4:5

konec (1:2, 3:2, 0:1)

05.12.2015, 17:00 • Stadion města Nový Jičín • 24. kolo • Kateřina Krutilková

Tipsport: 1.6 4.5 3.17 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Třetí třetina rozhodla celé utkání. Ačkoli na začátku měli domácí početní převahu 5:3, nedokázali s touto nabídkou efektivně naložit. Ve 44. minutě překonal domácího brankáře Průdek a postaral se tak o jediný gól třetí třetí, na který již domácí nedokázali zareagovat. (19:35:29)

59:20

Oddechový čas pro domácí.

59:18

Iláš v leže zastavil střelu hostujícího útočníka.

57:29

Břeclav 2x využila špatné přihrávky domácích.

55:10

Šurý nyní skvěle zasáhl proti útočícímu Mikšanovi.

53:58

Vyloučen hráč Břeclavi Miklík.

51:40

Nový Jičín po úspěšném oslabení nabral zase síly a snaží se o srovnání.

49:42

Nový Jičín zvládl přesilovku bez problémů. Nyní hraje v plném počtu.

47:42

Vyloučen hráč Nového Jičína Flašar za zdržování hry.

47:12

Vyloučen hráč Nového Jičína Uhlár za nedovolené bránění.

46:35

Břeclav využívá slabšího výkonu Nového Jičína. Novému Jičínu se hra lehce vymykává z ruk,

44:24

Zakázané uvolnění Nového Jičína.

43:09

Břeclav právě vstřelila branku!
Břeclav zvyšuje na 4:5. ROMAN PRŮDEK sám z bezprostřední blízkosti zvyšuje.

41:51

Nový Jičín nedokázal využít tuto klíčovou šanci. Hosté v plném počtu.

40:01

4:5

Branky a nahrávky: 17. Gebauer (Škumát, Málek), 21. Málek (Flašar, Gebauer), 33. Ižacký (Lehečka, Novotný), 38. Zahradníček (Málek, Flašar) – 5. Uhlík, 19. Ivan (Červenka), 38. Uhlík (TS), 39. Běhal (Haman), 44. Průdek

HK Nový Jičín: Iláš (Kozák) – Zahradníček, Kužílek, Flašar, Hruška, Hoďa, Haloda, Gebauer, Škumát, Kabeláč, Mikšan (C), Lehečka, Macháček (A), Málek, Ižacký, Novotný, Uhlár (A)

HC Lvi Fosfa Břeclav: Šurý (Bača) – Směřička, Miklík, Běhal, Šidák, Haman, Vlček, Červenka (A), Vachutka, Flora, Zháňal (A), Nováček, Průdek, Ivan (C), Buhaj, Uhlík, Smetana

Rozhodčí: Dědík – Novák, Hanzlík