2. liga skupina Západ

HC Baník Sokolov – HC Klatovy

6:1

konec (3:0, 1:0, 2:1)

02.12.2015, 18:00 • ZS Sokolov • 19. kolo • Rostislav Králik, Daniel Kubelka (@DanielKubelka)

Tipsport: 4.74 5.0 1.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (20:12:52)

59:12

Krejsa volil pomalý nájezd na branku, jenže následně mířil mimo!

59:12

Přikryl přidržel Krejsu v úniku a je to trestné střílení pro Baník!

58:50

Domácí jsou v plném počtu a pomalu se radují z vítězství.

58:04

Beránek na ledě, domácí ve čtyřech.

58:00

Dvě minuty chybí do konce třetí třetiny.

57:52

Domácí se navíc málem prosadili i ve třech hráčích, když jejich útok táhl po pravé stran Tvrdek, zamířil však pouze do ochranné sítě za brankou soupeře.

57:30

Baníku se po chvíli daří poslat puk mimo nebezpečí.

56:50

Domácí špatně střídali a budou za to pykat. Trest za příliš mnoho hráčů odpyká Jakub Krejsa (SOK), domácí budou hrát ve třech.

56:32

Udeřit však mohlo na druhé straně, kde táhl puk po levé straně Kukla a střelou z ostrého úhlu se pokusil překvapit Kukina.

56:04

Ještě jedna možnost pro Klatovy na úpravu skóre přijde v přesilové hře. Za sekání vyloučen Ondřej Beránek (SOK).

55:31

Obzvláště, když David Fečo chytá i následnou střelu hostů a přerušuje hru. Do konce zápasu chybí něco málo pod pět minut.

54:50

Klatovy právě vstřelily branku!
Hosté se krátce před koncem třetí třetiny přeci jen prosazují, když puk za Fečova záda poslal TOMÁŠ PACANDA! Na zvrat už to ale asi nebude. Asistence: Jan Topinka, Martin Němec.

54:22

Hosté opět zaváhali v rozehrávce před vlastní brankou, jeden z domácích hokejistů toho ale využít nedokázal a poslal kotouč přímo do Kukina.

53:47

Jakub Krejsa dostal puk do jízdy na levém křídle, v útočném pásmu si jej šikovně posunul na střed a vypálil, hosté však opět dokázali jeho ránu srazit mimo.

53:03

Baníkovci ale vyhráli buly a rychle vyvezli puk ze třetiny. Tvrdek našel na středu volného Kašpara, jeho ránu zpoza kruhů ale hosté zblokovali.

52:50

Rozehrávka nyní domácím nevyšla dle jejich představ a po odpískaném icingu se hra přesune před jejich branku.

52:24

Další střela míří na Davida Feča z hole Pacandy, domácí gólman ale puk ztlumil a navíc rychle rozehrál holí vpřed.

52:05

Domácí měli možnost rychlého brejku, Beránek si však nedal pozor při přechodu do útočného pásma a byl v něm dříve než kotouč – offside.

51:25

Baví se i domácí diváci a jak by také ne, když jejich tým vede nad favoritem již 6:0!

50:45

Tempo utkání je nyní na vysoké úrovni a především domácí hráči hýří aktivitou a elánem.

49:45

Schleiss měl hodně prostoru na levém kruhu, jeho dělovka však letí vedle domácí branky.

49:18

A další zásah Davida Feča, ten dnes chytá ve velké pohodě.

49:00

48:37

Holý pálí tvrdě od modré čáry, Fečo však stále bojuje o čist konto a puk vyráží betonem do rohu.

48:16

Hosté drží pásmo, ale ke střele se zatím nedokáží dostat.

47:30

Fečo si připisuje na své konto těžký zákrok proti střele jednoho z hostujících hráčů.

47:00

Petr Kukla (SOK) vyloučen na dvě minuty za hákování.

46:43

Baník právě vstřelil branku!
Domácí přesně po minutě přidávají branku s pořadovým číslem šest, když se za Kukinova záda přesně trefuje ONDŘEJ BERÁNEK! Asistence: Petr Binias, Ladislav Zikmund.

45:43

Račanský tak dlouho otravoval život hostující obraně, až z toho domácí vytěžili další gól! Jeho střelu sice Kukin ještě dokázal vyrazit, k odraženému kotouči se však dostal Tvrdek, jenž vybídl ke skórování PETRA KUKLU a ten sám před Kukinem nezaváhal! Asistence: Kamil Tvrdek, Petr Račanský.

44:55

Domácí se dostali do rychlého brejku a přečíslení dvou proti jednomu, Beránek však přihrávku spoluhráče zužitkovat nedokázal.

44:21

Zakázané uvolnění v podání domácích hokejistů přesune dění na ledové ploše před jejich klec.

43:50

Kotouč se pohybuje i nadále převážně v pásmu středním, odkud však bezprostřední nebezpečí pro některou z branek nehrozí.

42:46

Třetí třetina začala v poklidném tempu a žádný z týmů se vyloženě nehrne vpřed. Přerušení hry tak přichází až po odpískaném icingu, na kterém se však čároví sudí neshodli a tak se bude vhazovat na středovém kruhu.

42:10

Fečo nyní raději přikryl nahozený kotouč na svou branku. Sudí přerušují hru a nařizují buly před domácí brankou

41:20

Přikryl si s kotoučem na holi sjel z pravé strany až před Feča a backhandem se pokusil zakončit, domácí brankář se však nenechal nachytat a puk vyrazil.

40:36

Říha si najel s kotoučem do pásma a za kruhy vyslal na Kukina technickou střelu, kterou však hostující brankář efektně chytil do své lapačky.

40:14

Nepřesná Račanského nahrávka napříč kluzištěm, je odpískáno zakázané uvolnění a vhazovat se bude před domácí brankou.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:40.
Čtyřicet minut utkání je minulostí a domácí jsou znovu o krok blíže cennému vítězství. Ve druhé třetině, jenž byla prošpikována řadou klatovských vyloučení, totiž přidali ještě jednu branku a po dvou třetinách tak vedou již 4:0.

40:00

39:30

Hosté v samém závěru druhé periody drží pásmo, domácí je ale drží v bezpečné vzdálenosti od své branky.

39:00

Jedna minuta chybí do konce druhé třetiny.

38:50

Kukin vyrazil levým betonem nahození ze středního pásma, hosté získávají kotouč do držení.

38:15

37:47

Hra je v posledních minutách i vinou častých vyloučení hodně rozkouskovaná a šancí je v této fázi zápasu jako pověstného šafránu.

37:17

Baník se v posledních minutách v přesilovkách nedokáže prosadit, ale se čtyřgólovým náskokem to trápit domácí hráče příliš nebude.

36:20

Hosté vyhráli buly a okamžitě poslali puk daleko do bezpečí svého útočného pásma.

36:15

Lukáš Chalupa (KLT) vyloučen na dvě minuty za sekání.

36:00

Domácím se v této přesilové hře příliš nedaří a stále se marně pokouší o dobytí útočného pásma.

35:25

Hosté sice nyní vyhodili puk mimo hřiště, bylo to však přes hráčskou lavici, a tak se trest za zdržování hry ukládat nebude.

34:43

Kristl skočil zpět na led, hosté již ve čtyřech, ale stále pod tlakem.

34:31

Tvrdou ránu Ivana Řihy od modré čáry vyrazil Kukin svým betonem.

34:15

Hosté jdou opět do tří. Jiří Kepka (KLT) potrestán menším trestem za hákování.

33:59

Domácí se zkusili prosadit středem hřiště, jenže tento úmysl hosté vystihli a puk vyhodili.

33:36

Klatovští hrají oslabení takticky na výbornou a drží puk ve vlastním útočném pásmu.

32:53

Hosté hned po buly vyhazují puk až k Fečovi.

32:43

Richard Kristl (KLT) vyloučen na dvě minuty za hrubost, následuje další přesilovka Baníku.

32:25

Tvrdek vybojoval puk na pravé straně a poslal jej nalevo na Zikmunda ten však ani nadvakrát Kukina nepřekonal. Následně ještě pálil Beránek, jeho rána ale už mířila vedle.

31:17

Domácí jakoby ve druhé třetině svého soupeře doposud spíše uspávali, nyní však počtvrté v dnešním zápase udeřili! Za Kukinem nejprve zazvonila tyč, poté však již puk do branky dostal PETR RAČANSKÝ! Asistence: Petr Kukla.

30:34

Hosté vybojovali buly v útočné třetině. Hned po něm se ke střele od modré dostal obránce Houfek, mířil ale mimo.

30:11

Zpoza obránce se nyní pokusil zakončit Ondřej Beránek, jeho pokus ale hosté stihli zablokovat

29:39

29:11

Kukin zatím jen marně vyhlíží na zakončení ze strany domácích hokejistů, ti se zatím za útočnou modrou nedostali.

28:35

A Ani teď se baníkovci do soupeřova pásma nedostali, klatovští se zatím brání s přehledem. Domácí však s třígólovým vedením v zádech nemají kam spěchat.

28:06

Domácí musí založit další útočnou akci až od vlastní branky.

27:44

Slavík zpátky na ledě a hosté již pokračují se čtyřmi hráči v poli.

27:39

Trestoměřička na klatovské straně se dnes nenudí. Martin Němec (KLT) vyloučen za sekání, hosté půjdou na malou chvíli znovu do tří.

27:26

Michálek se pokusil o zakončení z první od modré, puk mu ale sjel a netrefil vůbec branku.

26:53

Hosté jsou již ve čtyřech, velký tlak domácích hokejistů však pokračuje i nadále.

26:42

Rulík znovu pálí, tentokrát od modré čáry, proti této střele již musel Kukin zasáhnout.

26:03

Zpoza levého kruhu pálil tvrdě Rulík, neujala se však ani jeho střela, ani následná dorážka ze druhé strany jednoho z jeho spoluhráčů-

25:44

Festival klatovských vyloučení pokračuje, za napadení vyloučen Jakub Slavík (KLT), hosté budou hrát ve třech!

24:53

Další trest pro Klatovy. Za hákování je vyloučen Matej Beran (KLT).

24:24

Z levé strany vypálil tvrdě sokolovský bek Michálek, ale i po jeho ráně končí puk jen na zadním hrazení.

24:11

23:26

Baníku se v této přesilovce nedaří a stále se nedokáže usadit natrvalo před Kukinem.

22:50

Domácí nyní dlouho drželi puk před Kukinem, ke střele se ale nedostali a hostům se nakonec podařilo vyhodit.

22:11

Další přesilovka pro Baník. Za sekání vyloučen na dvě minuty Lukáš Chalupa (KLT).

21:53

21:40

Michel to rovněž zkusil od modré čáry, ale ani on neuspěl. Kotouč skončil po jeho tvrdé ráně jen vedle domácí branky.

21:19

Další pokus od modré čáry v podání Jana Holého tlumí Fečo na své hrudi. Hosté se v přesilové hře dostávají do tlaku.

21:12

Tvrdá rána Jana Holého končí na zadním mantinelu, hosté ale i nadále hrají s kotoučem v útočném pásmu

20:38

Hosté pokračují v pěti a hrají tak přesilovku. Střelu z levého kruhu v podání Kristla chytil výborným reflexivním zákrokem Fečo.

20:07

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:49.
První třetina je minulostí a děly se to věci na sokolovském stadionu! Domácím perfektně vyšel úvod dnešního zápasu, když v úvodních osmi minutách hry hned třikrát skórovali. Baník je lepší než jeho soupeř, který tak zatím nenaplňuje roli papírového favorita tohoto utkání.

20:00

19:59

Po vyhraném buly se ještě vpřed vydal rychle bruslící Kamil Tvrdek, jeho rána v poslední vteřině úvodní třetiny ale končí jen na zadním hrazení.

19:53

Ladislav Zikmund (SOK) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění, síly na ledě se nám tak vyrovnají.

19:35

Hostům se v oslabení daří a drží puk v bezpečí a daleko od své branky.

19:00

Jedna minuta chybí do konce první třetiny.

18:40

Domácí dlouze kombinovali v pásmu, poté se ke tvrdé ráně z pravého kruhu napřáhl Tvrdek, Kukin ale vyrazil a hosté se následně osvobozují.

18:07

Martin Beneš (KLA) vyloučen na dvě minuty za sekání.

18:01

Krejsa se pokusil zakončit střelou přes obránce z mezikruží, hosté zblokovali.

17:33

Kukin si připisuje zákrok proti další ráně, která na něj mířila od jedné z domácích holí.

17:17

Přikryl se pokusil s pukem něco vymyslet na pravé straně útočného pásma, proti přesile protihráčů ale uspět nemohl

16:23

Lehké nahození Holého raději Fečo přidržel a přerušil tak hru. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.

15:31

15:26

Dan Růžička (KLA) inkasoval osobní trest za nesportovní chování.

15:17

Tvrdou ránu Adama Rulíka tečoval jeden z hostujících hráčů do ochranné sítě za brankou.

14:44

Kukin po další akci Baníku chytá puk a přerušuje hru, domácí tak i nadále budou pokračovat v útočném pásmu.

14:10

Kuklova rána z levého kruhu končí mimo hosté následně vyhazují.

13:31

Přesilovka pro Baník. Patrik Marcel (KLA), menší a a osobní trest za hrubost.

12:35

Domácí se dostali do přečíslení dvou proti jednomu, Kašparova přihrávka na volného spoluhráče před brankou ale neměla ty správné parametry.

12:00

Po icingu domácích se hosté po delší době také dostanou před Feča.

11:39

Baníkovci stále okupují útočné pásmo, Kukin nyní raději přerušil hru, když sebral kotouč u pravé tyče své branky.

11:25

Domácí znovu vystihli hostující rozehrávku, tentokrát ale hráči ve žlutém jejich chybu potrestat nedokázali.

10:42

Fečo si připisuje další zákrok, když hrudí dokázal zastavit nahozený puk od modré čáry.

10:08

Rychlý brejk Baníku se pokusil Jirušek vyřešit přihrávkou před branku na své spoluhráče, ti se ovšem ke kotouči nedostali.

09:30

Topinkovu ostrou střelu od modré čáry vyrazil Fečo do rohu kluziště.

08:25

Hostům se nadále nedaří v rozehrávce a nyní v krátké době zahráli puk dvakrát na zakázané uvolnění.

07:35

Nedůraz v hostující rozehrávce ústí ve třetí branku v klatovské síti! Gombár vybojoval puk u modré čáry a naservíroval jej Tvrdkovi stojícímu u pravé tyče, jehož střelu sice ještě Kukin dokázal vyrazit, na následnou dorážku MIROSLAVA JIRUŠKA však byl již krátký! Asistence! Kamil Tvrdek, Martin Gombár.

06:56

Hosté se zatím vůbec nedostali do hry a jen čekají, co vymyslí hráči ve žlutých dresech.

06:30

Michálkova rána od modré čáry zblokována, domácí ale zůstávají u kotouče a v pásmu.

05:30

Domácí se i nadále tlačí vpřed a zatím staví veškeré předzápasové prognózy takříkajíc na hlavu. Tohle čekal asi opravdu málokdo..

04:00

Hosté se snaží o rychlou odpověď, střela z mezikruží jednoho z hostujících hokejistů ale skončila jen na zadním mantinelu.

02:51

Tak to je úvod z říše snů pro Baník! Krejsa vyslal do brejku KAMILA TVRDKA a ten přesnou střelou nad vyrážečku poslal domácí do dvougólového vedení! Asistence: Jakub Krejsa.

02:18

01:43

Domácí se prosazují při vlastní oslabení, když nedůraz hostů v okolí jejich brankoviště potrestal ONDŘEJ BERÁNEK! Asistence: Roman Kašpar.

01:05

Růžička tvrdě pálil znovu od modré čáry, trefil však pouze boční brankovou konstrukci.

00:39

Fečo chytá úvodní pokus hostů od modré, domácí následně vyhazují puk do bezpečí.

00:18

Kamil Tvrdek (SOK) vyloučen na dvě minuty za hákování.

00:07

Hosté začínají nepřesnou rozehrávkou a po icingu se bude vhazovat před jejeich brankou.

00:01

Aktéři obou týmů se již sklání na středovém kruhu k prvnímu vhazování.
Oba kapitáni, tedy domácí Petr Kukla a hostující Vojtěch Tulačka, se právě zdraví s trojicí rozhodčích dnešního duelu. Tím hlavním je pan Michal Kostourek, na čarách mu vypomůžou Petr Fiala a Michal Havelec.
Na ledovou plochu sokolovského stadionu právě nastupují hráči obou týmů.

HC Baník Sokolov: Fečo (Harakal) – Říha, Priškin, Binias, Gombár, Michálek, Rulík – Kukla (C), Račanský (A), Tvrdek, Jiroušek, Kašpar (A), Krejsa, Zikmund, Vrána, Beránek, Pfister. Trenér: Carvan.

SHC Klatovy: Kukin (Rückl) – Chalupa, Růžička, Slavík, Holý, Marcel (A), Houfek, Leština – Tulačka, Kristl, Beran, Schleiss, Přikryl, Michel, Váchal, Beneš, Kepka, Topinka (C), Pacanda (A), Němec. Trenér: Vostřák.

Rozhodčí: Michal Kostourek (Karlovy Vary) – Petr Fiala, Michal Havelec (oba Sokolov).