Extraliga staršího dorostu

BK Havlíčkův Brod – HC Kometa Brno

2:8

konec (1:4, 1:4, 0:0)

05.12.2015, 14:30 • Zimní stadion Kotlina • 26. kolo • Ladislav Vácha (@LadislavVacha), Milan Sochor (@minusochor)

58:56

Matěj Novák (KOM) tedy dostává 2 minuty za napadení + 2 minuty za hrubost a Jiří Kopic (HBR) 2 minuty za hrubost.

51:06

Aleš Trnka (KOM) je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění a Havlíčkův Brod si zahraje přesilovou hru.

46:57

Jiří Vlach vyvezl puk do útočného pásma a nahodil kotouč do Lukáše Dostála. Síly na ledě se vyrovnají, protože Filip Král (KOM) obdržel 2 minuty za sekání.

45:45

Tlak hostů vyústil v faul Havlíčkova Brodu, Vojtěch Holenda (HBR) je potrestán 2 minutami za sekání.

37:51

Až teď se domácí dotkli kotouče a na trestnou lavici míří Patrik Hrabaň (HBR) na minuty za nedovolené bránění.

29:11

Patrik Hrabaň (HBR) je potrestán 2 minutami za podražení a hosté si zahrají 57 sekund v početní výhodě 5 na 3.

28:08

Michal Němec (HBR) je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění a Brno si zahraje další přesilovou hru.

23:16

David Michálek (HBR) byl potrestán 2 minutami za podražení.

18:01

Hosté si sami komplikují život, 33 sekund přesilovky 5 na 3 pro Bruslaře! kometa hrála v šesti a trest odpyká Jakub Čejka (KOM).

16:34

Lukáš Frydrych (KOM) si pomohl podražením a Bruslaři mají zkrácenou výhodnou přesilovku 4 na 3.

15:46

Petr Krejčí (/KOM) obdržel 2 minuty za vysokou hůl a Patrik Hrabaň (HBR) vyfasoval stejný trest za sekání. Hraje se 4 na 4.

10:58

Filip Král (KOM) předvedl naprosto zbytečný faul v útočném pásmu a obdržel trest za hákování.

09:23

Mladí Bruslaři se zatím trápí. Teď sice podrželi hru v útočném pásmu, ale nedokázali brankáře Dostála ohrozit. David Michálek (HBR) je navíc vyloučen za hákování.

05:36

Havlíčkův Brod se usadil v útočném pásmu a vykoledoval si faul. Jan Süss (KOM) potrestán za nedovolené bránění.

01:04

Jakub Adam (HBR) se stal prvním vyloučením dnešního zápasu, když v rohu pásma dojel protihráče. Obdržel trest za nedovolené bránění.

2:8

Branky a nahrávky: 20. Beran (Michálek), 34. Veverka (Hendrych) – 4. Matula (Frydrych, Krejčí), 9. Krejčí (Süss, Frydrych), 9. Mlynář (Novák, Hasoň), 15. Čejka (Havlát), 22. Mlynář (Král, Novák), 25. Trnka (Havlát, Čejka), 33. Svoboda (Matula, Krejčí), 39. Jeřábek (Hasoň, Král)

BK Havlíčkův Brod: Hanák (od 33. Folvarský) – Kopic, Hrabaň, Benák, Adam, Lachman, Němec – Kohout, Piskač, Michálek, Vlach, Beran, Holenda, Králíček, Přibyl, Veverka, Pejchal, Hendrych

HC Kometa Brno: Dostál (Holík) – Jeřábek, Furch, Trnka, Jurnečka, Král, Zukal – Novák, Havlát, Svoboda, Hasoň, Gajarský, Čejka, Matula, Mlynář, Frydrych, Ferda (C), Krejčí, Süss.

Rozhodčí: Libor Veinfurter – Jan Jeletz, Tomáš Krejčí