2:1

po s.n. (1:0) (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0)

05.12.2015, 15:00 • VTB Ice Palace, Moskva • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.92 3.9 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Arťom Fjodorov ruským blafákem, tedy tvrdou střelou, rozhodl samostatné nájezdy a vystřelil Dynamu Moskva cennou výhru. CSKA vyhrálo před moskevským derby šest zápasů v řadě, nyní ale jeho skvělá série končí. Konečný výsledek. Dynamo Moskva 2 CSKA Moskva 1 po samostatných nájezdech. (17:37:32)

Arťom FJODOROV - 2:1sn

V samostatných nájezdech zvítězil tým Dinamo Moskva.
Autorem vítězné branky je FJODOROV.

3. série 1:0

Ljubimov nedokázal puk mezi betony Jerjoměnka procedit do brány a moskevské derby ovládlo Dynamo Moskva.

2. série 1:0

Brjukin zvolil stejné zakončení jako Radulov a Sorokin jeho střelu špičkou levého betonu vyrazit vedle pravé tyče!

Alexander Radulov zvolil kličku do forhendu, jenže nedokázal puk zvednou nad pravý betonem Jerjoměnka.

1. série 1:0

Fjodorov se s tím nepáral a napřáhl k dělové ráně, kterou vymetl přesně pravý horní roh.

1. série 0:0

Kugryšev zvolil zakončení k pravé tyči a Jerjoměnko jeho střelu levým betonem ve stoje zastavil.

Samostatné nájezdy začínají.
Oba týmy si během prodloužení vytvořily jednu obrovskou šanci. Nejprve pálil na straně Dynama od modré čáry nebezpečně Nikita Zajcev, Ilija Sorokin ale dokázal jeho střelu letící 133 km/h levým ramenem vyrazit, zatímco na opačné straně Alexander Jerjoměnko včas sklapl betony a bekhendové zakončení Denise Kokareva 15 sekund před koncem prodloužení zneškodnil.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:56

Sergej Andronov se do zakončení nedostal a na řadu přijdou samostatné nájezdy.

64:45

Denis Kokarev dostal krásnou přihrávku před bránu a bekhendem se snažil zamířit mezi betony Ilija Sorokina, ten je ale včas sklapl a připsal si důležitý zákrok!

64:19

Puk se po nahození Dynama nebezpečně odrazil od mantinelu před bránu, domácí hráči se ale nedostali do zakončení.

64:06

Do konce prodloužení zbývá 54 sekund.

63:50

Bogdan Kiselevič tvrdě vypálil z levého kruhu pro vhazování, jenže pouze doprostřed brány, kde byl připravený Alexander Jerjoměnko.

63:40

Nikita Zajcev napřáhl od modré čáry k další tvrdé střele, která tentokrát byla sražena do ochranné sítě.

63:16

Kontantin Volkov mohl potrestat ledabylou rozehrávku CSKA Moskva, jenže se mezi kruhy pro vhazování přes dvojnásobnou přesilu do zakončení neprobil.

62:45

Dynamo vypálilo od modré čáry a Ilija Sorokin měl co dělat, aby střelu směřující do pravého horního rohu vyrazil, nakonec se mu to ale podařilo!

62:35

Alexander Radulov nahodil puk do útočného pásma Dynama, jenže z toho bylo zakázané uvolnění.

62:25

Dynamo se k ničemu nedostalo a Alexander Radulov zakládá útočnou akci CSKA Moskva.

61:53

Hráči CSKA vyhodili puk na zakázané uvolnění a vhazovat se bude po pravici Ilija Sorokina.

61:35

Denis Denisov vypálil z levého kruhu pro vhazování, jeho střelu ale zablokoval Dmitrij Višněvskij.

60:50

Nikita Zajcev tvrdě vypálil na pravém křídle od modré čáry a Alexander Jerjoměnko jeho ránu levým ramenem vyrazil!

60:01

Dynamo Moskva se snažilo v úvodu třetí třetiny vyrovnat a nakonec se vyrovnání dočkalo, když se na domácí straně prosadil po přihrávce Denise Kokareva útočník Kontantin Volkov. CSKA Moskva si mohlo vzít ztracené vedení zpět, jenže Alexander Radulov ani jednu ze tří velkých příležitostí využít nedokázal, tu největší měl šestnáct sekund před koncem, když mohl u levé tyče puk uklízet do prázdné brány, jenže trefil pouze pravý beton ležícího Alexandera Jerjoměnka. Skóre po 60 minutách. Dynamo Moskva 1 CSKA Moskva 1.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:44

Alexander Radulov spálil v závěru obrovskou šanci, když se snažil u levé tyče uklidit puk do prázdné brány, jenže nedokázal ležícího Alexandera Jerjoměnka překonat a trefil pouze jeho pravý beton!

59:31

Jan Muršak nebezpečně vypálil z levého kruhu pro vhazování a Alexander Jerjoměnko měl co dělat, aby jeho střelu a následné dorážky CSKA zneškodnil!

59:26

CSKA Moskva si vyžádalo oddechový čas a pokusí se ještě před koncem zápasu využít přesilovou hru.

59:20

Vyloučení v týmu Dinamo Moskva: Danijl Tarasov menší trest, 2 minuty podražení.

59:15

CSKA Moskva vyhodilo puk na zakázané uvolnění a hra se přestěhuje zpět před Ilija Sorokina.

59:00

Do konce třetí třetiny zbývá odehrát jedna minuta.

58:35

Pokud jsou hráči Dynama v obranném pásmu, okamžitě puk vyhazují do středního pásma nebo obranné třetiny CSKA.

58:17

Plán Dynama je jasný, především neudělat zbytečnou chybu.

57:48

První útok Dynama se na pravém křídle dostal ke střele, která zamířila těsně vedle pravé tyče.

57:16

Dynamo Moskva se ubránilo a vyhodili puk do obranného pásma CSKA.

56:42

STŘELY

Dynamo Moskva 16 Dynamo Moskva 23

56:10

CSKA Moskva hraje opět v plném počtu a v dnešním zápase zatím marně čekáme na gól v početní převaze.

55:43

Další vyhození Dynama a přesilová hra armádního týmu CSKA se chýlí ke konci.

55:24

Dynamu se podařilo vyhodit a hráči CSKA musí spěchat pro puk ke své bráně.

55:00

Do konce dnešního utkání zbývá přesně pět minut.

54:39

Alexander Radulov se snažil u pravé tyče dorážet puk a před bránou Alexandera Jerjoměnka byl k vidění velký závar, brankář Dynama Moskva ale svou klec uhájil!

54:10

CSKA Moskva má k dispozici čtvrtou přesilovou hru a šanci rozhodnout.

53:50

Vyloučení v týmu Dinamo Moskva: Mat Robinson menší trest, 2 minuty držení hole.

53:26

Alexander Jerjoměnko drží Dynamo Moskva nad vodou a stav utkání je stále vyrovnaný 1:1.

52:43

Dmitrij Kugryšev našel před bránou najíždějícího Alexandera Radulova, který se snažil puk usměrnit mezi betony Alexandera Jerjoměnka, ten ale včas zavřel vrátka a jeho střelu vyrazil do rohu kluziště!

52:15

CSKA Moskva inkasovaný gól probudil a nyní jsou to jeho hráči, kteří jsou výrazně aktivnější.

52:11

Jan Muršak vypálil z pravého kruhu pro vhazování a Alexander Jerjoměnko ukryl puk ve své výstroji.

51:40

Kdyby Denis Kokarev místo střely zvolil přihrávku, mohli jsme se dočkat třetího gólu.

50:55

Denis Kokarev zakončil přečíslení dva na jednoho střelou, se kterou si u pravé tyče Ilija Sorokin poradil! Alexej Těreščenko najížděl Kokarevovi do druhé vlny, jeho spoluhráč ho ale ignoroval.

50:24

Alexander Radulov na pravém křídle vypálil z otočky z ostrého úhlu, Alexander Jerjoměnko ale dokázal jeho střelu levým betonem vyrazit za bránu!

50:06

CSKA Moskva je v útočném pásmu a bojuje o puk.

49:29

Alexander Radulov znovu v akci, tentokrát ruský útočník pálil z pravého kruhu pro vhazování, jeho střela ale minula přední pravou tyč.

49:15

Alexander Radulov nahazoval puk od modré čáry na bránu, puk byl ale zablokován.

48:42

Vyloučení v týmu Dinamo Moskva: Alexej Těreščenko menší trest, 2 minuty podražení.

48:42

CSKA Moskva nebezpečně vypálilo od modré čáry a Alexander Jeroměnko měl co dělat, aby puk zalehl!

48:28

Dynamo Moskva bylo ve třetí třetině lepší a potrestalo CSKA Moskva za jeho pasivitu.

48:13

48:13 Konstantin VOLKOV - 1:1

48:14

Dinamo právě vstřelilo branku!
KONSTANTIN VOLKOV střílí gól a vyrovnává stav moskevského derby na 1:1!! Denis Kokarev se dostal u pravé tyče k dorážce, místo střely ale ještě našel před bránou Konstantina Volkova, který těsně před kontaktem s protihráčem dokázal puk střelou po ledě usměrnit do prázdné brány. Asistence: Denis Kokarev, Andrej Mironov.

47:48

Andrej Mironov počkal za bránou až jeho spoluhráči dostřídají.

47:16

Vzápětí přichází další vyhození CSKA a domácí s největší pravděpodobností ani tuhle přesilovou hru nevyužijí.

47:00

CSKA opět zvládá oslabení na jedničku a vyhazuje puk k bráně Dynama.

46:12

Domácí hokejisté vypálili z pravého kruhu pro vhazování a jejich střela zamířila vedle vzdálenější levé tyče.

45:54

Alexander Radulov sedí na trestné lavici a Dynamo Moskva má šanci vyrovnat stav utkání na 1:1.

45:30

Vyloučení v týmu CSKA Moskva: Alexander Radulov menší trest, 2 minuty hra vysokou holí.

45:18

CSKA Moskva působí trochu vlažným dojmem a vyhazuje puk pouze na zakázané uvolnění.

45:04

Alexej Těreščenko vypálil z levého kruhu pro vhazování a na přední tyči našel hruď připraveného Ilija Sorokina.

44:46

Dynamo čeká za bránou až jeho hráči vystřídají.

44:22

Brankář Alexander Jerjoměnko zastavil nahození CSKA ze středního pásma a ukryl puk v lapačce.

44:11

Ožívají i domácí fanoušci, kteří skandují: "Dynamo, Dynamo!".

43:35

Dynamo Moskva začalo zatápět CSKA Moskva a dostalo se ke dvěma střelám v rychlém sledu, ty ale byly nepřesné a zamířily mimo.

42:29

Juuso Hietanen vystřelil z vrcholu pravého kruhu pro vhazování a těsně před bránou se ještě snažil tečovat jeho střelu spoluhráč, puk ale nakonec tečován nebyl a Ilija Sorokin si připsal úspěšný zákrok.

42:01

Juuso Hietanen se v pravém kruhu pro vhazování otočil s pukem a poté vypálil, jeho střela ale byla zablokována.

41:52

Ilija Sorokin zastavil nahození Dynama Moskva a ukryl puk u své pravé tyče v lapačce.

41:21

Domácí hokejisté se dostali na levé straně do zakončení, jejich střela ale byla zablokována.

40:55

Vzápětí hráči Dynama vyhodili puk na zakázané uvolnění a hra se vrátila zpět před brankáře Alexandera Jerjoměnka.

40:42

Hráči Dynama se pokusili vlétnout na CSKA Moskva, ke střele se ale nedostali.

40:11

Dynamo Moskva se bude ve třetí třetině snažit své jednobrankové manko a začíná pořádně zostra.

40:01

Dynamo Moskva ve druhé třetině vyrovnalo hru a necelých pět minut po začátku druhé třetiny mohlo vyrovnat, když se Maxim Pěstuško řítil sám na bránu, kličku do forhendu ale nedokázal ideálně zakončit a nechal vyniknout brankáře Iliju Sorokina. Na opačné straně mohli vstřelit gól střílející Denis Denisov a po něm dorážející Alexander Radulov, brankář Alexander Jeroměnko ale obě jejich střely pokryl. V závěru druhé třetiny tvrdě vypálil z vrcholu pravého kruhu pro vhazování Dmitrij Višněvskij, brankář Ilija Sorokin ale jeho střelu bez přípravy levým ramenem skvěle zastavil. Skóre po 40 minutách. Dynamo Moskva 0 CSKA Moskva 1.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:55

Dmitrij Višněvskij vypálil tvrdě z vrcholu pravého kruhu pro vhazování bez přípravy a Ilija Sorokin jeho střelu levým ramenem vyrazil!

39:10

Denis Kokarev motal v rohu útočného pásma jednoho z hráčů CSKA, nic kloudného ale jeho práce nepřinesla. CSKA se ubránilo.

39:00

Do konce druhé třetiny zbývá odehrát jedna minuta.

38:52

Vladimir Žarkov se nedostal k dlouhému pasu svého spoluhráče a puk skončil na zakázaném uvolnění.

38:18

CSKA Moskva v závěru druhé části zvýšilo obrátky, zatím se ale do žádné velké příležitosti nedostalo.

37:30

Jeden z hokejistů CSKA přišel v rohu útočného pásma o hůl, faul se ale nepískal.

37:15

Puk zřejmě skončil na jedné ze střídaček a hra byla přerušena.

36:25

Vladimir Žarkov se řítil na bránu a ještě mohl přihrávat do druhé vlny najíždějícímu spoluhráči, jenže skončil i s pukem za bránou.

35:44

Další nebezpečnou přihrávku poslal před bránu CSKA z levého křídla Dmitrij Višněvskij, ani tentokrát se ale domácí hokejisté Dynama do zakončení nedostali.

34:58

Vladimir Brjukvin číhal před bránou, puk po přihrávce z rohu kluziště ale těsně minul.

34:29

Sergej Andronov vybruslil zpoza brány a od modré čáry vypálil, jeho střela ale byla zablokována.

33:47

Ve druhé části hry jsme byli svědky tří přesilových her, ani ty ale nepomohly k tomu, aby jeden z týmů vstřelil gól.

33:16

Hráči Dynama Moskva se osvobodili pouze za cenu zakázaného uvolnění a hra se vrátí zpět k bráně, kterou hájí Alexander Jerjoměnko.

32:52

Dynamo se snažilo prodrat do útočného pásma na levé straně a podařilo se mu to, jenže pouze na chvíli.

32:34

Gennady Stoljanov vypálil od modré čáry na levém křídle a donutil Alexandera Jerjoměnka po dlouhé době k zákroku.

32:01

Dynamo Moskva hraje ve druhé třetině velmi dobře a minimálně vyrovnalo tempo zápasu.

31:16

Hráči Dynama tvrdě vypálili od modré čáry, jejich střela ale byla zablokována.

30:45

Maxim Karpov nahodil puk z pravého křídla za bránu, tam ale nebyl žádný z jeho spoluhráčů a kotouč opustil útočnou třetinu Dynama.

30:16

CSKA Moskva přežilo i třetí přesilovou hru soupeře a hraje opět v plném počtu.

29:44

Dmitrij Višněvsky dostal zpoza brány krásnou přihrávku do jízdy, z pravého kruhu pro vhazování ale zamířil pouze doprostřed brány, kde byl připravený Ilija Sorokin.

29:26

Alexander Jerjoměnko se vydal za bránu, aby zastavil vyhození CSKA.

29:09

Dynamo se konečně dostalo do útoku, ten ale zastavilo postavení mimo hru.

29:00

CSKA Moskva skvěle brání a nepouští Dynamo Moskva do své obranné třetiny.

28:38

CSKA Moskva se ubránilo a podařilo se mu kotouč posunout do středního pásma.

28:18

Ilija Nikulin vypálil z pravého křídla, brankář Ilija Sorokin ale jeho pokus zneškodnil.

28:13

Vyloučení v týmu CSKA Moskva: Roman Ljubimov menší trest, 2 minuty hákování.

27:55

Po krátké reklamní přestávce jsme zpět a utkání po drobné šarvátce pokračuje v plném počtu na obou stranách.

27:25

Alexander Radulov opět číhal před bránou, tentokrát se ale do zakončení v blízkosti Jerjoměnkovy brány nedostal.

26:58

Hokejisté hostujícího CSKA se ovšem k ničemu nedostali a Dynamo Moskva hraje opět v plném počtu.

26:38

CSKA operuje v útočném pásmu a snaží se dostat ke střele.

25:52

Denis Denisov střílel z pravého kruhu pro vhazování na vzdálenější levou tyč a Alexander Radulov se ještě snažit dostat k dorážce, brankář Alexander Jerjoměnko se ale překonat nenechal a obě střely pokryl!

25:30

CSKA má problémy s rozehrávkou a nedaří se mu dostat do útočného pásma.

25:13

CSKA Moskva má k dispozici druhou přesilovou hru v dnešním zápase.

24:57

Vyloučení v týmu Dinamo Moskva: Alexander Osipov menší trest, 2 minuty nedovolené bránění.

24:13

CSKA Moskva se po nahození Anttiho Pihlstroma k ničemu nedostalo a naopak čelilo samostatnému úniku Maxima Pěstuška, ten ale nedokázal vstřelit gól a nechal vyniknout Ilija Sorokina!

23:59

Antti Pihlstrom prodloužil puk do útočné třetiny na modré čáře.

23:50

Jurij Babenko vypálil od modré čáry a jeho střela zápěstím byla sražena do ochranné sítě.

23:26

Dynamo Moskva mělo k dispozici druhou přesilovou hru, ani tu ale využít nedokázalo.

23:16

Igor Ožiganov se vrátil zpět na led z trestné lavice a CSKA Moskva hraje opět v plném počtu.

22:29

CSKA Moskva se podařilo vyhodit a jeho hráči odjeli střídat.

21:30

Alexej Cvetkov vybruslil zpoza brány a poté z otočky vypálil na přední pravou tyč, u ní byl ale připravený Ilija Sorokin, který jeho jeho střelu z ostrého úhlu vyrazil.

21:15

Vyloučení v týmu CSKA Moskva: Igor Ožiganov menší trest, 2 minuty podražení.

20:51

Denis Kokarev tvrdě vypálil od modré čáry a jeho střela byla sražena vedle vzdálenější pravé tyče.

20:39

Stejně jako na opačné straně CSKA Moskva.

20:19

Dynamo Moskva se v úvodu druhé části vrhlo do útoku, v prostoru mezi kruhy pro vhazování se ale do zakončení jeho hráči nedostali.

20:01

CSKA Moskva v první třetině svého soupeře jasně přestřílelo a zaslouženě se ujalo vedení, když se v čase 6:12 prosadil Roman Ljubimov, který ihned po vhazování napřáhl z levého kruhu ke střele a nad betonem Alexandera Jerjoměnka puk zamířil přesně k levé tyči. Roman Ljubimov vstřelil svůj pátý gól v letošní sezóně KHL, na který mohli navázat Alexander Radulov, Sergej Andronov a Geoff Platt, ani jeden z nich ale překonat brankáře Alexandera Jerjoměnka podruhé v zápase nedokázal. Skóre po první třetině. Dynamo Moskva 0 CSKA Moskva 1.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:59

Je tomu skutečně tak, v první třetině už se nic nestane.

19:37

Hráčům Dynama se opět podařilo vyhodit a první třetina se zřejmě dohraje za bránou CSKA.

19:20

Čtyřicet sekund do konce, puk za bránou CSKA Moskva.

19:00

Do konce první třetiny zbývá jedna minuta a Dynamo začalo mnohem více bruslit.

18:36

Dynamo přežilo přesilovou hru CSKA a snaží se v závěru první třetiny vyrovnat.

17:36

Jeden z hokejistů Dynama si z pravého křídla skvěle sjel před bránu a jeho následnou střelu bekhendem dokázal Ilija Sokorin s problémy vyrazit!

16:44

CSKA Moskva se dostalo během přesilové hry k několika střelám, druhý gól se mu ale zatím vstřelit nepodařilo.

15:47

Geoff Platt se ocitl u pravé tyče ve velké šanci, Alexander Jerjoměnko ale dokázal jeho bekhendovou střelu směřující k pravé tyči levým betonem vyrazit!

15:40

Sergej Andronov si po vhazování z pravého křídla vybruslil před bránu a v kleče se pokusil zakončit, jeho střela ale zamířila pouze doprostřed brány, kde byl připravený Alexander Jerjoměnko!

15:20

Jan Muršak zastoupil svého spoluhráče v obranném pásmu a zastavil nebezpečný útok Dynama v oslabení.

15:02

Vyloučení v týmu Dinamo Moskva: Alexander Avcin, 2 minuty podražení.

14:49

Rozhodčí signalizují vyloučení a hosté hrají v šesti.

14:15

Juuso Hietanen napřáhl těsně před modrou čárou ke tvrdé střele, která byla zablokována.

14:05

Ilija Sorokin zastavil nahození Dynama a hra byla přerušena.

13:46

Hráči CSKA Moskva vyhodili puk na zakázané uvolnění a Dynamo bude mít další možnost ohrozit Sorokinovu bránu.

13:30

Dynamo Moskva po přesilové hře ožilo a snaží se více útočit, zatím si ale žádnou větší šanci nevytvořilo.

13:09

Juuso Hietanen vypálil od modré čáry a Ilija Sorokin si připsal po delší odmlce úspěšný zákrok.

12:55

Alexander Radulov se ocitl u pravé tyče ve velké šanci, propálit brankář Alexandera Jerjoměnka ale nedokázal!

12:36

Úvodní přesilová hra dnešního zápasu gól nepřinesla a CSKA Moskva opět hraje v plném počtu.

11:26

Arťom Fjodorov tvrdě vypálil od modré čáry, jeho střela ale byla zablokována.

11:10

Dynamo Moskva má k dispozici první přesilovou hru dnešního zápasu a ideální možnost rychle vyrovnat.

10:32

Maxim Pestuško se ocitl u levé tyče po krásné souhře v šanci, jeho následná střela ale gólem neskončila!

10:13

Vyloučení v týmu CSKA Moskva: Maxim Mamin menší trest, 2 minuty podražení.

09:45

Nikita Zajcev si na pravém křídle sjel na přihrávku Vladimira Žarkova zpoza brány, jeho následný pokus ale zamířil pouze doprostřed brány, kde byl připraven Alexander Jerjoměnko.

09:26

STŘELY

Dynamo Moskva 1 CSKA Moskva 8

08:49

Maxim Mamin vypálil z pravého kruhu pro vhazování a Alexander Jerjoměnko si připsal úspěšný zákrok.

08:15

Sledujeme velmi svižný hokej a o zábavu se zatím starají pouze hokejisté CSKA.

07:32

Jan Muršak se ocitl před bránou po přihrávce z pravého křídla v obrovské šanci, puk se mu ale na bránu usměrnit nepodařilo a jeho bekhendové zakončení zamířilo těsně vedle pravé tyče!

07:02

CSKA Moskva si během úvodních minut vytvořilo velkou převahu a zaslouženě se ujalo jednobrankového vedení.

06:11

06:11 Roman LJUBIMOV - 0:1

06:12

CSKA právě vstřelilo branku!
ROMAN LJUBIMOV střílí pátý gól v letošní sezóně KHL a posílá CSKA do vedení!! Roman Ljubimov ihned po vhazování napřáhl v levém kruhu pro vhazování ke střele a nad betonem Alexandera Jerjoměnka poslal puk přesně k levé tyči. Asistence: Gennady Stojlarov.

06:02

Další střela sražena do ochranné sítě, tentokrát z hokejky Gennadyho Stoljarova z levého křídla.

05:36

Antti Pihlstrom vypálil od modré čáry a jeho střela byla sražena do ochranné sítě.

05:03

Hráči Dynama počkali za bránou, aby v klidu dostřídali.

04:54

Zaznamenali jsme první vážnější příležitost na straně CSKA, které je v úvodu zápasu aktivnější.

03:58

Roman Ljubimov nabral na levém křídle rychlost a poté si sjel před bránu, kde se u levé tyče snažil puk bekhendem poslat do sítě, Alexander Jerjoměnko byl ale připraven a jeho pokus vyrazil za bránu!

03:25

Dmitrij Kugryšev nahodil puk od modré čáry na bránu a brankář Alexander Jerjoměnko ho ukryl v lapačce.

03:04

CSKA Moskva zamklo svého soupeře ve vlastní třetině.

02:39

Hokejisté Dynama také zkusili vypálit z úhlu, jejich střela ale taktéž byla nepřesná.

02:11

Juuso Hietanen nahodil puk za bránu Dynama.

01:40

Hokejisté CSKA Moskva vypálili z pravého křídla, jejich střela ale byla hodně nepřesná a zamířila do rohu ledové plochy.

01:08

Alexander Osipov počkal za bránou až jeho spoluhráči dostřídají.

00:31

Denis Kokarev nahodil puk z pravého křídla na bránu a brankář Ilija Sokorin si připsal první zákrok.

00:05

Moskevské derby bylo právě zahájení a jako první se vydali do útočného pásma hráči CSKA.

00:01

V VTB Ice Palace právě probíhá představení hráčů Dynama Moskva a do zahájení moskevského derby už zbývá jen několik málo okamžiků. Před derby mezi Dynamem a CSKA samozřejmě zazní ruská hymna.

Dinamo Moskva: Jerjoměnko (Lazušin) – Solovjov – Osipov, Nikulin – Robinson, Mironov – Hietanen, Višněvskij – Volkov, Babenko, Igumnov, Avcin – Těreščenko, Brjuvkin, Karpov – Cvetkov, Pestuško, Fjodorov – Kokarev, Gorovikov, Tarasov.

CSKA Moskva: Sorokin (Galimov) – Panin – Naumenkov, Kutuzov – Denisov, Ožiganov – Zajcev, Kiselevič – Ljubimov, Stoljarov, Mamin, Světlakov – Tělegin, Korotkov, Žarkov – Kugryšev, Muršak, Pihlstrom – Andronov, Platt, Radulov.

Rozhodčí: Antonín Jeřábek, Alexej Ravodin – Konstantin Gorděnko, Alexander Sysujev.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Vzájemné zápasy

28.10.15 CSKA Moskva – Dynamo Moskva 3:2

(Výsledek z letošní sezóny KHL 2015/16.)
CSKA Moskva

CSKA Moskva má se sebou velice úspěšnou sérii šesti domácích zápasů. Hokejisté CSKA sice v prvním domácím utkání podlehli HC Slovanu Bratislava, poté ovšem dokázali vyhrát pět zápasů v řadě a v žádném z nich neinkasovali více než jeden gól, což je fantastická bilance. Alexander Radulov hraje se nachází v úžasné formě. Ruský útočník během posledních pěti zápasů nastřílel pět gólů a zaznamenal šest asistencí.
Dynamo Moskva

Dynamo střídá dobré výsledky s těmi špatnými a během posledních dnů není jeho forma konzistentní. Dynamo před derby proti CSKA prohrálo dva zápasy v řadě, když po samostatných nájezdech podlehlo venku Omsku a poté Barysu Astana. Dynamo během posledních pěti zápasů vyhrálo pouze jednou, když na ledě Jekatěrinburgu vstřelilo čtyři góly a zvítězilo 4:1.
Kontinentální hokejová liga (KHL) v sobotu odpoledne přinese lahůdku v podobě moskevského derby, v němž Dynamo Moskva vyzve na svém ledě CSKA Moskva. Zajímavým zápasem, v němž by neměl chybět náboj, z VTB Ice Palace Vás provede Tomáš Reiner.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

2:1

Branky a nahrávky: 49. Volkov (Kokarev, Mironov), rozh. náj. Fjodorov – 7. Ljubimov (Stoljarov)