Evropská liga

SC Braga – FC Slovan Liberec

2:1

konec (1:1)

26.11.2015, 21:05 • Estádio Municipal de Braga (Portugalsko) • Skupina F • Jakub Martínek (@MartinekJakub)

Tipsport: 1.58 4.15 6.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Braga ukázala ve druhém poločase velkou kvalitu a zaslouženě zvítězila. O zisku třech bodů nakonec rozhodla až v nastaveném čase, kdy se trefil Crislan.

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek večera a zase někdy u dalších on-line přenosů brzy na počtenou. (23:08:55)

90+9

90+9

Hlavní rozhodčí se v závěru utkání rozhodně nenudí. Ještě jednou musel sáhnout do kapsičky a ukázat žlutou kartu domácímu Eduardovi.

90+8

Kulbakov ukázal žluté napomenutí také Ferreirovi.

90+6

Dalším karetním hříšníkem je také gólman Koubek.

90+6

Vypadá to, že Liberec už toho příliš nestihne. Na trávníku totiž polehává domácí Santos.

90+5

V samotném závěru vidí ještě žlutou kartu záložník Slovanu Folprecht.

90+4

Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Ahmed Hassan, přichází Wilson Eduardo.

90+3

90+3. CRISLAN - 2:1

90+3

Braga právě vstřelila branku!
Braga se nakonec dostává do vedení a v nastaveném čase zřejmě rozhoduje o svém vítěství! Silva ideálně uvolnil CRISLANA, který balon poslal přesně k tyči – 2:1.

90+2

Centr do šestnáctky naštěstí v poklidu sebral Koubek, který nebude s rozehrávkou nikterak pospíchat.

90+1

Čeká nás tak ještě pořádná porce minut, která zřejmě nepotěší liberecké fotbalisty.

90

Druhý poločas bude nastaven o 5 minut.

89

Slovan je na útočné polovině. Jenže bez balonu, ten mají na kopačkách hráči v červeném.

88

Bakoš inkasoval úder někam do oblasti hlavy a chvilku podržel čas poleháváním na zemi.

87

Závěrečné minuty budou pro Liberec zřejmě hodně náročné. Hosté jsou velmi nebezpeční a nehodlají se s remízovým výsledkem smířit.

86

Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Alan, přichází Pedro Santos.

86

Braga v posledních chvílích okupuje útočné území a k dispozici bude mít i rohový kop.

85

Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Vladimír Coufal, přichází Jan Sýkora.

2:1

konec (1:1)

Branky: 42. Ferreira (R. Silva), 90+3. Crislan (R. Silva) – 35. Jefremov (Pokorný)

Karty:   54. Ah. Hassan (BRG), 90+8. Ferreira (BRG), 90+9. Eduardo (BRG) – 25. Kerbr (LIB), 64. Bartošák (LIB), 76. Pokorný (LIB), 90+5. Folprecht (LIB), 90+6. Koubek (LIB)

Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 7:1. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 10:17.

SC Braga: Magalhães – Goiano, Ferreira, Boly, Djavan – Alan (C) (86. Santos), N. Vukčević, Carlos, R. Silva – Ah. Hassan (90+4. Eduardo), Fonte (59. Crislan).
Náhradníci: Kricjuk – Baiano, Augusto, Crislan, Eduardo, Pinto, Santos.

FC Slovan Liberec: Koubek – Coufal (85. Sýkora), Pokorný, Hovorka, Bartošák – Švejdík, Folprecht – Kerbr (76. Mudra), Shala, Jefremov (62. Rabušic) – Bakoš (C).
Náhradníci: Hladký – Knejzlík, Luckassen, Mudra, Rabušic, Sýkora.

Rozhodčí: Kulbakov – Malyutin, Maslyanko (všichni Bělorusko)