Chance liga

HC Dukla Jihlava – HC ZUBR Přerov

3:1

konec (2:0, 0:0, 1:1)

05.12.2015, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 30. kolo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Tipsport: 1.45 4.7 4.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

51:31

Richard Diviš se dostal před brankou k dorážce, když jej poslal k zemi Tomáš Sýkora. Také on usedá na trestnou lavici a Jihlava bude mít 66 vteřin dlouhou přesilovku pět na tři.

Na vyloučení: 4-7.
Vyšší tresty: 0-2.

50:46

Martin Parýzek byl za brankou tvrdě atakován Jiřím Goišem, jenž je vyloučen na 2+10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku. Jeho klasický trest odsedí Tomáš Sýkora. Nejsem si příliš jist, ale možná se tímto vyloučením dostává Goiš do čela nejtrestanějších hráčů ligy.

Na vyloučení: 4-6.

36:32

Přerovští hráli v šesti a jsou vyloučeni za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Filip Stoklasa.

Na vyloučení: 4-5
Vyšší tresty: 0-1.

30:23

Vojtěch Zadražil navíc při téže okamžiku nedovoleně bránil soupeře, jeho rukavice vylétli někam k hlavě jednoho z hráčů hostí. Bek Dukly dostává dvě minuty. Síly na ledě se tak srovnají.

Na vyloučení: 4-4.

28:51

Tyto situace bychom chtěli vidět na ledě co nejméně. V obranném pásmu Dukly se střetl Dávid Gríger, autor zatím vítězné branky, s hostujícím Matějem Blinkou, který jej poslal tvrdým úderem ve stylu koleno na koleno na led. Gríger to nečekal, takže spadl, navíc na hlavu. Hostující forvard dostává 5 minut + do konce utkání. Trest za něj odpyká Šimon Kratochvíl. Ze strany Blinky to zřejmě bylo nechtěné, ale mohlo to skončit zraněním.

Na vyloučení: 3-4.

27:48

Oba dva samozřejmě dostávají dvě plus dvě minuty za hrubost.

21:28

Přesilová hra hostí končí po tom, co Rostislav Šnajnar za vlastní klecí poměrně zbytečně držel soupeře.

Na vyloučení: 2-3.

19:38

Marek Melenovský odchází na trestnou lavici za podražení.

Na vyloučení: 2-2.

15:43

Šanci budou mít také hosté. Po závaru před brankou faluloval soupeře Josef Skořepa a dostává dvouminutový trest za hru vysokou holí.

Na vyloučení: 1-2.

14:46

Naprosto bez mučení odjíždí na trestnou lavici Roman Pšurný, jehož bratr odehrál za Duklu čtyři zápasy. Bývalý hráč Zlína odchází ven za podražení na dvě minuty.

Na vyloučení: 0-2.

10:14

Jihlava si zahraje přesilovou hru, protože za brankou podrazil protihráče Jakub Ferenc (PRE).

Na vyloučení: 0-1.

3:1

Branky a nahrávky: 3. Gríger, 16. Flek (Štebih, Zadražil), 57. Štebih (Gríger, Seman) – 58. Kovařík (Král)

HC Dukla Jihlava: Honzík (Škarek) – Šafář, Štebih, Parýzek, Kaláb, Zadražil, Šimek, Grebenyuk – Diviš, Seman, Gríger – Jergl, Skořepa, Důras – Harkabus, Melenovský, Březina – Anděl, Flek, Malec. Trenér: Petr Vlk

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Šimboch) – Grof, Chmelíř, Šnajnar, Hořava, Ferenc, Novotný, Pala – Stoklasa, Pšurný, Procházka – Popelka, Sýkora, Sikora – Mrázek, Král, Goiš – Blinka, Kovařík, Kratochvíl. Trenér:Vladimír Kočara

Rozhodčí: Krob – Beneš, Štofa