Tipsport: 2.03 3.8 3.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

3. Connor Hellebuyck (WPG) 33 zák., 1 gól, 97,0% (04:21:55)

Trestné minuty: 6:10

Československá stopa v utkání:
Roman Polák (TOR) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 23:36
Martin Marinčin (TOR) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:45
Asi jsme spíše očekávali vyrovnanou třetinu. Očekávali jsme, že v závěru uvidíme třeba powerplay. Nic takového se nekoná. Winnipeg v poslední dvacetiminutovce doslova dominuje. Třetí třetinu vyhrává 4:0, celkově pak Toronto poráží 6:1. Winnipeg začíná prosinec vítězně, navíc před domácím publikem. Fanoušky jistě namlsali na utkání s Washingtonem, který přivítají doma na Mikuláše. Toronto nenavazuje na dobrý výkon v Edmontonu a s Winnipegem prohrává i druhé vzájemné utkání.

59:40

Hala oslavuje vítězství.

58:30

Winnipeg na tuto třetinu bude vzpomínat ještě dlouho.Takových dvacet minut moc často nezažívají.

Antonhy PELUSO - 6:1

57:53

Winnipeg právě vstřelil branku!
ANTONHY PELUSO si bere puk od Coppa a stahovačkou pěkně přehazuje Sparkse.
Asistence: Andrew Copp, Jacob Trouba

57:20

Ladd mohl střílet, byl s pukem celkem dlouho mezi kruhy. Komarov mu nakonec puk sebral.

56:17

Holland střílí, Hallebuyck bez potíží chytá.

54:35

Byfuglien pálí od modré, ale klubko hráčů neprostřelil.

53:30

Na puku hlavně Winnipeg, ale spíše kontroluje hru.

52:00

O vítězi je rozhodnuto, ale snad ještě nějaké povedené útoky uvidíme.

Bryan LITTLE - 5:1

50:53

V závěru přesilovky přeci jen začal Winnipeg tlačit a je z toho gól. Už ne ale přesilovkový. BRYAN LITTLE doráží puk podobně jako Stafford v první třetině.
Asistence: Blake Wheeler, Dustin Byfuglien

50:25

Toronto opět vyhazuje a ukrajuje vteřiny z oslabení.

50:02

Toronto oslabení zatím zvládá dobře a aktivně.

48:47

Winnipeg je aktivní. Vysloužil si přesilovku. Phaneuf podráží soupeře. Jde na trestnou lavici.

6:1

Branky a nahrávky: 9. Stafford (Scheifele, Perreault), 18. Stafford (Ehlers, Scheifele), 42. Scheifele (Perreault, Chiarot), 43. Ladd (Myers), 51. Little (Wheeler, Byfuglien), 58. Peluso (Copp, Trouba) – 3. Grabner (Winnik, Spaling)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Chiarot, Byfuglien, Enström, Myers, Stuart (A), Trouba – Ladd (C), Little, Wheeler (A) – Perreailt, Scheifele, Stafford – Thorburn, Burmistrov, Ehlers – Lowry, Copp, Peluso

Toronto Maple Leafs: Sparks (Bernier) – Gardiner, Phaneuf (C), Hunwick (A), Rielly, Marinčin, Polák – van Riemsdyk, Kadri, Komarov – Matthias, Bozak (A), Parenteau – Holland, Froese, Boyes – Grabner, Spaling, Winnik

Rozhodčí: Pochmara, Martnell – Miller, Kovachik