26.11.2015, 19:00 • Lerkendal, Trondheim • Skupina G • Karel Janeba (@Kajaneba)

Tipsport: 2.97 3.53 2.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Matthías Vilhjálmsson se dostal k míči v šestnáctce Saint-Étienne a okamžitě pálil! Stéphane Ruffier předvedl další ze své sbírky výborných zákroku, jelikož bravurně vychytal střídajícího hráče.

Přiostřovat se začíná na obou stranách, nyní obdržel žlutou kartu za své jednání Maupay ze Saint-Étienne.

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Nolan Roux, přichází Ismaël Diomandé.

86

A snaží se tak moc, až Selnæs stihl faulovat a vysloužil si tak žlutou kartu.

84

Nyní se na hřišti strhávají dost veliké spory, když Hamouma nehezky fauloval Søderlunda a domácí se dožadovali více, než jen žluté karty.

83

Střídání v týmu Rosenborg BK: ze hřiště odchází Anders Konradsen, přichází Matthías Vilhjálmsson.

82

Střídání v týmu Rosenborg BK: ze hřiště odchází Pål André Helland, přichází Yann-Erik de Lanlay.

80

80. Nolan ROUX - 1:1

80

Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
Nolan Roux se rozběhl k míči a přesnou ranou k tyči srovnává stav dnešního utkání, Alexander Hansen byl bez šance a ani nevystihl směr – 1:1!

79

Penalta pro Saint-Étienne!

78

Alexander Jensen si proti střele Monnet-Paqueta připsal naprosto famózní zákrok, když konečky prstů poslal míč na rohový kop! Monnet-Paquet navíc střílel z dost úctyhodné vzdálenosti.

74

74. Sporný zákrok.

74

Ruka? Ne? Střelu Søderlunda vyrazil z brankové čáry dosti zvláštním způsobem Perrin. Domácí fandové se dožadují penalty, rozhodčí ale ukázal k rohovému praporku.

71

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Renaud Cohade, přichází Neal Maupay.

54

Nolan Roux mohl vyrovnat! Střelu hrotového útočníka Saint-Étienne ovšem Alexander Hansen vyrazil konečky prstů na rohový kop pro hosty.

49

Assou-Ekotto předvedl hodně tvrdý zákrok vůči Hellandovi, za který okamžitě vidí zaslouženou žlutou kartu.

40

40. Alexander SØDERLUND - 1:0

40

Rosenborg právě vstřelil branku!
Domácí jdou zaslouženě do vedení a Lerkendal vybouchl radostí! ALEXANDER SØDERLUND obdržel míč v blízkosti penaltového puntíku po zadní hlavičce a přesnou přízemní střelou otevírá skóre – 1:0!

36

36. Tvrdá střela Johana Lædra Bjørdala.

36

Rosenborg mohl jít do vedení! Johan Lædre Bjørdal obdržel míč a z hodně úctyhodné vzdálenosti pálil. Záložník Rosenborgu napálil k překvapení většiny přítomných boční síť!

20

20. Dělovka Ola Selnæsa.

20

Neskutečné! Střela Ola Selnæs byla na poslední chvíli tečována Polomatem přímo do tyčky naprosto odkryté branky! Toto byla obří šance pro Rosenborg.

1:1

konec (1:0)

Branky: 40. Søderlund – 80. Roux (pen.)

Karty:   86. Selnæs (RSN) – 49. Assou-Ekotto (SET), 84. Hamouma (SET), 89. Maupay (SET)

Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 6:5. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 18:16.

Rosenborg BK: Alexander Hansen – J. Svensson, Lædre Bjørdal, Eyjólfsson, Skjelvik – Jensen, Selnæs, Konradsen (83. Vilhjálmsson) – Helland (82. de Lanlay), Søderlund, Mikkelsen.
Náhradníci: André Hansen – Dorsin, Pedersen, Vilhjálmsson, Stamnestrø, de Lanlay, Midtsjø.

AS Saint-Étienne: Ruffier – F. Clerc, Perrin, Polomat, Assou-Ekotto – Pajot, Clément, Cohade (71. Maupay) – Hamouma, Roux (87. Diomandé), Monnet-Paquet.
Náhradníci: Moulin – Bahebeck, Maupay, Pinheiro, Brison, Diomandé, Karamoko.

Rozhodčí: Vitalij Meškov – Igor Demeško, Maxim Gavrilin, Dmitrij Mosjakin (všichni Rusko)