2. liga skupina Západ

HC Stadion Vrchlabí – BK Havlíčkův Brod

4:2

konec (0:0, 0:1, 4:1)

17.11.2015, 17:00 • DD Eletromont Aréna, Vrchlabí • 16. kolo • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 1.7 4.5 2.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:59

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Tak hostům se ještě daří korigovat výsledek. Necelou vteřinu před koncem utkání po pěkném úniku zakončil přesně JOSEF KOLDA. Asistence: Miroslav Duben, Kirill Vlasov.

59:35

Vrchlabí vstřelilo branku!
Je rozhodnuto. Filipova formace se zmocnila puku a s hostující dvojicí obránců si poradila. Do prázdné branky zakončoval TOMÁŠ JIRKŮ. Asistence: Tomáš Šťastný, Martin Filip.

56:58

Vrchlabí se dostává do trháku. MARTIN FILIP využil přesnou dorážkou početní výhodu a zvyšuje již na 3:1. Asistence: Tomáš Jirků, Jiří Jebavý.

51:10

Domácí se prosazují při přesilové hře 4 na 3. Vrchlabské fanoušky rozjásal pohotovou dorážkou TOMÁŠ ŠŤASTNÝ. Asistence: Jiří Jebavý.

43:45

Autorem branky je PATRIK URBAN. Asistence: Jandejsek a Bláha.

25:40

Z ničeho nic se hosté dostávají do vedení. Jelínek nebyl ve svém obvyklém postavení a dorážkou do prázdné branky zakončoval pohotovou střelou LUKÁŠ ENDÁL. Asistence: Miroslav Třetina.

4:2

Branky a nahrávky: 44. Urban (Jandejsek, Bláha), 52. Šťastný (Jebavý), 57. Filip (Jirků, Jebavý), 60. Jirků (Šťastný, Filip) – 26. Endál (Třetina), 60. Kolda (Duben, Vlasov)

HC Stadion Vrchlabí: Jelínek (Abrahám) – Jebavý, Kadavý, Klement, Lenoch, Jandejsek, deCarvalho, Matějček, Chleborád – Šťastný, Filip "C", Jirků, Maďar, Šimoníček, Matějka, Bláha, Urban, Oppelt, Srnský, Blažej, Krsek Trenér: Jan Holeček

BK Havlíčkův Brod: Dusík (Novák) – Duben, Lacina, Kořínek, Loginovskij, Vala, Kolda – Vlasov, Kondratěv, Chlubna, Kozlík, Ludvík, Kuchta, Přidal, Třetina "C", Endál, Jelínek Trenér: Aleš Totter

Rozhodčí: Kopeček – Hurita, Urubčík