ELIOD extraliga mladšího dorostu

Bílí Tygři Liberec – HC Energie Karlovy Vary

5:3

konec (1:2, 3:0, 1:1)

03.12.2015, 15:35 • ZS Liberec • Info o důležitých událostech (Daniel Kubelka (@DanielKubelka))

Konec zápasu. (17:47:30)

58:56

David Cankov (KVA) ještě v závěru zápasu inkasuje menší trest za napadení.

58:12

Liberec právě vstřelil branku!
Domácí potvrzují své dnešní vítězství pátým gólem, o který se zasloužil DAVID BÁLIK! Asistence. Martin Maťátko, Adam Charvát.

57:51

56:18

55:51

Luboš Dospěl (LIB) putuje na trestnou lavici za sekání. Malou chvíli se tak bude hrát ve čtyřech, poté však začne karlovarská přesilová hra.

54:18

Jiří Hudečka (KVA) mírně komplikuje cestu hostů za vyrovnáním, když krátce před koncem oslabuje svůj tým. Dvě minuty za sekání.

46:56

Domácí reagují na hru soupeře oddechovým časem!

44:56

42:56

A šance na vyrovnání pro Energetiky přijde v přesilové hře, kterou si zahrají po faulu domácího Adama Lišky (LIB).

42:00

Oba týmy hrají v plném počtu.

41:05

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Hra ve čtyřech lépe sedí hostům, kteří se hned zkraje třetiny vrací do utkání, když na rozdíl jediné branky snižuje DAVID CANKOV! Asistence: Daniel Poizl.

40:01

Další třetina začne přibližně v 17:15.
Domácím vyšla druhá třetina na výbornou a díky třem vstřeleným brankám dokonali obrat ve skóre dnešního zápasu.

40:00

40:00

Společně se sirénou značící konec druhé třetiny jsou vyloučeni Jakub Ptáček (KVA) za krosček a Jan Kotyza (LIB) za sekání. Do třetí periody tak oba týmy vstoupí pouze se čtyřmi hráči v poli.

37:02

A krátce po ubráněném oslabení domácí odskakují svému soupeři již na rozdíl dvou branek, když se o čtvrtou branku Liberece postaral JAN KOTYZA! Asistence: Jan Šafařovský.

5:3

Branky a nahrávky: 20. Rychlovský (Maťátko, Hájek), 24. Bitman (Charvát), 26. Šafařovský (Dospěl), 38. Kotyza (Šafařovský), 59. Bálik (Maťátko, Charvát) – 13. Pištěk, 17. Ptáček (Holub), 42. Cankov (Poizl)

Bílí Tygři Liberec: Novák (Zajíček) – Aubrecht, Adamec, Šuráň, Charvát, Had, Křepelka, Ira, Bálik – Rychlovský, Dospěl, Liška, Maťátko, Vomáčka, Bitman "C", Hájek, Kotyza, Virag, Šafařovský.

HC Energie Karlovy Vary: Radosta (Kovařík) – Cankov, Poizl, Doubek, Kořán, Stejskal, Ptáček – Holub, Maydl, Černý, Šťastný, Křemen, Hudečka "A", Pištěk, Šik "C", Tamáš, Jiskra.

Rozhodčí: Horinek – Grundler, Bosák