Evropská liga

Villarreal CF – SK Rapid Vídeň

1:0

konec (0:0)

26.11.2015, 21:05 • Estadio El Madrigal, Villarreal • Skupina E • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 1.6 4.25 5.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany to bude vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera, na počtenou! (23:01:54)
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 6:3. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:9.
Villarreal tedy na domácí půdě porazil rakouský Rapid Vídeň nejtěsnějším možným rozdílem – 1:0!

Jediný gól jsme viděli v 78. minutě, zařídil ho kapitán španělského celku Bruno Soriano. Díky této výhře se tak Villarreal dotahuje na svého dnešního soupeře, oba týmy nyní mají 12 bodů a budou tak bojovat o prvenstvní ve skupině E.

Rapid čeká utkání s Dinamem Minsk, španělské mužstvo se představí v Plzni.

90+6

90+6

Exekuce se ujal Steffen Hofmann, k hlavičce se probojoval Mario Pavelić, ale Mariano Barbosa tento zápas ukončil skvělým zákrokem! Villarreal mu tedy vděčí za vítězství!

90+5

Poslední šance pro Rapid, na pravé straně byl odpískán faul Víctora Ruize. Ten s tím byl hodně nespokojený a dostal žlutou kartu.

90+4

Po pasu od Samuela se ke střele za vápnem odhodlal Bruno Soriano, Strebinger byl ovšem připravený a připsal si dobrý zásah.

90+4

Ten se kombinací ale opět dostal do ofsajdu, v němž byl nachytán Manu Trigueros.

90+3

Jenže poradil si s ní mizerně, do útočné akce totiž míří Villarreal.

90+3

Roberto Soldado byl nachytán v ofsajdu a další šanci na útok tak dostane Rapid Vídeň.

90+2

Thanos Petsos obstaral střelecký pokus zhruba z 25 metrů, gólman Mariano Barbosa byl ale připravený a připsal si pohodový zákrok!

90+2

Kainzův zajímavý centr zleva byl sice z krkolomné pozice, ale podařil se. Obránci ovšem byli pozorní.

90+2

Nahuel Leiva se provinil útočným faulem, když zastavoval vznikající akci soupeře.

90+1

V první řadě by ovšem musel získat míč, což se mu momentálně vůbec nedaří.

90+1

Druhý poločas bude nastaven ještě o čtyři minuty, což je dost času na další gól. Dokáže Rapid vyrovnat?

90

Maximilian Hofmann fauloval Soldada a možná si mohl vysloužit druhou žlutou kartu. Sudí byl nyní ovšem hodně benevolentní.

89

Podařená kombinace a po pasu od Rukaviny chtěl zakončovat Samuel, nicméně Strebinger byl opět pozorný a míč schoval do své náruče!

88

Roberto Soldado nyní nacentroval balon do vápna, kde ho okamžitě napálil Trigueros. S přispěním teče ale balon došel mimo.

87

Výborná šance Villarrealu na druhý gól v utkání! Domácí se dostali ve dvou sami na brankáře, ale Samuel si neporadil v souboji s gólmanem Strebingerem, který odvedl výtečnou práci!