03.12.2015, 17:30 • 25. kolo • Martin Stříbrný

Tipsport: 2.52 4.2 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (19:28:17)

55:57

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Tohle už zavání debaklem! Sedmík obětavě protlačil kotouč na IVANA ĎURAČE, který jel sám na Sklíbu. Samostatný nájezd vyřešil svižnou ranou mezi betony domácího gólmana. Asistence: Vojtěch Sedmík.

51:03

A další branka hostujícího týmu! ZDENĚK BOROVEC rychle obkroužil Sklíbovu bránu a zasunul kotouč do brány pod betonem domácího gólmana. Asistence: Matěj Hes, Radek Pořízek.

48:33

Hes našel parádním pasem RADKA POŘÍZKA, který jel sám ze strany na Sklíbu. Celou akci zakončil parádní střelou, která vymetla pavučinky domácí brány. Asistence: Matěj, Hes, Zdeněk Borovec.

40:01

40:00

39:07

Oba agresoři se po dvou minutách vrací na ledové kluziště.

37:07

Reichel byl natlačen na brankáře, což se nelíbilo hostujícím obráncům a začali ho atakovat. Do celé akce se zapojil také Josef Stříbrný s Dominikem Tůmou a oba jsou vyloučeni na dvě minuty za hrubost.

33:30

Oddechový čas pro hosty.

32:56

Litvínovští vůbec nezvládli svou první přesilovou hru a Mareček se s klidným svědomím může vrátit na ledovou plochu.

30:56

No vida, domácí budou mít šanci na vyrovnání! David Mareček podrazil Šimečka, což neuniklo rozhodčím a ti ho posílají na trestnou lavici.

28:37

Litvínov právě vstřelil branku!
Litvínovští snižují na 1:2! Stříbrný se snažil proskočit mezi obránci, jenže byl vytlačen z dobré pozice, a tak ho přenechal JOSEFU JÍCHOVI. Útočník Litvínova měl volný prostor a ranou do horní části brány překonal Groha. Asistence: Josef Stříbrný, Petr Ujfaluši.

27:52

Šimeček protečoval kotouč z vlastního pásma, obránce ho nezachytil a ujal se ho Jan Bárdoš. Ten jel s Najmanem dva na jednoho, jenže pokazil přihrávku a bylo po šanci.

20:01

20:00

18:07

Tak ani druhá přesilovka Boleslavi nebyla využita a Josef Jícha jede z trestné lavice hned na střídačku, kde asi od svého kouče nedostane pochvalu.

16:38

Sklíba vyrazil kotouč pouze do strany, kde ho zachytil Lukáš Motloch a střílel do odkryté brány. Jeho střela se při cestě do brány zastavila o tyč!

16:07

Máme tu další vyloučení, opět na straně domácích. Jícha si počínal nedovoleně při bránění protihráče a odpyká si dvě minuty na lavici hanby za hákování.

15:09

Boleslav nehrála přesilovou hru špatně, jenže se málo tlačila do zakončení, a tak se Najman po dvou minutách na trestné lavici vrací na ledové kluziště.

1:5

Branky a nahrávky: 29. Jícha (Stříbrný, Ujfaluši) – 6. Planý (Rypar), 9. Ďurač (Pätoprstý, Sedmík), 49. Pořízek (Hes, Borovec), 52. Borovec (Hes, Pořízek), 56. Ďurač (Sedmík)

HC Litvínov: Sklíba (Spěšný) – Franc, Šesták, Březák, Brzek, Šíp, Vostárek, Reichel, Stříbrný, Bárdoš, Sklenička, Ujfaluši, Chmelař, Jícha, Najman, Šimeček.

BK Mladá Boleslav: Groh (Kořínek) – Mašek, Hes, Tůma, Žalud, Marček, Červinský – Průšek, Prokop, Musliu, Brzák, Pätoprstý, Rypar, Borovec, Ďurač, Pořízek, Planý, Sedmík, Motloch.

Rozhodčí: Hlinka – Rozlílek, Kokrment.