HC 19 Humenné – HK DUKLA Ingema Michalovce

2:5

konec (0:1, 1:3, 1:1)

25.11.2015, 17:30 • Tomáš Šimeček sk

Videli sme pekný hokej z oboch strán no s lepším koncom pre hostí z Michaloviec, ktorý vyhrávajú aj druhý vzájomný zápas s výsledkom 5:2.V zápase sa zaskvel Tomáš Banovský, ktorý vsietil hattrick. Za pozornosť ďakujeme Onlajny.eu (19:34:44)

59:00

Posledná minúta tretej tretiny.

58:00

Domácim už veľa času na zvrátenie stavu neostáva. Posledné dve minúty tretej tretiny.

54:41

Hostia v plnom počte.

52:41

Vylúčenie v tíme HK Dukla Michalovce (Salnikov). Menší trest – bránenie v hre.

51:44

Domáci zatiaľ bránia bezchybne nepustili súpera do pásma.

50:44

Vylúčenie v tíme MHK Bemaco Humenné (Šeliga). Za menší trest – držanie.

47:58

Humenné dáva gól! Domáci využívajú presilovú hru a SEGĽA Martin znižuje stav. Asistencie Ihnaťo, Devečka

46:56

Vylúčenie v tíme HK Dukla Michalovce. Hostí oslabí Shangin za menší trest – sekanie.

46:00

Vidíme pekný hokej z jednej strany na druhú.

44:30

Domáci sa dostávali do prečíslenia, no dobre myslenú prihrávku Ihnaťa zastavil obranca hostí.

42:15

Dukla Michalovce dala gól!
Vedenie hostí zvyšuje už o štyri góly hráč SALNIKOV Andrev, svojim druhým gólom v zápase. Asistencie Buraľ, Fedorko.

41:00

Domáci nastúpili do tretej tretiny odhodlane. Hneď v úvode ohrozili brankára hostí.

40:01

Začala sa tretia tretina.
V úvode druhej tretiny sme videli rýchly gól hostí. Po ňom snahu Humenčanov o kontaktný gól, ktorý sa podaril Lukášovi Vartovníkovi, no naň odpovedali hostia hneď dvakrát. Po góloch Banovského, ktorý ma už na konte hattrick a Salnikova je stav 1:4. Tretia tretina začne približne o 19:05.