Piráti Chomutov – HC Motor České Budějovice

3:1

konec (0:0, 2:0, 1:1)

27.11.2015, 15:00 • SD Aréna • 23. kolo • Info o změnách stavu (Jan Prošek)

Utkání končí za stavu 3:1, a tak všechny body zůstávají na severu Čech. (17:20:08)

59:22

Vyloučeni hráči: domácí Radek Procházka dvě minuty hrubost a Michal Smutný pět minut hrubost.Hostující Jáchym Kondelík dvě minuty hrubost, Jakub Káník pět minut hrubost.

58:43

56:43

Vyloučen domácí Ondřej Dvořák na dvě minuty za sekání.

51:19

Piráti právě vstřelili branku!
Gól v přesilovce a domácí vedou 3:1. Autorem branky je JAN SVOBODA. Asistence: Tomáš Hajič, Jakub Köver.

49:36

Vyloučen hostující Jakub Káník na dvě minuty za krosček.

48:35

Oba týmy hrají v plném počtu.

46:35

Vyloučeni hráči. Z mužstva HC Motor České Budějovice Patrik Škola na dvě minuty za hrubost. Z mužstva Piráti Chomutov vyloučen Filip Palička na dvě minuty za hrubost.

40:25

České Budějovice právě vstřelily branku!
Motor snižuje gólem v oslabení. Autorem branky je JAKUB KÁNÍK. Asistence: Jáchym Kondelík.

40:01

Úplně na konci druhé třetiny dostal trest hostující tým za příliš mnoho hráčů na ledě. Přesilovka pro domácí.

40:01

40:00

39:33

37:33

Vyloučen domácí Jakub Köver na dvě minuty za hákování.

37:21

35:21

Vyloučen domácí Jakub Lauko na dvě minuty za napadení.

31:45

3:1

Branky a nahrávky: 23. Köver, 24. Köver (Svoboda, Hajič), 52. Svoboda (Hajič, Köver) – 41. Káník

Piráti Chomutov: Khůn (Pavlát) – Procházka, Dvořák O., Novák, Smutný, Hajič – Köver, Polák, Kulich, Lauko, Chlán, Palička, Svoboda, Hřebíček, Dejmek, Svoboda, Šilar

HC Motor České Budějovice: Hauser (Němec) – Hadžič, Dones, Dvořák M.Rákosník, Škola, Dudáček – Silný, Pánek, Rolínek, Tejko, Káník, Kašper, Kondelík, Toman

Rozhodčí: Hlinka – Rozlílek, Kokrment