konec (2:0, 1:0, 1:0)

27.11.2015, 18:00 • Easton Aréna, Piešťany • Vlado Zimányi sk

Tipsport: 2.1 4.2 2.52 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

54:39

2 min. Filip (PIE), nedovolené bránenie.

50:47

2 min. Tvrdoň (PIE), hákovanie.

Taktický faul, medzi kruhmi už napriahol Skladaný.

48:23

Piešťany dali gól!
Teraz už dostal PETER HREHORČÁK puk tak ako potreboval a sám pred bránkou ponad lapačku Filipa Orčíka asi už rozhoduje o víťazovi. To by sa Piešťany museli totálne zosypať. 4:0.

Asistencia: Tomčák, Tvrdoň

45:09

2 min. Filip (PIE), držanie.

40:31

Tibor Varga v šanci na bránkovisku, bol už ale asi moc blízko.

39:56

Výborný Rybár likviduje šancu Tibora Vargu, ktorý dostal pred bránku ideálny puk. Rybár ukázal dobrý sklz a svojich podržal.

39:36

2 min. Petráš (PIE), krosček.

34:05

2 min. T. Varga (MAR), krosček

33:24

Brňákova akcia na ľavom krídle, prihral pred bránu Tomčákovi, tomu ale ušiel puk.

31:26

2 min. Kotaška (PIE), podrazenie.

30:31

Ale aj skrátenú presilovku Havrani využívajú. Krížna prihrávka na pravý kruh a TOMÁŠ BRŇÁK príklepom do protipohybu gólmana zvyšuje na 3:0. Time out hostí.

Asistencia: Holovič

30:09

Krásna Salijiho prihrávka spoza vlastnej bránky na modrú Giptersovi, jeho príklep Orčík neudržal, stihol sa ale zorientovať. Buly. A už presilovka Piešťan, skrátená.

28:46

2 min. Galamboš (MAR), nedovolené bránenie.

Brejk 2 na 1, Holovič nabil Ručkayovi, toho vychytal Orčík. Ručkay bol ale faulovaný a tak sa sily zrovnajú.

27:58

2 min. Gipters (PIE), seknutie.

Pekné sólo Rzavského, zákrok Rybára, ktorý tak aj dostal po lapačke, oplácajúci Gipters je ale jediný, kto si ide sadnúť. Čo sa divákom nepáči.

24:57

Prvých 30 sekúnd nič, teraz ale veľký závar, korčule Matejku zabránili gólu.

24:27

2 min. Murček (MAR), seknutie.

Pekná kombinácia Piešťan, na jej konci bol faulovaný Tvrdoň, ktorý tak nezakončil najpresnejšie. Mal na palici gól.

23:08

Holovič vykúzlil jednu zo svojich prihrávkových lahôdok, z vlastného pásma poslal puk do jazdy Brňákovi, ten ale v blafáku do forhendu neuspel. Do poslednej chvíle akoby chcel ešte nahrávať, len nemal komu, tak skúsil blafák.

21:45

2 min. Murček (MAR), vysoká hokejka.

21:03

Tabaček dobre nastrelil puk do ohňa pred Rybárom, tam sa zorientoval T. Varga, gólmana domácich ale neprekonal.

19:43

Jednoduché nahodenie na bránku od modrej, teč RICHARDA FILIPA a Piešťany vedú 2:0.

Asistencia: Belluš, Saliji

19:28

Nacvičená presilovková kombinácia Havranov, na konci bol Gipters, ale pred bránkoviskom netrafil dobre puk a ležiaci Orčík ho zastavil. Buly.

18:44

2 min. Trávniček (MAR), nedovolené bránenie.

15:47

Brancis po po prenechaní puku od Salijiho strieľa z hranice pravého kruhu tesne vedľa.

15:00

2 min. Petráš (PIE), vyhodenie puku.

14:49

Chyba Jáchyma v rozohrávke, Pardavý ale s pukom naložil plano, z následného protiútoku bol blízko ku gólu Kokavec, sieť ale nerozvlnil.

11:22

2 min. Rusina (MAR), nedovolené bránenie.

09:18

Dobrá príležitosť Martinčanov, strela spomedzi kruhov do brány neprešla, ani následná dorážka.

08:09

Orčíkovu rozohrávku po mantineli zachytil Holovič, prihrával pred bránku Tibenskému, ten ale dostal puk na päty a nemohol zakončiť.

07:05

Galamboš sa dostal pred brankára pri pravej tyčke, otočkou chcel efektne predložiť Vargovcom pred prázdnu bránku, pekný úmysel, ale puk nenašiel ani jedného.

02:30

Dobrá práca Salijiho pri mantineli, postrčil puk na os ihriska, kde sa najlepšie pri statickom bekovi zorientoval MARTIN BELLUŠ, a strelou popri lapačke gólmana otvára skóre. 1:0.

Asistencia: Saliji