DHL Extraliga juniorů

HC Sparta Praha – HC Dynamo Pardubice

2:1

po prodl. (1:0, 0:0, 0:1 - 1:0)

05.12.2015, 15:15 • Malá hala na Výstavišti, Praha • 26. kolo • Tereza Velikovská

Tipsport: 1.35 5.6 5.21 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Sparťané stále pokračují ve své impozantní sérii výher, kterých už mají nyní na kontě patnáct v řadě. Dnes jim ovšem Pardubice, které nejsou ani v první desítce, dokázaly sebrat hlavně díky skvěle chytajícímu Červenému bod. (17:20:42)

60:22

Sparta právě vstřelila branku!
JAN HAVEL své trestné střílení proměnil rychlým blafákem do forhandu, a získal tak pro svůj tým druhý bod.

60:22

Za sekání Ondřeje Panny z Pardubic je nařízeno trestné střílení!

60:01

60:00

59:19

Běží poslední minuta třetí třetiny a u puku jsou hosté.

57:30

Další pokus Sparty opět končí na výtečně chytajícím Červeném.

55:53

Pardubice mohou pomýšlet i na tři body! Nyní je k nim mohl pomoci Rohlík, ale Chour jeho střelu vyrazil a poradil si i s dorážkou.

54:05

Sparťané se ubránili. Do konce třetí třetiny zbývá ještě šest minut, během kterých budou chtít oba týmy urvat tři body na svou stranu.

52:05

Nyní budou Pardubice navíc hrát přesilovku! Za hákování je vykázán na trestnou lavici Lukáš Sladkovský (SPA).

51:22

Čtrnáct zápasů neporažená Sparta musí a Pardubičtí toho využívají a vystrkují růžky. Střelu Rohlíka ale domácí obrana dokázala zblokovat.

50:16

Sparťané už pálí z každé pozice, ale jejich střely končí buď na zadním mantinelu, nebo u pardubického gólmana.

48:19

Přesilovka je u konce. Sparťané ji nesehráli špatně, ale stejně jako v předchozím průběhu zápasu ztroskotali na gólmanu Červeném.

46:21

Roman Benýšek (PCE) narazil za vlastní branku na mantinel jednoho ze sparťanů a je vyloučen.

44:01

Dynamo právě vstřelilo branku!
Sparta své šance neproměňovala a teď toho může litovat. Pardubice skórovaly z ojedinělé šance, když zůstal JAKUB MARTINEC sám před brankou a využil přihrávku Velinského z rohu. Asistence: Radek Velinský, David Barkóci.

43:10

Ojedinělá šance hostů a v ní Hoskovec. Domácí gólman Chour vyrazil jeho pokus betonem.

41:55

Ve třetí třetině pokračuje trend z té druhé, vše podstatné se zatím odehrává výhradně u pardubické branky.

40:34

Červený schoval do kapačky puk, který se odrazil vysoko nad branku a poté z výšky padal na její konstrukci. Zabránil tak potenciálnímu nebezpečí u své svatyně.

2:1

Branky a nahrávky: 17. Havel (Pulkrab, Procházka), 61. Havel (TS) – 45. Martinec (Velinský, Barkóci)

HC Sparta Praha: Chour (Pírs) – M. Jandus, Janda, Bednárik, Kadeřávek, Zeleňák – Krátký, T. Jandus, Michnáč, Lojka, Havel, Klindera, Györi, Kulda, Pulkrab, Schwamberger, Hozák, Sladkovský, Procházka. Trenér: Darek Stránský.

HC Dynamo Pardubice: Červený (Husár) – Beran, Horyna, Kučera, Šklíba, Faltys – Martinec, Benýšek, Panna, Hlaváček, Hoskovec, Velinský, Barkóci, Krajňák, Dušek, Pipek, Voženílek, Kusý, Rohlík. Trenér: Václav Baďouček.

Rozhodčí: Kostourek – Marek, Rybáček