NHL

Dallas Stars – Ottawa Senators

4:7

konec (0:2, 1:2, 3:3)

25.11.2015, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • Michal Muška (@muskamichal)

Tipsport: 1.95 3.9 3.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:40

Obrovskou šanci ke vstřelení branky měl nováček Shane Prince, ale nepřehodil zblízka Niemiho.

HOFFMAN - 4:7

58:08

Ottawa právě vstřelila branku!
Po velké šanci Benna odpálil puk přes celé hřiště MIKE HOFFMAN tak přesně, že doputoval až do odkryté klece Dallasu, který hrál už v šesti bez Niemiho.
Bez asistence.

57:50

Neuvěřitelný zákrok Craiga Andersona! Brankář Ottawy teď fantastickým zákrokem okradl Benna o hattrick.

Jamie BENN - 4:6

56:48

Dallas právě vstřelil branku!
První formace Stars se opět prosazuje! Patrick Sharp se protáhl s pukem až před Andersona, akci ale zakončit nedokázal. Puk se nicméně odrazil k JAMIEMU BENNOVI, který ho dorazil do sítě a sbírá tak dál body i přes nepříznivý průběh zápasu.
Asistence: Patrick Sharp.

PAGEAU - 3:6

50:31

Neuvěřitelná třetí třetina pokračuje. Kulišárnu teď předvedl Alex Chiasson, který přihrávkou o mantinel vyslal do úniku JEANA-GABRIELA PAGEAUA, jenž vyzrál na Niemiho v této třetině i podruhé.
Asistence: Alex Chiasson.

SEGUIN - 3:5

48:04

Domácí zápas ještě nevzdávají! Jamie Benn získal puk v obranném pásmu, ihned ho nahrál podél mantinelu, kde ho převzal TYLER SEGUIN a přesnou střelou překonal Andersona. Ottawa si bere oddechový čas.
Asistence: Jamie Benn.

Jamie BENN - 2:5

46:07

Další gól v oslabení, tentokrát na druhé straně! Jordie Benn našel stylovým obloučkem svého bratra, který ujížděl sám na Andersona. JAMIE BENN brankáře Sens vymíchal a snižuje tak na rozdíl tří branek.
Asistence: Jordie Benn.

45:45

Cody Eakin oslabuje svůj tým zbytečným faulem v útočném pásmu, přesilovka pro Ottawu.

PAGEAU - 1:5

43:54

Vysoká produktivita hostů nebere konce! JEAN-GABRIEL PAGEAU po další chybě domácích získal puk v oslabení a v samostatném úniku překonal Niemiho. Ottawa už vede rozdílem čtyř branek.
Asistence: Curtis Lazar.

42:37

Dvě obrovské šance Tylera Seguina! Poprvé ho vychytal Anderson, podruhé už americký brankář neměl šanci po křižném pasu zareagovat, domácí hvězda však nastřelila pouze tyčku odkryté branky!

42:09

Chris Neil seknul bývalého dlouholetého spoluhráče Jasona Spezzu a dostává za to dvouminutový trest.

41:05

Lehtonen po střetu s Klingbergem odchází do kabiny a na led se tedy vrací Antti Niemi!

HOFFMAN - 1:4

37:41

Sens nakonec přesilovku využívají a vedou už o tři branky! Po několika přihrávkách napřáhl ke střele MIKE HOFFMAN a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Čtvrtý gól hostů z desáté střely v zápase, neuvěřitelná produktivita.
Asistence: Mark Stone, Erik Karlsson.

35:47

Janmark si půjde odpočinout na trestnou lavici na dvě minuty za držení, druhá přesilovka v zápase pro Senators.

STONE - 1:3

32:33

Hosté si berou dvoubrankové vedení zpět! Akce Ceciho ještě brankou neskončila, Eaves ale poté namazal na střed MARKU STONEOVI, který prostřelil Niemiho, pro něhož zápas skončil. V brance Dallasu ho totiž střídá jeho krajan Kari Lehtonen.

30:49

Karlsson spadl v útočném pásmu a domácí ujížděli ve třech na jednoho, přečíslení ale bezvadným zákrokem zneškodnil Anderson!

27:25

Domácí mohli rychle vyrovnat, Anderson se ale předvedl skvělým zákrokem proti šanci domácí první formace!

SHARP - 1:2

27:04

Neprůstřelnost Craiga Andersona je u konce! Po 147 minutách jí ukončil PATRICK SHARP, který dostal prostor na pravém křídle a doslova propálil amerického brankáře v dresu Ottawy. Důležitý kontaktní gól pro Dallas.
Asistence: Cody Eakin, John Klingberg.

22:44

Nejprve velká šance hostů, kdy Bobby Ryan ve skvělé pozici ještě hledal Borowieckého, který by zakončoval do prázdné branky. Na puk ale nedosáhl a srazil se s Niemim, za což dostává dvě minuty za nedovolené bránění brankáři. První přesilovka pro Dallas.

MICHÁLEK - 0:2

18:49

Hosté se ujímají dvoubrankového vedení! Pageau přihrál puk za sebe, kde byl volný MILAN MICHÁLEK, který dokonalou trefou překonal Anttiho Niemiho v brance Dallasu. Sens jsou zatím produktivnější a střílejí důležitý gól před přestávkou.
Asistence: Jean-Gabriel Pageau, Mark Stone.

17:06

Fantastický zákrok Niemiho po střele Turrise z první!

15:46

První přesilovku v zápase si zahrají Senators, dvě minuty pro Jasona Spezzu.

RYAN - 0:1

07:10

Tak jsem to zakřikl, hned z prvního pokusu se hosté prosazují! BOBBY RYAN obral o puk Johna Klingberga a následně ho rychle zasunul forhendem za finského brankáře. Americký útočník tak protahuje svojí bodovou šňůru na devět zápasů.

4:7

Branky a nahrávky: 28. Sharp (Eakin, Klingberg), 47. Jamie Benn (Jordie Benn), 49. Seguin (Jamie Benn), 57. Jamie Benn (Sharp) – 8. Ryan, 19. Michálek (Pageau, Stone), 33. Stone, 38. Hoffman (Stone, Karlsson), 44. Pageau (Lazar), 51. Pageau (Chiasson), 59. Hoffman

Dallas Stars: Niemi (33.-42. Lehtonen) – Goligoski, Klingberg – Oduya, Jordie Benn – Jokipakka, Oleksiak – Jamie Benn, Seguin, Sharp – Janmark, Spezza, Eaves – Roussel, Eakin, Ničuškin – Sceviour, Fiddler, Hemský. Trenér: Lindy Ruff.

Ottawa Senators: Anderson (Driedger) – Methot, Karlsson – Cowen, Ceci – Borowiecki, Wideman – Hoffman, Turris, Ryan – Prince, Zibanejad, Stone – Michálek, Pageau, Chiasson – Lazar, Smith, Neil. Trenér: Dave Cameron.

Rozhodčí: Peel, Watson – Henderson, Gawryletz.