Tipsport extraliga

BK Mladá Boleslav – HC VERVA Litvínov

5:3

konec (2:2, 2:1, 1:0)

17.11.2015, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • 20. kolo • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav)

Tipsport: 1.8 4.4 3.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z Mladé Boleslavi je to pro dnešek vše. Loučíme se s vámi a přejeme hezký zbytek svátečního večera. Nezapomínejme na to, jak významný den zažila naše republika před 26 lety. (19:52:59)
Nejlepší hráči zápasu
Richard Jarůšek (MBL)
Viktor Hübl (LIT)
Ano, je to tak. Mladá Boleslav vítězí podruhé v řadě, Litvínovu dokázala vstřelit pět branek. Hosté naopak prohráli i šestý zápas v řadě, což je jistě nepříjemné i vzhledem k tomu, že do města automobilů vážilo cestu tolik litvínovských fanoušků.

59:50

Ještě jedno z posledních vyhození, Litvínov odjede i z Mladé Boleslavi bez bodů a zůstane ještě více přikován ke dnu tabulky.

59:15

Právě byl odpískán jeden z dalších icingů domácích, o zisku třech bodů už je, troufám si říci, rozhodnuto.

58:33

Hosté se snaží ještě změnit stav utkání, jenže Boleslav rychle bere protihráčům kotouče a intenzivně vyhazuje až k Janusovi.

58:00

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny, obraz na ledové ploše je stále obdobný.

56:50

Litvínovští se snaží ještě něco udělat s výsledkem utkání, nemohou si ale vytvořit žádnou gólovou šanci.

55:57

Hosté byli v ofsajdu. Vhazuje se tedy ve středním pásmu.

55:16

54:53

Pacovský střádá cenné sekundy v rohu u litvínovské branky.

54:30

Středočeši opět vyhazují až k Janusovi.

54:15

Do Pavlíkovy dělovky od modré si obětavě lehl Lenc.

53:47

Po dalším z vhazování se ale Bruslaři osvobozují vyhozením přes všechny čáry.

53:36

Hosté jsou hned od začátku početní výhody značně aktivní v pásmu a snaží se o vstřelení kontaktního gólu.

53:16

Mitja Robar (MBL) – dvě minuty za zdržování hry (vystřelení puku mimo hrací plochu).

53:16

Nyní probíhá poslední komerční přestávka tohoto zápasu.

5:3

Branky a nahrávky: 6. Kubica (Stříteský, Hruška), 11. Bárta (Jarůšek, Ovčačík), 21. Jarůšek (Výborný), 22. Hyka (Žejdl), 42. Látal (Urban) – 11. Hübl (Jánský), 12. Martynek (Trávníček, Hanzl), 26. Hübl (Lukeš, Frolo)

BK Mladá Boleslav: Rittich (Cikánek) – Stříteský, Voráček, Trončinský, Kučný, Robar, Ovčačík – Jarůšek, Výborný "C", Bárta – Látal, Urban, Pacovský – Hyka, Žejdl, Lenc – Kubica, Hruška, Kimenta

HC VERVA Litvínov: Petrásek (22. Janus) – Kubát, Chaloupka, Frolo, Pavelka, Sklenička, Pavlík – Lukeš, Hübl, Jánský – Trávníček "C", Hanzl, Martynek – Gerhát, Piroš, Jurčík – Válek, Havlíček, Smolka

Rozhodčí: Šindler, Šír – Frodl, Kajínek

Diváci: 4 003