Tipsport extraliga

HC Energie Karlovy Vary – HC Vítkovice Ridera

1:3

konec (1:2, 0:0, 0:1)

27.11.2015, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • 23. kolo • Pavel Pelčák (@PavelPel)

Tipsport: 2.25 4.2 2.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání vyhrály Vítkovice po zásluze Romana Szturce, který vstřelil dva góly. Karlovy Vary nepředvedly kvalitní výkon ve druhé a třetí třetině a kromě Radka Dudy nedokázaly vstřelit další gól. Nejlepšími hráči byli zvoleni Tomáš Rohan (KVA) a Roman Szturc (VIT).

Pro dnešní zápas je to ode mne vše. Loučí se Pavel Pelčák. (20:18:24)

Roman SZTURC - 1:3

59:43

Vítkovice právě vstřelily branku!
Při hře domácích v šesti se puku ujal ROMAN SZTURC a při oslabení dokázal klouzavou točenou střelou vstřelit gól. Asistence: Peter Čerešňák

58:55

Hostující obrana nepouští domácí k žádné příležitosti vystřelit.

58:20

Po vhazování ve středním pásmu se Karlovy Vary usadily v útočném pásmu a hrají v šesti.

57:56

Karlovy Vary začaly hrát přesilovou hru velmi aktivně.

57:46

Domácí požádali o oddechový čas.

57:46

Na dvě minuty je vyloučen Lukáš Kovář (VIT) na dvě minuty za krosček.

57:14

Peter Ölvecký prokličkoval mezi obranou domácích, ale zakončit nedokázal.

56:38

Petr Strapáč se ve středním pásmu zmocnil puku a ihned vyhodil.

55:58

Ke střele se dostal z mezikruží Erik Němec, který se následně dostal do potičky s Václavem Benákem.

55:28

Rodney ztratil v útočné třetině puk. Petr Kolouch se jako první dostal k puku a jeho střelu dokázal Tomáš Závorka díky skvělému vyjetí z brány zlikvidovat.

55:01

Hra zůstává před Dolejšem, na kterého energetici čím dál tím více tlačí.
Dnešní utkání sleduje 2538 diváků.

54:23

Hru po dlouhé době zastavilo až sražení Sebastiana Gorčíka do brány.

53:46

Karlovy Vary se usadily v útočném pásmu, ale obrana Vítkovic je neprostupná.

53:07

K samostatnému se dostal Marosz, kterého vychytal Daniel Dolejš.

1:3

Branky a nahrávky: 7. Duda (Kůs, Benák) – 6. Balán (Kucsera, Němec), 20. Szturc, 60. Szturc (Čerešňák)

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Bičánek "C", Tomeček, Sičák, Benák, Dvořák, Rodney, Redlihs – Rachůnek, Marosz, Huna – Rohan, Kůs, Duda – Vachovec, Bulík, Bartek – Gorčík, Osmík, Kohout

HC Vítkovice Ridera: Dolejš (Kantor) – Kudělka, Čerešňák, Štich, Sloboda, Pastor, Kovář – Ölvecký, Strapáč, Szturc – Kucsera, Kolouch, Vandas – Burger "C", Balán, Němec – Húževka, Hlinka, Tomi

Rozhodčí: Martin Fraňo, Štěpán Souček – David Jelínek, Tomáš Pešek