Tipsport extraliga

HC Škoda Plzeň – HC Oceláři Třinec

3:2

po s.n. (2:1) (1:0, 1:1, 0:1 - 0:0)

29.11.2015, 17:20 • Home Monitoring Aréna • 24. kolo • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 2.2 4.3 2.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany to bude vše. Z plzeňské HM Arény se s Vámi loučí Michal Belšán, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera! (19:59:24)
V rámci 24. kola Tipsport extraligy se mezi sebou utkali třinečtí Oceláři a plzeňští indiáni.

Domácí celek se v šesté minutě dostal do vedení zásluhou Jakuba Lva. Hosté dokázali vyrovnat ve 30. minutě, když přesilovku využil Tomáš Plíhal. O 23 sekund později ale znovu poslal Plzeň do vedení Dominik Kubalík. Oceláři ale od třetí třetiny byli aktivnějším týmem a po zásluze vyrovnatli, v 56. minutě poprvé v sezoně skóroval Tomáš Linhart po pasu od Chmielewského. Když nepřišlo rozuzlení ani v následném prodloužení, na řadu přišly samostatné nájezdy. V nich byli úspěšnější domácí, kteří proměnili dva, zatímco hosté jen jeden. Indiáni tak získali bod navíc.

Nejlepší hráči: Dominik Kubalík – Tomáš Plíhal

Ján SÝKORA - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Škoda Plzeň.
Vítězný samostatný nájezd proměnil JÁN SÝKORA (5+6).

5. série 2:1

Jiří Polanský ale ani napodruhé Machovského nepřekonal a indiáni tak vítězí!

Ján Sýkora parádní střelou zápěstím o tyč dává gól, Třinec tak opět musí skórovat!

4. série 1:1

Jakub Klepiš ale forhendovou kličkou překonal Machovského a Oceláři pro nynější moment utekli hrobníkovi z lopaty!

4. série 1:0

Podaří se obrátilo a čtvrtou sérii načal Nicholas Johnson, který Hamerlíka vymíchal a otevřel tak skóre nájezdů!

3. série 0:0

Miroslav Indrák Hamerlíkovu branku střelou vůbec netrefil, následuje tedy "náhlá smrt".

Polský útočník Aron Chmielewski zkusil rovněž kličku do forhendu, Machovský se ale roztáhl a vyrazil puk.

2. série 0:0

Střelec úvodní branky zápasu Jakub Lev kličkou do forhendu minul bránu Hamerlíka.

Za hosty jako druhý jel Vladimír Dravecký, Machovský ale zachoval klidnou hlavu a překonán nebyl.

1. série 0:0

Za domácí celek začal nejproduktivnější hráč Dominik Kubalík, který si rovněž na Hamerlíka střelou zápěstím nepřišel.

A hostující kapitán zkusil na Machovského přímou střelu, s čímž neuspěl.
Jako první se rozjede Jiří Polanský...

Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení nám gól nepřineslo, v Plzni tedy uvidíme samostatné nájezdy. Ty rozhodnou o tom, kdo získá bonusový bod navíc.

65:00

Prodloužení skončilo.

3:2

Branky a nahrávky: 6. Lev (Kubalík, Jeřábek), 31. Kubalík (Kubka, Indrák), rozh. náj. Sýkora – 30. Plíhal (Klepiš, Dravecký), 56. Linhart (Chmielewski)