po prodl. (0:0, 1:0, 1:2 - 0:1)

29.11.2015, 01:00 • Bell Centre, Montreal • Robert Černý

Tipsport: 2.1 3.7 3.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro dnešek je to ode mne vše přeji krásný nedělní den a někdy opět na počtenou. (04:23:10)
Zápas je u konce a hosté dokonali obrat. V utkání prohrávali už 2:0, ale zvládli srovnat a prodloužení získali prémiový bod.

Devils právě vstřelili branku!
Šťastným střelcem vítězné branky utkání je JOHN MOORE. Asistence:Adam Henrique.

60:57

Hosté se provinili postavením mimo hry.

60:45

O první střelu prodloužení se postaral domácí Pacioretty (Montreal), ale nemířil přesně.

59:38

O vyrovnávající branku se postaral KYLE PALMIERI. Asistence: John Moore, Adam Henrique.

59:31

Hostům se čas rychle krátí.

58:30

Po zblokované střele se puk ocitl v ochrané síti.

57:24

Opět v akci Eliáš (Devils), ale neměl přesnou mušku.

56:22

Beaulieu (Montreal) se nyní blýsknul dobrým obraným zákrokem, kdy zblokoval střelu jednomu z hostujícímu hráči.

2:3

Branky a nahrávky: 30. Galchenyuk (Beaulieu, Eller), 49. Galchenyuk (Pacioretty, Plekanec) – 52. Eliáš (Larsson, Zajac), 60. Palmieri (Moore, Henrique), 63. Moore (Henrique)

Montreal Canadiens: Condon (Tokarski) – Markov, Suban, Beaulieu, Petry, Pateryn, Gilbert – Pacioretty, Plekanec, Smith-Pelly – Fleischmann, Desharnais, Weise – Eller, Galchenyuk, Andrighetto – Byron, Flynn, Thomas

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Greene, Larsson, Moore, Severson, Merrill, Gelinas – Cammalleri, Henrique – Stempniak – Kalinin, Zajac, Palmieri – Elias, Josefson, Tootoo – Farnham, Gionta, Kennedy

Rozhodčí: Francis Charron, Trevor Hanson – Derek Amell, Ryan Galloway