25.11.2015, 13:00 • Kuznetskie Sport Palace • Martin Švejkar

Tipsport: 3.73 4.6 1.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro tuto chvíli vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (15:17:23)
Československá stopa:
Robert Kousal (NOV): 0+2, 2 střely, čas na ledě 17:27
Je konec! Ufa vítězí v Novokuzněcku 4:2 a připisuje si třetí výhru v řadě. Naopak domácí pokračují ve svém trápení, zůstávají s odstupem na dně tabulky a zaznamenávají třetí porážku v řadě.

59:49

Denis Chlystov teď zbytečně v samém závěru nepříjemně fauloval protihráče a dostává 2+10 za úder v oblasti hlavy a krku. Domácí, kteří již byli smířeni s výsledkem zápasu, si ještě berou oddechový čas a zkoušejí odvolat brankáře.

59:00

Do konce třetí třetiny zbývá už jen minuta a Metallurg ani nebude zkoušet odvolávat brankáře.

57:40

Nepovedená přesilová hra Metallurgu nejspíš definitivně stvrdila osud utkání. Ufa má v těchto chvílích hru pod kontrolou.

56:19

Jenže hosté oslabení dokázali ubránit a Metallurgu se hodně zkrátil čas na vyrovnání. Lepistö spěchá zpátky do hry.

54:19

Tohle bude ještě zajímavé! Sami Lepistö dostává dvě minuty za podražení a oslabuje Ufu, která byla teď i v plném počtu pod velkým tlakem.

53:23

Puk teď pomalu klouzal těsně před odkrytou brankou Ufy, jenže nikdo z domácích se k němu včas nedostal!

53:03

Ufa se teď nedostává z vlastního pásma a je pod velkým tlakem.

52:25

Kazakov a Kousal teď dělali obraně Ufy velké potíže a před Svedbergem z toho byla nepřehledná situace, ale puk neskončil v brance.

51:42

Domácí po vstřelené brance ožili a ještě se snaží vrhnout všechny síly do útoku.

50:07

50:07 Maxim KAZAKOV - 2:4

50:07

Metallurg Novokuzněck právě vstřelil branku!
Dva přesilovkové góly zaznamenává i Metallurg! Na konci rychlé akce byl MAXIM KAZAKOV, který dostal z levé strany přihrávku od Roberta Kousala, dobře trefil z první kotouč a uklidil ho pod víko. Asistence: Robert Kousal.

49:55

Lepistö vyvezl puk do útočného pásma, kde Ufa sebevědomě útočila při vlastním oslabení.

49:07

Hostující Denis Bodrov si odpyká menší trest za krosček.

47:47

Ljamkin je zpátky na ledě a domácí jsou v plném počtu.

2:4

Branky a nahrávky: 20. Kazakov (Kousal, Kaprizov), 51. Kazakov (Kousal) – 17. Chlystov (Engqvist), 23. Černov, 28. Engqvist (Višněvskij, Loginov), 39. Majorov (Makarov, Prochorkin)

Metallurg Novokuzněck: Karejev (41. Podjapolskij) – Fairchild, Manuchov, Ljamkin, Kuklev, Kamalov, Glebov, Amirov, Skutar – Kazakov, Kousal, Kaprizov – Komaristij, Dostojnov, Drugov – Zemčenko, Romanov, Orlov – Razumov, Karavajev, Butuzov.

Salavat Julajev Ufa: Svedberg (Sochackij) – Lepistö, Loginov, Višněvskij, Gončarov, Bodrov, Arzamascev, Curlygin, Derljuk – Chlystov, Engqvist, Ömark – Hartikainen, Makarov, Černov – Lazarev, Vorobjov, Nestěrov – Kabanov, Prochorkin, Majorov.

Rozhodčí: Denis Bondar, Jakov Dejev – Nikita Viljugin, Ivan Nazarov

Diváci: 3.894