

Střelu Martina Beránka zblízka vykryl Chaloupek svojí vyrážečkou. Útočník Motoru mířil do pravého horního rohu branky.

45:17

Jaroslav Musil se dostal mezi kruhy k odraženému puku, vystřelil, ale vůbec netrefil kotouč.

37:19

Hosté se provinili příliš mnoho hráči na ledě. Trest si odpyká Filip Houdek.

Na vyloučení: 3-3.

36:13

Dukla právě vstřelila branku!
Jihlava během minuty a čtvrt otáčí stav zápasu. VÍTĚZSLAV BROŽ (2+5) vystřelil z levého kruhu a puk se pomalu dostal za pravou tyč do branky Daniela Svobody. Asistence: Jaroslav Musil (7+4).

36:06

Obrovskou šanci měl na holi Miroslav Juda, ovšem zblízka mířil v chumlu hráčů těsně nad branku.

35:34

Hosté jsou znovu nedisciplinovaní, dvě minuty vyfasoval Vojtěch Krcho za podražení.

Na vyloučení: 3-2.

34:56

Domácí střílí gól osm vteřin před koncem přesilové hry. JAN ÚLOVEC (8+10) se prosadil dorážkou z předbrankového prostoru. Asistence: Tomáš Vala (8+13), Daniel Zadina (0+6).

33:04

První vyloučení také na straně Motoru. Štěpán Procházka (CEB) je vyloučen na dvě minuty za sekání.

Na vyloučení: 3-1.

28:55

Domácí jdou potřetí na trestnou lavici. Vyloučen je Vítězslav Brož (JIH) za napadení.

Na vyloučení: 3-0.

24:12

Hosté si zahrají další přesilovku. Daniel Piskač jde na trestnou lavici, provinil se hákováním.

Na vyloučení: 2-0.

10:54

Motor se ujímá krátce po polovině první třetiny vedení, když JAKUB ČÍŽEK vstřelil svůj šestý gól v sezoně. Asistence: Filip Houdek.

04:20

První vyloučení zápasu. Jakub Filip (JIH) si jde odsedět dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 1-0.

2:3

Branky a nahrávky: 35. Úlovec (Vala, Zadina), 37. Brož (Musil) – 11. Čížek (Houdek), 60. Čížek, rozh. náj. Silný