HC Dukla Senica – HC Topoľčany

2:4

konec (0:1, 1:2, 1:1)

02.12.2015, 18:00 • Info o změnách stavu (Petra Beblavá) sk

Máme za sebou duel 24.kola medzi Senicou a Topoľčanmi. Hostia udreli už v 8. minúte, presný zásah si pripísal Jarab. Seničania sa síce snažili, ale úsoech to neprinieslo. Hostia napriek tomu, že v úvode druhej tretiny prišli o vylúčeného Haina, nepoddali sa a dotiahli zápas do víťazného konca.

S konštatovaním, že po tretinách 0:1, 1:2 a 1:1 si tri body odnášajú hostia sa s vami lúčim.
Dovidenia. (20:18:06)

59:43

V závere ešte hákovanie domácich.

57:32

Saliji si ide po tretí raz sadnúť za podrazenie.

56:15

Pavešic – napadnutie. Dostáva menší trest.

53:59

Szalay – podrazenie.

52:25

Hostia v plnom počte.

50:25

Jarab dostáva menší trest za hákovanie. Šanca pre domácich voľačo spraviť so stavom.

50:00

Do konca riadnej hracej doby ostáva 10 minút.

47:03

Ďakšie vylúčenie Senice – Řezač – hákovanie.

46:14

Topoľčany dali gól!
Hostia využívajú presilovku a zvyšujú na 2:4. Hostí opäť upokojuje MICHAL KLUKA.
Asistencie: Filip Nemček, Filip Šedivý

45:46

Domáci kapitán si opäť ide sadnúť za podrazenie.

43:31

Senica dala gól!
Zápas sa nám dramatizuje. Na rozdiel jedného gólu znižuje PETR ŘEZAČ.

32:53

Hostia sa dnes rozhodli, že si zo Záhoria odvezú tri body a Seničania nedokázali zatiaľ na ich hru nájsť nejaké riešenie. FILIP ŠEDIVÝ pridáva tretí gól čím upokojí hru hostí.
Asistencie: Michal Kluka, Filip Nemček

29:18

Hostia strhli vedenie na svoju stranu po pokuse FILIPA NEMČEKA. Podarí sa Seničanom odpovedať?
Asistencie: Michal Kluka, Martin Pavlíček

22:33

Je vyrovnané! Na 1:1 vyrovnáva JAN POLATA a presilovka ešte bude pokračovať. Navýšia domáci skóre?
Asistencie: Valeri Knyazev, Pavol Pavešic

2:4

Branky a nahrávky: 23. Polata (Knyazev, Pavešic), 44. Řezač (Korýtko, Klíma) – 8. Jarab (Lipovský, Paleček), 30. Nemček (Kluka, Pavlíček), 33. Šedivý (Kluka, Nemček), 47. Kluka (Nemček, Šedivý)

HC Dukla Senica: Račko – Pavešic, Šohajda, Polata, Horváth, Kotzman, Penák, Daniel – Knyazev, Videlka, Romančík – Řezač, Saliji (C), Pekarčík – Dvonč, Dobrý, Trenčan – Klíma, Markulinec, Korýtko

HC Topoľčany: Halo – Bystričan, Pavlíček, Niník, Perniš, Ryzák, Hain, Majerčík, Kudlej – Nemček, Šedivý, Kluka – Lipovský, Paleček, Jarab – Bosák, Mihalik, Šalka – Szalay, Toman, Záborský

Rozhodčí: Krist – Beniač, Krajčík