29.11.2015, 20:00 • Joe Louis Arena, Detroit • Vendula Zdražilová

Tipsport: 2.1 3.7 3.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

61:20

61:20 Brian CAMPBELL - 1:2p

61:20

Florida právě vstřelila branku!
Domácí nezvládli útok a za brankou Floridy přišli o kotouč. Toho využilo trio floridských hráčů, které ujelo do rychlého brejku. BRIAN CAMPBELL si najel do prostoru levého kruhu, odkud svou prudkou střelou nedal Mrázkovi žádnou šanci. Florida tak ukončila prodloužení už po necelých dvou minutách a připisuje si tak dva body za vítězství. Asistence: Jonathan Huberdeau, Jussi Jokinen.

57:32

Gustav Nyquist pálil od kruhů a po jeho střele zazvonilo břevno hostující branky.

54:38

54:38 Reilly SMITH - 1:1

54:38

Nakonec se přeci jenom Florida dočkala a srovnává stav utkání na 1:1. K dobré střelecké pozici se dostal REILLY SMITH, jenž svou pohotovou střelou dokázal prostřelit Mrázka a připravil ho tak o jeho čisté konto. Začíná se tedy znovu od začátku. Asistence: Brian Campbell.

49:57

Hosté jdou znovu do čtyř. Za hákování dostává dvě minuty Bjugstad (FLA) a je tu další přesilovka pro Detroit.

47:25

Přesilovku si nyní zahrají také domácí. Shaw (FLA) podrazil Pavla Dacjuka a už sedí na trestné lavici.

44:16

Helm (DET) je potrestán dvěma minutami za vysokou hůl a Florida má šanci srovnat v přesilové hře.

44:16

Pirriho střelu v těsné blízkosti lapil Mrázek a připisuje si tak další veledůležitý zákrok.

40:10

Tomáš Jurčo zavezl kotouč do pásma Floridy, kde se do velké šance dostal domácí Sheahan, jenž svou velkou šanci využít nedokázal.

38:07

Jágr znovu našel parádně svého spoluhráče, jenže Barkov svou velkou šanci do konečné fáze dotáhnout nedokázal. Mrázek si tak připsal další přesný zákrok.

35:13

Campbell (FLA) dvě minuty za podražení a Tatar taktéž dvě minuty, ale za hrubost. Přesilovka Detroitu tak bude pokračovat dále.

34:55

Tomáš Tatar byl při střele faulován a na trestnou lavici na dvě minuty za podražení putuje Campbell (FLA).

27:53

Daren Helm (DET) nyní znovu oslabuje svůj tým a dostává dvě minuty za podražení. Florida si tak zahraje dlouhou přesilovku 5 na 3.

27:23

Green (DET) putuje už potřetí dnes na trestnou lavici za hákování a je tu přesilovka pro Floridu.

27:02

27:02 Dylan LARKIN - 1:0

27:02

Detroit právě vstřelil branku!
Domácí hokejisté otevírají účet dnešního utkání. DYLAN LARKIN zachytil puk po obrovské chybě Barkova z Floridy na modré čáře a poté se z prostoru mezi kruhy svou střelou nemýlil, když ji umístil přesně k pravé tyčce floridské branky a Luongo tak neměl vůbec žádnou šanci. Bez asistence.

21:28

Tak to byl fantastický zákrok Petra Mrázka, který vychytal Huberdeauovu tutovku. Kdyby Mrázek nenastavil včas svůj levý beton, zřejmě by se Florida radovala z vedoucí branky.

20:27

Tomáš Jurčo (DET) je vyloučen na dvě minuty za podražení a je tu další přesilovka pro Floridu.

10:49

Barkov (FLA) ale nyní oslabuje svůj tým, když dostává dvě minuty za držení a Detroit bude hrát 4 na 3.

09:53

Jonathan Huberdeau (FLA) a Mike Green (DET) putují na trestnou lavici. Prvně jmenovaný za nedovolené bránění a Green pak za nafilmovaný pád.

06:43

Mike Green (DET) dostává dvě minuty za držení a první přesilovku si zahraje Jágrova Florida.

00:28

Na řadu nyní přichází ještě Couch Challenge. Takže se situace posuzuje znovu na základě žádosti trenéra Panterů.

00:28

Smith potrestal chybu obrany Detroitu, když bekhendovou střelou překonal Mrázka. Jenomže ještě předtím došlo k ataku českého brankáře v jeho brankovišti a videorozhodčí doporučil branku neuznat!

1:2

Branky a nahrávky: 28. Larkin – 55. Smith (Campbell), 62. Campbell (Huberdeau, Jokinen)

Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – Green, Kronwall "A", Ericsson, DeKeyser, Marčenko, Kindl – Larkin, Zetterberg "C", Abdelkader – Jurčo, Dacjuk "A", Richards – Nyquist, Sheahan, Tatar – Helm, Glendening, Miller

Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Ekblad, Campbell, Mitchell "C", Gudbranson, Olsen, Kampfer – Jágr, Barkov, Pirri – Huberdeau, Bjugstad, Jokinen "A" – Smith, Trocheck, Shaw – Brickley, MacKenzie "A", Howden

Rozhodčí: McCauley, Mclsaac – Kovachik, MacPherson