2:4

konec (0:2, 1:1, 1:1)

25.11.2015, 18:00 • Stadion města Nový Jičín • 22. kolo • Kateřina Krutilková

Tipsport: 1.6 4.5 3.17 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ve třetí třetině vstřelili po jedné brance jak domácí tak hosté. V 50. minutě vsítil Tomášek po trestném střílení a stav byl již 1:4. O drobnou, ačkoli nepříliš významnou úpravu skóre se postaral domácí Zdeněk. Zápas skončil stavem 2:4 a Kopřivnici se tak podařilo oplatit domácí porážku. (20:50:52)

59:52

Ke konci zápasu se sběhla obrovská mela. Atakován také rozhodčí.

59:32

Vyloučen hráč Kopřivnice Červenka za krosček.

58:53

Oddechový čas pro hosty.

58:30

Nový Jičín v plném počtu.

57:54

Kopřivnice se v útočném pásmu snaží o navýšení stavu.

56:30

Vyloučen hráč Nového Jičína Horák za podražení.

55:18

Teď byl málem gól... Vrba zvládl puk zachytit těsně před čárou.

53:42

Nový Jičín ovšem ještě nic nevzdává další velká šance Mikšana.

53:18

Nový Jičín právě vstřelil branku!
Lehečka v otočce nahrál JIŘÍMU ZDEŇKOVI, jenž dorazil jeho nahrávku a snižuje na 2:4. Asistence Lehečka.

52:28

Oddechový čas pro domácí.

52:08

Kopřivnice skvěle brání.

50:29

Červenka unikl protihráčům, ovšem nepovedlo se mu prostřelit Iláše.

49:39

Kopřivnice právě vstřelila branku!
Tomášek si položil Iláše a poté do prázdné branky zvyšuje na 1:4.

49:39

Trestné střílení pro Kopřivnici.

2:4

Branky a nahrávky: 21. Kovařčík (Novotný), 54. Zdeněk (Lehečka) – 11. Sluštík (Červenka), 19. Červenka, 40. Kofroň (Tomášek), 50. Tomášek (TS)

HK Nový Jičín: Iláš (Kozák) – Zahradníček, Kužílek, Hruška, Hoďa, Horák (C), Haloda, Cabák, Gebauer, Škumát, Kabeláč, Mikšan, Lehečka, Zdeněk (A), Kovařčík, Málek, Kratochvíl M., Novotný, Uhlár (A)

HC ISMM Kopřivnice: Vrba (Unzeitig) – Kofroň, Bartošák, Dusík, Jašek, Čintala, Imrich, Sluštík (A), Suchý, Hrubý, Stránský, Vydra, Tomášek (C), Pargáč, Jindřich, Marek (A), Merenda, Mach, Teper, Horák, Červenka