2. liga skupina Západ

HC Stadion Vrchlabí – BK Havlíčkův Brod

4:2

konec (0:0, 0:1, 4:1)

17.11.2015, 17:00 • DD Eletromont Aréna, Vrchlabí • 16. kolo • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 1.7 4.5 2.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

29:17

Rozhodčí Kopeček posílá na dvě minuty na trestnou lavici domácího Patrika Maďara za podražení.

26:55

Stadion bude mít šanci na vyrovnání. Na trestnou lavici usedá hostující Jakub Lacina, který je vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

23:27

Domácí si vytvořili velký tak, který končí útočným faulem Jana Kadavého, který si jde odsedět dvě minuty za nedovolené bránění.

23:06

Hosté půjdou do čtyř. Havlíčkův Brod hrál v šesti a je za to potrestán dvouminutovým trestem, který odsedí Třetina.

14:29

Přesilovou hru si vyzkouší také domácí. Patrik Přidal už sedí na trestné lavici poté, co byl vyloučen na dvě minuty za sekání.

11:58

Vlasov se dostal do úniku, ale byl při něm faulován. Havlíčkův Brod si zahraje druhou přesilovou hru. Na dvě minuty odchází na trestnou lavici Dalibor deCarvalho.

02:25

Hosté si vyzkouší první přesilovou hru. Na dvě minuty je vyloučen domácí Patrik Maďar za hrubost.

4:2

Branky a nahrávky: 44. Urban (Jandejsek, Bláha), 52. Šťastný (Jebavý), 57. Filip (Jirků, Jebavý), 60. Jirků (Šťastný, Filip) – 26. Endál (Třetina), 60. Kolda (Duben, Vlasov)

HC Stadion Vrchlabí: Jelínek (Abrahám) – Jebavý, Kadavý, Klement, Lenoch, Jandejsek, deCarvalho, Matějček, Chleborád – Šťastný, Filip "C", Jirků, Maďar, Šimoníček, Matějka, Bláha, Urban, Oppelt, Srnský, Blažej, Krsek Trenér: Jan Holeček

BK Havlíčkův Brod: Dusík (Novák) – Duben, Lacina, Kořínek, Loginovskij, Vala, Kolda – Vlasov, Kondratěv, Chlubna, Kozlík, Ludvík, Kuchta, Přidal, Třetina "C", Endál, Jelínek Trenér: Aleš Totter

Rozhodčí: Kopeček – Hurita, Urubčík