05.12.2015, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 30. kolo • Kateřina Glogarová

Tipsport: 2.33 4.2 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni:

Salith Šumperk – Daniel Zelenka.
AZ Havířov – Martin Mazanec. (19:14:08)
Šumperk ve třetí třetině zvýšil stav utkání na 4:0 po gólu Marka Haase. Už to vypadalo že Daniel Zelenka udrží čisté konto, o to ovšem přišel minutu před koncem když ho dokázal propálit Daniel Štumpf. Padesát vteřin před koncem si potom domácí gólman vybral svou slabší chvilku a to když mu lehké nahození propadlo nad lapačkou až za jeho záda. Nicméně tři body zůstávají na šumperském ledě po výhře 4:2.

59:25

59:25 Martin MAZANEC - 4:2

59:25

Havířov právě vstřelil branku!
Teď si vybral Daniel Zelenka svou slabší chvilku. Lehké nahození MARTINA MAZANCE ze středního pásma mu propadlo nad lapačkou až za jeho záda. Asistence: Radim Ostrčil.

58:15

58:15 Daniel ŠTUMPF - 4:1

58:15

DANIEL ŠTUMPF dostal puk mezi kruhy, odtud vyslal tvrdou střelu, která si to namířila přesně k pravé tyči Zelenkovi brány. Asistence: Zdeněk Okál, Antonín Pechanec.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:47

Zdráhalova střela tahem se k hostující bráně nedostala.

57:20

Toho se ale následně dopustili hosté, vhazuje se po levici Laca.

57:12

Vrdlovec protečoval kotouč do útočného pásma tak aby to nebylo zakázané uvolnění.

56:43

Odpískáno zakázané uvolnění Šumperka, vhazuje se po pravici Zelenky.

56:33

Z modré pálil Štencel, Zelenka byl připravený a puk vyrazil betony.

56:11

Šebek vypíchl puk Štencelovi, hosté tak musí opustit útočné pásmo.

55:41

Střela Gřeše končí v lapače Daniela Zelenky.

55:02

Zakázané uvolnění draků.

54:35

Zelenka si zápas dnes užívá. Nyní předvedl nádherný zákrok lapačkou proti střele Hudečka.

53:52

Milfait jel sám na Laca, forhendovým blafákem na něj ale nevyzrál.

53:07

4:2

Branky a nahrávky: 16. Šimun (Sedlák, Brunec), 17. Fořt (Milfait, Vrdlovec), 33. Jurík (Šebek), 45. Haas (Kolář, Zdráhal) – 59. Štumpf (Okál, Pechanec), 60. Mazanec (Ostrčil)

DRACI PARS ŠUMPERK: Zelenka (Svoboda) – Prokop, Holík, Zdráhal, Sedlák, Puzič, Drtil, Bažant – Milfait, Vrdlovec, Fořt – Haas, Půhoný, Kolář – Ostřanský, Šebek, Jurík – Brunec, Šimun, Hroch

AZ Havířov: Laco (Turšner) – Krisl, Bahounek, Korím, Štencel, Mazanec, Ostrčil, Lenďák – Sztefek, Pechanec, Štumpf – Okál, Maliník, Kanko – Gřeš, Sedláček, Matějek – Bednář, Hudeček, Kotala

Rozhodčí: Kika – Barteček, Poruba