6:0

konec (0:0, 3:0, 3:0)

09.12.2015, 18:00 • Hala Polárka • 25. kolo • Monika Návratová (@monaatko)

Tipsport: 1.1 7.5 8.31 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Frýdek-Místek jednoznačně ovládl toho utkání. Hattrick zaznamenal Aron Chmielewski a čistým kontem se může pyšnit gólman Juraj Šimboch! (21:50:35)

59:35

Hosté se ještě snažili překazit Šimbochovi jeho čisté konto, to se jim však nepovedlo.

59:00

Běží poslední minuta dnešního utkání.

58:42

Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Útočník ARON CHMIELEWSKI se dočkal! Necelou minutu a půl před koncem završuje svůj dnešní hattrick! Nutno podotknout, že hattrick se tomuto hráči povedl i v minulém vzájemném utkání těchto týmů!

57:58

Místní fanoušci si závěr utkání užívají, Polárkou běží mexická vlna.

57:26

Zakázané uvolnění hostů vrací hru zpět před Šafránka.

57:16

Frankova střela z mezikruží byla sražena do ochranné sítě.

56:49

Hosté zakládají útok zpoza vlastní branky.

55:40

Domácí už mají hru plně pod kontrolou a užívají si poslední minuty. V tempu ale rozhodně nepolevují.

54:44

A domácí vzápětí přidávají další branku! Odražený puk se dostal k ARONU CHMIELEVSKÉMU, který z otočky přidal svoji druhou branku v utkání! Asistence: Tomáš Kvapil.

53:26

Tichý obdržel osobní trest do konce utkání za nesportovní chování.

53:26

Aktivita před brankou se domácím přece jenom vyplatila! Dresler pálil od modré, jeho střelu ale dokázal Šafránek vyrazit pouze k připravenému RADKU MEIDLOVI, který už s dorážkou neměl problém. Asistence: Jan Dresler, Vít Christov.

52:56

Růžička tentokrát už našel branku, v ní stal ale pouze připravený Šafránek.

52:38

Svoboda míří opět na trestnou, tentokrát si odsedí dvě minuty za sekání.

52:15

Střelu Chmielewského Šafránek pouze vyrazil před sebe, kde se o puk postarali hostující beci.

51:32

Domácí se opět dostali do přečíslení, zvolili ale opět až moc nahrávek místo střelby a svoji šanci tak propásli.

50:50

50:00

Chmielewski přihrál Růžičkovi do mezikruží, ten ale bránu už po několikáté přestřelil.

49:35

Hosté se zatím dobře brání a vyhazují puky do bezpečí.

49:08

48:50

Síly na ledě se vyrovnají, za podražení míří na trestnou Galvas.

48:06

Krutil přihrál volnému Piechovi, který se dostal do samostatného úniku ve vlastním oslabení, na přesné zakončení však už neměl dostatek prostoru.

47:08

Opavští si svoji aktivitou před brankou domácích vynutili faul, Schwarz si odsedí dvě minuty za hákování.

46:47

Do útoku se teď dostali hosté a snaží se kombinovat před bránou Šimbocha.

45:52

Christovovu střelu se snažil dorážet Cienciala, toho si ale Šafránek pohlídal.

44:28

Puk skončil v rohu odkud se teď snaží založit útočnou akci Dresler.

44:13

Šimboch nahozený puk raději přikryl do lapačky a přerušil hru.

43:39

Jeden z hostů dostal puk přes hromadu domácích hráčů až do útočného pásma, tam jej ale už na své holi neudržel.

42:45

41:45

Piecha si obkroužil bránu a snažil se zakončit do odkryté sítě, to se mu ale nakonec nepodařilo.

41:34

Střela Kowalczyka byla sražena až do ochranné sítě.

41:13

Zakázané uvolnění domácích.

40:45

Tůma je vyloučen na dvě minuty za hákování.

40:45

Růžička dostal přihrávku k pravému kruhu, se střelou ale váhal a nakonec bránu dokonce minul.

40:01

Poslední třetině začne přibližně v 19:35.
Ve druhé třetině už se domácí fanoušci mohli radovat. Frýdecko-místečtí se totiž díky brankám Arona Chmielewského, Víta Christova a Davida Samiece, dostali do tříbrankového vedení.

40:00

39:31

Puk skončil opět mimo hrací plochu, před koncem druhé třetiny tak ještě následuje vhazování.

39:01

Zakázané uvolnění hostů.

38:51

Samiec byl v další šanci, tentokrát však jeho střelu Šafránek vyrazil do bezpečí.

38:14

Schwarz přihrával před branku Chmielewskému, jeho střela ale byla sražena hostujícím bekem až do ochranné sítě.

37:41

Domácí byli v další šanci, tentokrát skoro opět překonal Šafránka Chmielewski, hostující gólman si puk však nakonec našel.

37:22

Přihrávku Rufera se před brankou snažil dorážet Cienciala, tomu to ale nevyšlo.

36:17

Domácí zastavil ofsajd.

35:39

Hostům nevyšla rozehrávka a puk se odrazil k DAVIDU SAMIECOVI, který se už v zakončení nemýlil a zvyšuje tak náskok svého týmu na tři branky! Asistence: Bez asistence.

35:04

Piecha se teď ocitl ve více šancích před bránou, ani jedna však neskončila za zády gólmana.

34:53

Střela Kvapila od modré skončila opět pouze v náručí Šafránka.

34:40

Puk skončil až na střídačce domácích a musí se tak vhazovat.

33:53

33:30

Do samostatného úniku se v oslabení dostal Štindl, branku Šimbocha však přestřelil.

32:55

Hostující gólman se teď v bráně rozhodně nenudí, domácí mají jednu šanci za druhou.

32:19

Střela Dreslera od modré skončila v lapačce gólmana.

31:53

Šafránek dostal dvouminutový trest za vysokou hůl. Trest odpykává Svoboda.

31:11

Schwarz si počínal před hostujícím gólmanem možná až příliš důrazně, což se samozřejmě nelíbilo opavským bekům a na ledě tak vznikla menší potyčka. Tu však rozhodčí ihned uklidnili.

30:54

30:06

Cienciala se dostal do samostatného úniku hned jak seskočil ze střídačky, branku však v rozhodující chvíli zcela přestřelil.

30:03

29:39

Kysela zkoušel Šimbocha opět překvapit ránou od modré, ani teď však hosté neuspěli.

28:48

Dělovku Tichého od modré si Šimboch pohlídal. Následuje tak další vhazování, tentokrát po jeho pravici.

28:29

Jaroš vyhodil puk až na střídačku hostů a následuje tak vhazování.

28:03

Přesilovka pro hosty, Cienciala si odsedí dvě minuty za podražení.

27:33

Přečíslení tři na dva domácí nakonec moc šťastně nevyřešili a gól z toho tak nepadl. Stále však mají puk pod kontrolou.

27:12

Opět musel Šimboch přerušit hru a schovat puk před najíždějícím protihráčem.

26:49

Šimboch vychytal šanci hostů, poté puk raději podržel v lapačce a přerušil hru.

26:43

Oba týmy hrají v plném počtu.

25:55

Chmielewski byl v další šanci, jeho ránu z mezikruží si ale Šafránek pohlídal a přerušil hru.

25:43

Dnešní utkání sleduje 1616 diváků.

25:17

Kotouč se odrazil od zadního mantinelu přímo k VÍTU CHRISTOVOVI, který už bez problémů překonal zmateného gólmana hostů! Asistence: Jan Dresler.

24:43

Tahle přesilovka hostů moc dlouho netrvala, Svoboda je vyloučen na dvě minuty za podražení a síly na ledě se tak vyrovnají.

24:35

Růžička si odsedí dvě minuty za držení protihráče.

23:31

Domácí se ujímají vedení! Do samostatného úniku se dostal útočník ARON CHMELEWSKI, který perfektně vymíchal Šafránka a suverénním zakončením otevřel skóre dnešního utkání! Asistence: Tadeáš Jaroš, Jakub Schwarz.

22:11

Zakázané uvolnění domácích vrací hru zpět před Šimbocha.

21:48

Meidl byl sám před brankou, jeho střela však trefila pouze rameno hostujícího gólmana.

21:13

Teď už jsou opět v útoku domácí, Šafránek musel přerušit hru.

20:42

Wolf se dostal do samostatného úniku, zakončení se mu ale nakonec podle jeho představ nepovedlo.

20:20

Puk opustil hrací plochu a následuje vhazování.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:44.
V první třetině jsme viděli mnoho přesilových her, ani jeden gól však nepadl. Více početních výhod měl domácí Frýdek-Místek a díky nim byl také o něco aktivnější. Dnes však oba týmy trápí nepřesná koncovka.

20:00

19:00

Jaroš ve slibné šanci promáchl přihrávku svého spoluhráče a puk opět končí v moci hostů.

18:26

Ruferova střela mířila pouze nad bránu a do protiútoku teď míří hosté. Těm puk na holích ale také dlouho nezůstal.

18:05

17:37

Domácí se jen stěží dostávají do útočného pásma, branku Šafránka ještě pořádně neohrozili. Teď jim byl odpískám ofsajd.

16:17

Piecha střílel z mezikruží, jeho ránu ale Šafránek vychytal i tentokrát.

16:05

Hostům se dnes na trestné evidentně líbí, tentokrát tam míří Wolf, který si odsedí dvě minuty za sekání.

15:04

Domácí se teď snaží dostat do útočného pásma, to se jim však moc nedaří. Do útoku se ale nehrnou ani hosté.

14:12

Formace Ciencialy, Růžičky a Christova zavezla puk až do útočného pásma, kde se snažila kombinovat. Nakonec se o ně ale postarali hostující beci.

13:27

12:55

Ránu Piechy z mezikruží Šafránek pouze vyrazil před sebe, tam ale naštěstí pro Opavu nebyl nikdo z domácích, kdo by mohl dorážet.

12:10

Hosté teď vyhazují puk na druhou stranu hřiště a domácí se tak stále musí dostávat zpět do útočného pásma, kde nikdy moc dlouho nevydrží.

11:45

Polák se před brankou snažil dorážet nahození svého spoluhráče, hostující brankář však tento puk našel včas.

11:27

Chalupa usedá opět na trestnou lavici, kde si odsedí dvouminutový trest za podražení.

10:33

Rufer zavezl puk do útočné třetiny, kde se teď domácí drží a snaží se kombinovat. Šafránek má teď v brankovišti hodně práce.

10:03

09:45

Do protiútoku se však dostal Cienciala a Růžička, toto přečíslení ale vyřešili úplně špatně.

09:29

Rána Wolfa skončila pouze mimo bránu, hosté se teď drží v útočné třetině.

08:50

Jaroš se snažil přihrát puk před branku, tam však nebyl nikdo z jeho spoluhráčů a hosté se mohli vydat do útoku. Puk skončil až v náručí Šimbocha.

08:11

Domácím oslabení evidentně moc nevadí, zatím měli více šancí než jejich soupeř.

07:39

Meidl přihrál volnému Ruferovi a ten se dostal k zakončení ve vlastním oslabení. Branku však nakonec minul.

07:10

Tentokrát si však hosté sami vyhodili puk z útočné třetiny. Tahle přesilovka vypadá snad ještě hůř než ty předchozí.

06:28

Domácím se podařilo vyhodit puk do bezpečí a hosté tak musí založit novou útočnou akci.

06:03

Tentokrát si přesilovku vyzkoušejí hosté, a to dokonce čtyřminutovou. Jeník si odsedí 2+2 minuty za vysokou hůl.

05:21

Dvě přesilovky za sebou nedokázali Frýdecko-místečtí využít a teď se do útoku derou hosté. Jejich střely jsou však blokovány domácími beky.

04:40

04:33

Meidl si najel až před branku, Šafránek však puk rychle našel a opět přerušil hru.

03:58

Kvapil pálil od modré a jeho střelu se snažil dorážet Cienciala, gólmana hostů však nepřekonal ani on.

03:20

Hosté se zatím dobře brání a vyhazují puky do bezpečí. Domácí zakládají další útočnou akci.

02:40

Opavští však nevydrželi v plném počtu moc dlouho, Chalupa je vyloučen na dvě minuty za podražení.

02:38

02:27

Ani rána Dreslera nenašla cestu do brankové sítě hostů a hra je tak opět přerušena.

01:20

Christovovu ránu Šafránek pouze vyrazil před sebe, odkud se snažil dorážet Franek. Tuto střelu už si ale hostující gólman pohlídal a přerušil hru.

00:38

Hostující Svoboda si odpyká dvouminutový trest za zdržování hry a domácí si tak zahrají první přesilovku.

00:01

HC Frýdek-Místek: Šimboch (Hlaváč) – Dresler, Jeník, Heider, Krutil, Kowalczyk, Samiec, Adámek, Kvapil, Polák – Franek, Piecha, Sonnek, Rufer, Chmielewski, Schwarz, Cienciala, Meidl, Růžička, Jaroš, Christov

HC Slezan Opava: Šafránek (Mocher) – Kysela, Vrabel, Galvas, Slavík, Tichý, Tuma, Mosler – Štindl, Herman, Rousek, Vítek, Hlísta, Wolf, Černý, Baďura, Svoboda, Chalupa

Rozhodčí: Fiala – Vožda, Zedník.
VZÁJEMNÁ UTKÁNÍ
Poprvé se tito dva soupeři letos utkali na ledě Frýdku-Místku v rámci třetího kola druholigové soutěže. Tento duel byl po celou dobu herně vyrovnaný, o vítězství rozhodl až hattrick obránce Štěpána Jeníka ve třetí třetině a Frýdecko-místečtí zvítězili 5:2.

I ve druhém vzájemném utkání na ledě Opavy zvítězil Frýdek-Místek, tentokrát už mnohem jednoznačněji. Nejvíce branek však opět padlo až v poslední třetině a Opava tak prohrála v poměru 2:8. V tomto utkání padl také hattrick, tentokrát však z hole Arona Chmielewského.
HC SLEZAN OPAVA
Opava se po pětadvaceti kolech drží na devátém místě tabulky východní skupiny. Na kontě má 30 bodů a celkové skóre 77:98. Slezan zatím dokázal zvítězit pouze devětkrát, z toho jednou v prodloužení a jednou po samostatných nájezdech. V posledním utkání Opavští doma vyzvali Porubu, první a poslední třetina byla vyrovnaná, v prostřední části ale hosté rozhodli, když vstřelili o dvě branky více a Opava tak nakonec prohrála 4:6.

Nejproduktivnějšími útočníky jsou Petr Wolf (8+13) a Tomáš Polok (6+12). Z řad obránců se zatím bodově nejvíce daří Josefu Tichému (2+14) a Davidu Galvasovi (3+8). Všechna utkání zatím odchytal gólman Dušan Šafránek.
HC FRÝDEK-MÍSTEK
Frýdek-Místek zatím stále suverénně okupuje první místo v tabulce východní skupiny s pohodlným náskokem 13 bodů nad druhým Vsetínem. Se svými 63 body a celkovým skóre 140:41 se zdá, že zatím nemá konkurenci.

V posledních dvou utkáních však přesto Frýdecko-místečtí body ztráceli. V předposledním utkání doma ztratili bod s Valašským Meziříčím, které porazili až po samostatných nájezdech. A z posledního duelu v Moravských Budějovicích si svěřenci trenéra Juříka nepřivezli ani jeden bod, jelikož Žihadla na svém ledě vyhrály 6:4.

Nejproduktivnějším útočníkem je stále jednoznačně Vladimír Luka (22+20), který už nasbíral neuvěřitelných 42 kanadských bodů. Z řad obránců je pak nejúspěšnější Pavel Kowalczyk (4+15). Do branky nejčastěji nastupuje Lukáš Daneček, ten se však celkem pravidelně střídá s Jurajem Šimbochem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

6:0

Branky a nahrávky: 24. Chmielewski (Jaroš, Schwarz), 26. Christov (Dresler), 36. Samiec, 54. Meidl (Dresler, Christov), 55. Chmielewski (Kvapil), 59. Chmielewski (Schwarz, Krutil)

HK Opava: Šafránek (Mocher) – Kysela, Vrabel, Galvas, Slavík, Tichý, Tuma, Mosler – Štindl, Herman, Rousek, Vítek, Hlísta, Wolf, Černý, Baďura, Svoboda, Chalupa

Rozhodčí: Fiala – Vožda, Zedník