2. liga skupina Západ

HC Baník Sokolov – HC Klatovy

6:1

konec (3:0, 1:0, 2:1)

02.12.2015, 18:00 • ZS Sokolov • 19. kolo • Rostislav Králik, Daniel Kubelka (@DanielKubelka)

Tipsport: 4.74 5.0 1.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

54:50

Klatovy právě vstřelily branku!
Hosté se krátce před koncem třetí třetiny přeci jen prosazují, když puk za Fečova záda poslal TOMÁŠ PACANDA! Na zvrat už to ale asi nebude. Asistence: Jan Topinka, Martin Němec.

46:43

Baník právě vstřelil branku!
Domácí přesně po minutě přidávají branku s pořadovým číslem šest, když se za Kukinova záda přesně trefuje ONDŘEJ BERÁNEK! Asistence: Petr Binias, Ladislav Zikmund.

45:43

Račanský tak dlouho otravoval život hostující obraně, až z toho domácí vytěžili další gól! Jeho střelu sice Kukin ještě dokázal vyrazit, k odraženému kotouči se však dostal Tvrdek, jenž vybídl ke skórování PETRA KUKLU a ten sám před Kukinem nezaváhal! Asistence: Kamil Tvrdek, Petr Račanský.

31:17

Domácí jakoby ve druhé třetině svého soupeře doposud spíše uspávali, nyní však počtvrté v dnešním zápase udeřili! Za Kukinem nejprve zazvonila tyč, poté však již puk do branky dostal PETR RAČANSKÝ! Asistence: Petr Kukla.

07:35

Nedůraz v hostující rozehrávce ústí ve třetí branku v klatovské síti! Gombár vybojoval puk u modré čáry a naservíroval jej Tvrdkovi stojícímu u pravé tyče, jehož střelu sice ještě Kukin dokázal vyrazit, na následnou dorážku MIROSLAVA JIRUŠKA však byl již krátký! Asistence! Kamil Tvrdek, Martin Gombár.

02:51

Tak to je úvod z říše snů pro Baník! Krejsa vyslal do brejku KAMILA TVRDKA a ten přesnou střelou nad vyrážečku poslal domácí do dvougólového vedení! Asistence: Jakub Krejsa.

01:43

Domácí se prosazují při vlastní oslabení, když nedůraz hostů v okolí jejich brankoviště potrestal ONDŘEJ BERÁNEK! Asistence: Roman Kašpar.

6:1

Branky a nahrávky: 2. Beránek (Kašpar), 3. Tvrdek (Krejsa), 8. Jirušek (Tvrdek, Gombár), 32. Račanský (Kukla), 46. Kukla (Tvrdek, Račanský), 47. Beránek (Binias, Zikmund) – 55. Pacanda (Topinka, Němec)

HC Baník Sokolov: Fečo (Harakal) – Říha, Priškin, Binias, Gombár, Michálek, Rulík – Kukla (C), Račanský (A), Tvrdek, Jiroušek, Kašpar (A), Krejsa, Zikmund, Vrána, Beránek, Pfister. Trenér: Carvan.

HC Klatovy: Kukin (Rückl) – Chalupa, Růžička, Slavík, Holý, Marcel (A), Houfek, Leština – Tulačka, Kristl, Beran, Schleiss, Přikryl, Michel, Váchal, Beneš, Kepka, Topinka (C), Pacanda (A), Němec. Trenér: Vostřák.

Rozhodčí: Michal Kostourek (Karlovy Vary) – Petr Fiala, Michal Havelec (oba Sokolov)