2. liga skupina Západ

SC Marimex Kolín – BK Havlíčkův Brod

3:2

konec (1:0, 0:2, 2:0)

02.12.2015, 18:07 • Zimní stadion Kolín • 19. kolo • Tereza Nedbalová (@TerezaNedbal)

Tipsport: 1.35 4.8 4.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce! Rozhodl domácí kapitán JOSEF MALÝ v posledních 16 sekundách. Kozlové letos podruhé poráží tým z Vysočiny Havl.Brod 3:2!
Nejlepším hráčem byl vyhlášen pouze Martin Sejpal. (20:31:40)

59:44

Kozlové právě vstřelili branku!

Neuvěřitelné! Kozlové obrací skóre dnešního zápasu. V posledních sekundách se do klece bruslařů třefuje kapitán JOSEF MALÝ! 2:1 svítí na světelné tabuli.

Asistence: Jan Veselý

58:33

56:33

Vyloučen Miroslav Duben (HBR) na 2 minuty za nedovolené bránění. Hra je teď zajímavá pro domácí publikum. Domácí mají další příležitost zvýšit si skóre.

54:31

Vyloučen Evgeny Kondratěv (HBR) na 2 minuty za hákování.

54:20

Hosté kompletní.

52:20

Hosté jdou do 4. Potrestána hráčská lavice za příliš mnoho hráčů na ledě. Vyloučen Jakub Kořínek. (HBR)

51:14

Kozlové zatím své 5 minutové oslabení zvládají ubránit.

47:37

Vyloučen Dominik Zumr (KOL) na 5 minut + trest do konce utkání. 5 minut si odsedí Jiří Kadlec ml.?

46:57

Domácí se osvobozují.

45:49

Vyloučen Václav Jankovský (KOL) na 2 minuty za hakování.

45:21

Velkou příležitost měl Duben, který vybojoval kotouč ve středním pásmu.

44:04

Domácí v průběhu třetí třetiny vyrovnávají! Do úniku se dostal PETR MORKES, který prostřelil Nováka a skóre vyrovnal na 2:2.

Asistence: Lukáš Skokan, Jan Hanzl

42:41

Zakázané uvolnění Bruslařů.

42:02

Jiří Kadlec ml. z mezikruží vypálil na Nováka.

41:34

40:11

Přesilovka Kozlů stále pokračuje.

40:01

3:2

Branky a nahrávky: 13. Semirád (Hanzl), 45. Morkes (Skokan, Hanzl), 60. Malý (Veselý) – 31. Kondratěv (Vlasov), 36. Kuchta (Kozlík)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Moravec) – Pácal, Hanzl, Skokan, Voženílek, Březina, Barták – Veselý, Semirád, Malý – Jankovský, Zumr, Morkes "A" – Kadlec J. ml., Kadlec J. st. "A", Ježek – Hlavatý, Jelínek, Navrátil

BK Havlíčkův Brod: Novák (Dusík) – Duben, Lacina, Vala, Kolda, Kořínek, Loginovskij, Kulhánek, Chlubna, Kondratev, Vlasov, Pridal, Třetina "C", Endál "A", Kuchta, Kozlík, Ludvík, Hlídek, Cejpek, Jelínek

Rozhodčí: Horinek – Pechánek, Špringl