Litvínov – K. Vary 1:4
15:30, konec
Branky a nahrávky: 41. Kubát (Trávníček) – 13. Rohan, 38. Benák (Marosz, Rachůnek), 53. Rachůnek (Benák), 54. Gorčík (Osmik)
Vítkovice – Olomouc 4:0
15:30, konec
Branky a nahrávky: 5. Balán (Burger), 30. Kucsera (Němec, Burger), 44. Tomi (Kudělka, Čerešňák), 51. Tomi (Hlinka)
Liberec – Zlín 5:1
16:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Valský (Krenželok), 24. Ševc (Jelínek), 30. Bakoš (Bulíř), 32. Bakoš (Radivojevič, Šimek), 44. Jonák – 58. Říčka (Havlík, Holík)
Mountfield HK – Chomutov 2:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 36. Vydarený (Courchaine, Ihnačák), 37. Knotek (Šimánek, Pláněk) – 18. Květoň (Růžička, Pereťagin), 28. Hřebejk (Dušek), 29. Květoň (Jánošík), 52. Červenka (Vondrka, Pospíšil)
Sparta – Pardubice 3:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Polášek (Eminger), 51. Klimek (Švrček), 60. Čajkovský
Plzeň – Třinec 3:2
17:20, po s.n. (2:1)
Branky a nahrávky: 6. Lev (Kubalík, Jeřábek), 31. Kubalík (Kubka, Indrák), rozh. náj. Sýkora – 30. Plíhal (Klepiš, Dravecký), 56. Linhart (Chmielewski)
Toronto – Washington 2:4
01:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Holland (Phaneuf), 27. Komarov (Phaneuf, van Riemsdyk) – 4. Chimera, 25. Wilson (Niskanen, Latta), 32. Johansson (Ovečkin, Carlson), 34. Williams (Chimera, Bäckström)
Montreal – New Jersey 2:3
01:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 30. Galchenyuk (Beaulieu, Eller), 49. Galchenyuk (Pacioretty, Plekanec) – 52. Eliáš (Larsson, Zajac), 60. Palmieri (Moore, Henrique), 63. Moore (Henrique)
Tampa – NY Islanders 2:3
01:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Killorn (Stamkos, Stralman), 22. Stralman (Stamkos, Filppula) – 24. Bailey (Nelson, Strome), 37. Clutterbuck, 57. Tavares (Nielsen, Leddy)
Pittsburgh – Edmonton 2:3
01:00, po s.n. (0:2)
Branky a nahrávky: 21. Malkin, 24. Malkin (Letang, Crosby) – 3. Draisaitl (Hall, Purcell), 8. Sekera (Nugent-Hopkins, Letestu), rozh. náj. Hendricks
St. Louis – Columbus 3:1
02:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Tarasenko (Shattenkirk, Steen), 47. Upshall (Backes), 60. Steen (Tarasenko) – 15. Jenner (Johansen, Savard)
Minnesota – Dallas 3:4
02:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 6. Vanek (Brodin, Coyle), 14. Coyle (Vanek, Fontaine), 22. Pominville – 45. Goligoski (Jordie Benn, Ničuškin), 50. Jamie Benn (Eakin), 55. Klingberg (Eakin, Seguin), 64. Seguin (Jamie Benn, Klingberg)
Nashville – Buffalo 1:4
02:15, konec
Branky a nahrávky: 12. Fisher (Neal) – 34. McGinn (O'Reilly, Franson), 37. Reinhart (Moulson, Legwand), 41. Reinhart (McCabe, Kane), 58. O'Reilly (Kane)
Colorado – Winnipeg 5:3
04:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Comeau, 12. Landeskog (Duchene, Beauchemin), 26. Söderberg (Duchene, Landeskog), 43. Wagner (Skille, Martinsen), 60. Duchene (Landeskog, MacKinnon) – 30. Ladd (Trouba, Lowry), 34. Wheeler (Burmistrov), 51. Trouba (Byfuglien, Perreault)
Arizona – Ottawa 4:3
04:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Boedker (Stone), 21. Boedker (Vermette, Stone), 24. Jeffrey (Rieder), 54. Boedker (Domi, Vermette) – 8. Hoffman (Ryan, Turris), 38. Hoffman (Karlsson, Stone), 55. Stone (Karlsson, Methot)
San Jose – Calgary 5:2
04:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Wingels (Vlasic, Hertl), 13. Hertl (Dillon), 31. Ward (Pavelski, Thornton), 31. Marleau (Pavelski, Burns), 51. Vlasic (Wingels, Nieto) – 50. Granlund (Brodie, Giordano), 59. Ferland (Jones)
Los Angeles – Chicago 3:2
04:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 41. Carter (Lucic, Ehrhoff), 55. Gáborík (Kopitar), 63. Gáborík (Kopitar) – 12. Kane (Keith), 33. Hjalmarsson (Keith, Kane)
Detroit – Florida 1:2
20:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 28. Larkin – 55. Smith (Campbell), 62. Campbell (Huberdeau, Jokinen)
Omsk – Dynamo Moskva 3:2
12:00, po s.n. (2:1)
Branky a nahrávky: 21. Paršin (Zubov), 31. Pěrežogin (Zubov, Širokov), rozh. náj. Zubov – 29. Osipov (Tereščenko), 50. Fjodorov (Cvetkov, Višněvskij)
Barys – Viťaz 4:1
12:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Bochenski, 21. Bochenski, 51. Krasnoslobodcev (Chudjakov, Puškarjov), 60. Starčenko (Žajlauov) – 52. Lukin (Davydov)
Chanty-Mansijsk – HC Slovan 1:3
12:30, konec
Branky a nahrávky: 40. Panov (Lapenkov) – 28. Nagy, 50. Skokan (Lušňák), 59. Miklík (Kašpar)
Čeljabinsk – Ufa 1:3
12:30, konec
Branky a nahrávky: 32. Kručinin (Čistov) – 30. Engqvist (Loginov), 52. Loginov (Engqvist, Omark), 59. Majorov (Hartikainen)
Jokerit – Kazaň 2:1
15:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Sallinen (Jormakka, Kapanen), 57. Regin (Joensuu, Sallinen) – 60. Azevedo (Tkačjov, Musin)
Fehérvár – Znojmo 3:1
17:30, konec (26)
Branky a nahrávky: 6. Bodo (Connolly), 16. Orban (Brocklehurst, Benk), 35. Sarpatki (Wehrs) – 41. Yellow Horn (Bartoš)
Česko – Slovensko 11:4
16:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Ujčík (Moravec), 6. Kořínek, 9. Ujčík (Patera, Moravec), 13. Válek (Janecký), 14. Peterek (Žemlička, Kucharčík), 16. Patera (Ščerban, Ujčík), 18. Válek, 21. Ščerban (Patera, Kaberle), 26. Ujčík, 37. Žemlička (Nedvěd, Kucharčík), 43. Ujčík (Nedvěd, Patera) – 23. Zlocha (Uharček, Ščepko), 24. Sekeráš (Liba, Hreus), 36. Hreus, 44. Jánoš
Kometa Brno – Mladá Boleslav 5:3
11:40, konec
Branky a nahrávky: 9. Havlát (Trnka, Ferda), 23. Hasoň (Novák, Král), 27. Hasoň (Novák, Král), 51. Král (Novák, Mlynář), 58. Ferda (Süss) – 4. Mlčoch, 8. Zahradník (Kerda, Zich), 36. Kerda
Chomutov – Letňany 4:2
11:30, konec (Sk. C)
Branky a nahrávky: 14. Breczko (Lauko, Brandner), 40. Ouřada (Lauko, Zeman), 58. Lauko (Ouřada, Brandner), 60. Mežnar – 24. Sklenář (Navrátil, Pinkas), 32. Pinkas
Mountfield HK – Vítkovice 2:3
12:00, po prodl. (Sk. B)
Branky a nahrávky: 10. Poppel (Morong, Pokorný), 30. Pokorný (Morong) – 9. Konečný (Fridrich, Takáč), 28. Smička (Fridrich), 65. Mrva (Vacula)
Sparta – Slavia 2:3
12:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Rubeš (Čermák), 56. Haš – 38. A. Klapka (Holý), 53. Hradil (Vaniš), 60. Hradil
Ústí n/L – HC Litvínov 4:5
12:00, po s.n. (0:1) (Sk. C)
Branky a nahrávky: 20. Tůma (Štochl), 37. Šindelář (Tůma, Gottfried), 56. Štěpánek, 58. Batryn (Harkabus) – 1. Dufek (Jindra, Bártek), 42. Kitzberger (Bartoš), 55. Berka (Bártek), 60. Pech (Svoboda, Berka), rozh. náj. Jindra
Havlíčkův Brod – Žďár n/S 6:1
12:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Pokorný (Dvořák, Kyncl), 33. Pokorný (Dvořák), 39. Kyncl (Kulhánek, Tecl), 50. Tecl (Kohout), 51. Pokorný (Pecjhal, Zvěřina), 54. Teplý (Pejchal) – 46. Poul (Soukup)
HC Plzeň – K. Vary 7:3
13:00, konec (20)
Branky a nahrávky: 2. Mužík (Přikryl, Matiášek), 5. Matiášek (Přikryl), 7. Lang (Kolda, Hajžman), 14. Princl (Staněk, Kaňák), 16. Lang (Hajšman), 26. Lokajíček (Hajžman, Hajšman), 40. Lang (Kolda, Hajšman) – 39. Jiskra (Pištěk, Holub), 43. Jiskra (Zavřel), 57. Ptáček (Klejna)
Havířov – Vsetín 1:3
13:15, konec
Branky a nahrávky: 51. Janeček (Damps) – 12. Paťava, 17. Paťava (Jenáček, Ondračka), 47. Jenáček (Ondračka, Lobodowski)
Trenčín – Košice 2:3
16:30, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 11. Hlinka, 21. Nemec (Rehák, Hlinka) – 6. Jenčík (Češík), 47. Hrnka (Bartoš, Lelkeš), rozh. náj. Bartoš
Zvolen – Martin 4:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Brabenec (Bagin, Semorád), 15. Mráz (Demiters, Puliš), 33. Jurík (Mráz, Puliš), 60. Krejčí – 10. Rzavský (Kabáč), 36. Jáchym (Rzavský, Kabáč)
Poprad – Piešťany 4:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Briják (Kroták), 35. Hvila (Bartečko), 50. Heizer (B. Rapáč, Kroták), 60. B. Rapáč – 39. Holovič (Kotaška)
Skalica – Nitra 1:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Komínek (Pašek, Jass) – 25. Laliberte (Milam, Blackwater), 37. Macík (Stloukal, Štefanka), 50. Macík (Novák), 59. Macík
Žilina – Banská Bystrica 2:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Novotný (Homer, Stupka), 35. Leblanc (Novotný) – 5. Gillies (Róth, Gašpar), 11. Ďatelinka, 18. Lamper (Zigo, Gillies), 42. Gillies (Ďatelinka), 47. Handzuš (Handlovský, Majdan), 57. Majdan (Handzuš, Mikula)
Spišská N. Ves – Orange 20 3:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Smotrila (Findura), 34. Ištocy (Môcik, Púchovský), 51. Cvengroš (Giľák, Piják) – 10. Novák (Surový, Moravčík), 19. Sukeľ (Sukeľ, Briestenský), 30. Košecký (Sukeľ, Sukeľ), 52. Galis
Kobra – Kadaň 4:2
10:00, konec
Hvězda Praha – Ústí n/L 3:2
10:00, konec
Jablonec n/N – Příbram 4:2
10:15, konec
Val. Meziříčí – SK Karviná 7:5
10:30, konec
Litoměřice – PZ Kladno 2:9
11:45, konec
Třebíč – Prostějov 4:0
12:30, konec
Jindř. Hradec – Písek 2:3
12:45, konec
Karlovy Vary B – Most 5:3
13:00, konec
Kolín – Tábor 5:1
13:00, konec
Technika Brno – HC Šumperk 3:6
14:00, konec
SHK Hodonín – Warriors Brno 1:7
14:15, konec
Krkonoše – Žďár n/S 2:7
17:00, konec
Znojmo – MAC Budapešť 4:0
15:00, konec (23)
Branky a nahrávky: 25. Lander (Beran, Mandát), 33. Kruckovyč (Lander, Beran), 36. Račický (Bulín J.), 43. Bulín J. (Hačecký)
Slavia – Kolín 6:1
14:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Konopásek (Kubánek, Urych), 16. Gajda (Kubánek), 20. Labuzík (Gajda), 29. Konopásek (Urych), 47. Limanovský, 50. Labuzík (Jágr, Němeček) – 32. Herčík
Olympik – Letňany 2:10
*20:00, konec
Branky a nahrávky: 34. Homolka (Frančík, Urbánek), 45. Urbánek (Mařík) – 8. Kadaně (Šulc), 8. Mrázek (Valder, Kadaně), 17. Mišner (Zima), 29. Valder (Mrázek), 33. Mišner (Šramota, Zima), 35. Mišner (Šramota, Kaleta), 49. Kaleta (Valder), 51. Valder (Rulf, Major), 57. Mišner (Zima), 58. Kautský (Kadaně)
Žižkov Praha – Lomnice n/P 5:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Starý (Bíza), 23. Klečka (Koliha), 25. Straka (Sedliský), 38. Bíza (Klečka), 43. Krupka (Dufek) – 12. Maryška (Syrovátka), 20. Syrovátka (Syrovátka, Maryška), 41. Drahoňovský (Kuch), 47. Rudiš, 49. Junek (Syrovátka)
Louny – Bohemians 5:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Čejka, 19. Kousek (Růžek, Kunrt), 43. Mistorel (Kolčava, Kunrt), 54. Mistorel, 57. Růžek (Svoboda) – 4. Stuchlík (Švadlenka), 13. Schubert, 28. Schubert (Petr), 34. Stuchlík (Krása), 46. Koumal (Cetl)
Třebechovice p. O. – Jaroměř 1:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Stříteský (Šeda, Filip) – 22. Vejman (Hamáček), 29. Kukal (Hlavnička)
N. Město n. M. – Nová Paka 4:11
17:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Bureš (Zelinger), 46. Rejchrt (Vlček, Šejnoha), 50. Souček (Bureš), 51. Šimončič – 7. Štěpán (Kadeřábek), 11. Zvolenský (Vondrlík, Kadeřábek), 14. Vondrlík (Zvolenský), 29. Šuvara (Kulhánek), 30. Hloušek (Pour), 35. Jebavý (Šuvara, Kulhánek), 38. Kadeřábek (Šuvara), 39. Jebavý (Kadeřábek, Šuvara), 51. Jebavý (Šuvara), 58. Zvolenský (Kadeřábek, Hric), 60. Kadeřábek (Hpryna, Zvolenský)
HC Jičín – Dvůr Králové n. L. 4:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Vondráček (Louženský), 29. Hladík (Abel), 47. Mizera (Weiss), 54. Nový (Hladík, Kysela) – 3. Polák (Fořt), 13. Polák (Fořt), 53. Hamerský (Faltýnek)
Nový Bydžov – Náchod 5:4
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 12. Hlavatý (Kozák, Nedbal), 18. Jebavý, 50. Hlavatý, 52. Postolka (Jebavý), 65. Věchet (Kubišta, Janata) – 23. Stehno (Macháň), 31. Ježek (Valášek), 32. Srba (Stehno), 46. Plíhal (Janoušek)
Č. Lípa – Gepardi Jablonec 4:5
16:00, konec
Branky a nahrávky: 39. Staněk (Bulva), 53. Žák, 54. Holčák (Krupička), 56. Češka – 7. Tomíček (Šesták), 38. Herda (Šesták), 54. Tomíček (Herda), 58. Herda (Tomíček), 59. Šebesta
H. Benešov – Uničov 0:0
*17:00, odloženo
Chotěboř – Choceň 3:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Dvořák (Žemlička, Svoboda), 4. Eis (Novotný), 56. Hospodka (Novotný, Eis)
Polička – Česká Třebová 3:7
17:00, konec
Branky a nahrávky: 26. Krajíček (Vápeník, Bednář), 34. Musil (Pazourek), 36. Krajíček (Pazourek) – 1. Zadina (Poskočil, Hemský), 2. Schejbal (Jindřich), 10. Váně (Zítka, Pelán), 18. Vlček (Hemský), 33. Hemský (Vlček), 51. Hercig (Jindřich), 58. Fink (Lesák, Vlček)
Litomyšl – Moravská Třebová 4:7
17:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Budina (Pilavka), 26. Šeda (Švec, Čejka), 40. Zavřel (Skoumal), 40. Švec (Pilavka) – 29. Faltus (Havlík), 30. Rosendorf (Maška), 35. Černý (Duba, Čikl), 39. Havlík, 41. Muselík (Maška, Tomiga), 45. Čikl (Duba), 47. Schneider (Rajnoha)
Světlá nS – Hlinsko 7:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Dolinský, 18. Dolinský (Šíma), 25. Dolinský, 39. Dolinský (Křišťan), 52. Kopecký (Dolinský, Šíma), 54. Kopecký (Doležal, Šíma), 57. Kubát (Dolinský, Doležal) – 10. Dítě (Bureš), 29. Zdražil (Bureš)
Chrudim – Ledeč n. S. 9:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Brožek (Kohoutek, Brychta), 7. Kišš (Dobiáš), 23. Dobiáš (Kišš), 29. Novák (Dobiáš), 41. Novák (Kišš, Dobiáš), 50. Polák, 53. Novák (Kišš), 56. Karásek (Polák, Vágner), 60. Brožek (Turčani) – 7. Brýdl (Pecen), 38. Štěrba (Zmrhal)
Veselí nLuž. – Radomyšl 7:1
*17:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Mikeska, 29. Dušák (Čáp), 37. Klimeš (Arnold), 41. Čáp (Mikeska), 44. Dušák (Míchal, Mikeska), 51. Čáp (Mikeska, Míchal), 55. Míchal (Mikeska) – 59. Stropnícký (Volf)
David Servis – Soběslav 11:3
*18:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Šulčík (Sumeraurer, Trummer), 18. Korbela (Hanzal, Vomela), 25. ml. (Nedorost, Chaloupka), 28. ml. (Mikeš), 29. Janda (Jindra, Hanzal), 36. Janda (Korbela, Hanzal), 41. ml. (Mikeš, Chaloupka), 42. Trummer (Zich, Jindra), 48. Cikán (Zich, Šulčík), 50. Sumerurer (Šulčík, Trummer), 60. Tupý (Šulčík, Sumerurer) – 3. Schejbal (Píha), 33. Hák (Karpíšek), 59. Máca (Rybák)
Hluboká n.V. – Humpolec 6:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Miler (Šimek), 5. Moudrý (Žlůva), 6. Klauser (Hejda), 24. Klauser (Oulík, Moudrý), 41. Miler, 44. Hejda (Oulík) – 30. Krankus (Posmyk, Hřeben), 36. Komůrka (Hynek), 52. Hubata (Zour)
Č. Krumlov – HC Vimperk 5:7
17:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Fučík (Unger), 22. Kadlec (Mrázek), 25. Klíma (Štěrba), 43. Unger (Klíma, Lukeš), 45. Uhlíř (Čížek) – 5. Hail (Kouba), 11. Vinš (Předota), 20. Hail (Předota), 24. Vinš (Horejš), 32. Paule (Horejš), 37. Paule (Vinš), 47. Předota (Pešl)
Tábor B – Strakonice 7:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Trieb (Pechánek), 14. Pechánek (Trieb), 21. Hraňo (Drda), 29. Kadilák (Bílek, Dudák), 36. Heršálek (Hubáček, Pechánek), 39. Trieb (Hubáček), 54. Kratochvíl (Dudák, Šelepa) – 44. Srb (Vavřík, Kurečka)
Rosice – Velká Bíteš 5:6
*17:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Novotný (Dobšák), 16. Buhaj (Krejčí, Krejčí), 29. Hakl, 39. Krejčí (Hájek, Máša), 52. Buhaj (Krejčí, Krejčí) – 14. Kožár (Touška, Trnka), 17. Petrčka (Šidák), 25. Novák (Petrčka, Štěpánek), 29. Petrčka, 30. Touška (Touška, Pospíšil), 60. Šidák
Uh.Brod – HC Boskovice 3:2
*17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Okénka, 5. Doležálek, 55. Okénka (Šiller) – 22. Hnilička (Maksa), 24. Dufek
Uh.Ostroh – Břeclav B 7:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Galuška (Galuška, Neuwirth), 27. Rauš (Ťok), 32. Galuška (Galuška), 46. Galuška (Galuška), 55. Ťok (Kučera), 56. Beneš (Mika), 59. Ťok (Beneš) – 9. Čápek (Blaha), 20. Nešpor (Hrbatý, Papp), 23. Čápek (Lenkovič), 53. Dora (Blaha), 56. Gabriška
Klatovy – Chotíkov 11:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Čuban (Vizinger, Mrázek), 14. Čuban (Vondryska), 23. Vraný, 26. Vizinger (Mrázek), 34. Čuban (Vondryska), 43. Čuban (Mrázek), 49. Babka (Kuželík), 49. Kořínek (Vraný), 50. Čuban (Vizinger), 52. Turhobr (Mrázek, Kořínek), 59. Vondryska (Turhobr) – 20. Baar (Vostrácký), 23. Setikovský (Šlauf), 34. Hauer (Hobl), 38. Setikovský (Hobl), 60. Vostrácký
Poděbrady – Králův Dvůr 3:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Malinský (Velechovský), 32. Skokan (Šafra), 33. Velechovský (Malina, Jelínek)
Slaný – V.Popovice 2:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 49. Pálka, 53. Průcha (Frolík) – 13. Kastner (Bícha), 39. Dvořák, 45. Moravec, 58. Mocek (Bícha)
Rakovník – Mělník 4:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 22. Chvojka (Ambroz), 28. Chvojka (Gebhart), 34. Krejčí (Grill, Hegenbart), 57. Kounovský (TS) – 19. Chvátal (Novotný), 40. Příhoda (Šubrt), 52. Chvátal (Kratochvíl, Novotný)
Klatovy – PZ Kladno 5:4
10:00, po s.n.
Kobra – Most 5:1
12:45, konec
Ústí n/L – Klášterec nO 4:1
15:00, konec
Karlovy Vary B – Hvězda Praha 1:12
17:00, konec
Havířov – SHK Hodonín 7:2
17:35, konec
Branky a nahrávky: 7. Chroboček (Šmíd, Bednář), 13. Caruk (Trombík, Bednář), 26. Šmíd (Caruk), 37. Bednář (Heinzl), 39. Bednář (Caruk, Šmíd), 53. Stružík (Bednář, Caruk), 54. Baláž (E. Polak) – 26. Jajcay (Janás, Kulyk), 33. Hložánek (Černohous, Maršálek)