Extraliga staršího dorostu

HC Energie Karlovy Vary – HC Slavia Praha

0:6

konec (0:1, 0:3, 0:2)

03.12.2015, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • 25. kolo • Naďa Krásná (@NadiaKrasna)

To je ode mne pro dnešek vše. Hezký zbytek večera Vám přeje Krásná Naďa a zas někdy napočtenou. (20:02:33)
Během třetí třetiny se hostům opět podařilo dvakrát střelecky prosadit. Ve 48. minutě navýšil Tomáš Vildumetz a tři minuty do konce přidal další gól David Šteiner. Po zaslouženém vítězství si tak Slavia odváží domu cenné tři body.

59:48

Tomáš Vildumetz (SLA) vyloučen za hrubost.

59:29

Hosté jsou na kotouči stále velmi aktivní. Jejich další útok zastavuje ofsajd.

59:02

Ujíždějící Slabý byl o puk obrán těsně před Paterou, při čemž vypíchnutý kotouč musel zastavit sám Patera.

57:58

Bečka byl v šanci, avšak jeho střelu dokázal na poslední chvíli Patera vyrazit mimo.

56:57

Slavia právě vstřelila branku!
Hosté opět navyšují! Při skrumáži před Grančarovem se podařilo DAVIDU ŠTEINEROVI dostat puk do sítě karlovarské branky. Asistence: Tomáš Duda, David Matějka.

56:43

Sešívaní opět obsazují obranné pásmo Varů.

56:04

Hosté skvěle zvládli hru v oslabení a již hrají v plném počtu.

55:21

Hrůšova střela z pravého kruhu mířila mimo.

54:46

Zakončení kombinace domácím nevyšlo a hosté opět vyhazují.

54:16

Slávisté domácí energetiky zatím do velkých šancí nepouštějí.

53:58

Hrát se bude 5 na 3. Vyloučen Petr Melovič (SLA) za hákování.

53:47

Jan Kern (SLA) vyloučen za podražení.

53:14

Domácím se nedaří dostat za modrou.

52:45

Ujíždějícího Hoťka opět zastavuje hostující obrana.

51:58

Vápeník zavezl puk za modrou, kde se ho však ujímají hosté.

51:39

Grančarov má opět plné ruce práce.

0:6

Branky a nahrávky: 15. Brož (Kern, Šergl), 30. Kern (Šergl, Brož), 32. Vildumetz (Vobořil, Šteiner), 39. Netolický (Vildumetz), 48. Vildumetz (Krásný, Vobořil), 57. Šteiner (Duda, Matějka)

HC Energie Karlovy Vary: Grančarov (1.Kašpar) – Vápeník (A), Hrůša, Pajk, Klejna, Bernáth, Štaif – Hotěk, Kurfürst, Šála, Pastyřík (C), Davídek, Horký (A), Bečka, Prošek, Halberštát, Tlačil Trenér: Václav Eismann.

HC Slavia Praha: Patera (Kodad) – Steinocher, Krásný, Duda, Šmíd, Vobořil, Melovič, Šantrůček – Vildumetz (A), Šteiner (A), Netolický, Šergl, Kern, Brož, Matějka (C), Fiala, Bajer, Marek, Šilhan Trenér: Miloš Pecka.

Rozhodčí: Valenta – Rubáš, Tvrdík