2. liga skupina Západ

HC Stadion Vrchlabí – BK Havlíčkův Brod

4:2

konec (0:0, 0:1, 4:1)

17.11.2015, 17:00 • DD Eletromont Aréna, Vrchlabí • 16. kolo • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 1.7 4.5 2.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je za námi další utkání druhé ligy, ve kterém vítězí domácí Vrchlabí, které díky povedené třetí třetině bere všechny body. (19:20:52)

59:59

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Tak hostům se ještě daří korigovat výsledek. Necelou vteřinu před koncem utkání po pěkném úniku zakončil přesně JOSEF KOLDA. Asistence: Miroslav Duben, Kirill Vlasov.

59:35

Vrchlabí vstřelilo branku!
Je rozhodnuto. Filipova formace se zmocnila puku a s hostující dvojicí obránců si poradila. Do prázdné branky zakončoval TOMÁŠ JIRKŮ. Asistence: Tomáš Šťastný, Martin Filip.

56:58

Vrchlabí se dostává do trháku. MARTIN FILIP využil přesnou dorážkou početní výhodu a zvyšuje již na 3:1. Asistence: Tomáš Jirků, Jiří Jebavý.

51:10

Domácí se prosazují při přesilové hře 4 na 3. Vrchlabské fanoušky rozjásal pohotovou dorážkou TOMÁŠ ŠŤASTNÝ. Asistence: Jiří Jebavý.

43:45

Autorem branky je PATRIK URBAN. Asistence: Jandejsek a Bláha.

40:01

Omlouváme se za technické problémy, které nastaly během druhé třetiny.

40:00

29:49

Hosté rozehráli kombinaci v obranném pásmu, která končila nakonec vysazenou domácí brankou. Nakonec bylo odpískáno postavení útočícího hráče v brankovišti. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

29:17

Rozhodčí Kopeček posílá na dvě minuty na trestnou lavici domácího Patrika Maďara za podražení.

28:55

Hosté jsou opět kompletní.

27:59

Dusík musel zasahovat po střele jednoho z domácích obránců od modré čáry.

27:27

Hosté se osvobozují vyhozením kotouče do středního pásma.

26:55

Stadion bude mít šanci na vyrovnání. Na trestnou lavici usedá hostující Jakub Lacina, který je vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

26:07

Hostující hráči toho nemají dost a opět jsou usazeni před domácí brankou.

25:40

Z ničeho nic se hosté dostávají do vedení. Jelínek nebyl ve svém obvyklém postavení a dorážkou do prázdné branky zakončoval pohotovou střelou LUKÁŠ ENDÁL. Asistence: Miroslav Třetina.

25:27

Obě mužstva hrají v plném počtu.

25:06

Třetina je zpět na ledě a hostům začíná zkrácená přesilová hra.

24:18

Kotouč je ve středním pásmu, kde ho mají na hokejkách hostující hráči.

23:27

Domácí si vytvořili velký tak, který končí útočným faulem Jana Kadavého, který si jde odsedět dvě minuty za nedovolené bránění.

23:06

Hosté půjdou do čtyř. Havlíčkův Brod hrál v šesti a je za to potrestán dvouminutovým trestem, který odsedí Třetina.

22:36

Domácí zatlačili svého soupeře v jeho obranném pásmu, ovšem Dusík svůj tým podržel dvěma povedenými zákroky.

21:02

David Vala se krásně probil skrze obránce a následně zakončil, jeho ráně však chyběla přesnost.

20:42

Na druhé straně si ve druhé části sáhl také na kotouč Dusík. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.

20:21

Jelínek musel hned zkraje druhé třetiny zasahovat. Jeho lapačka se vyznamenala po pokusu jednoho z hostujících hráčů.

20:01

Je za námi první třetina, ve které jsme byli svědky vyrovnané partie. Šance byly na obou stranách, ale zatím úřadují oba gólmani, kteří předvádí dobrý výkon.

20:00

19:32

Jirků se dostal za hostující obránce a hledal Filipa před brankou, ale k němu se kotouč nedostal.

19:01

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:32

Kotouč je ve středním pásmu a nevypadá to, že bychom se měli dočkat změny stavu před koncem třetiny.

17:42

Havlíčkův Brod se usadil v pásmu domácích. Zmatek před brankou musel likvidovat Jelínek, který nakonec schoval kotouč v lapačce.

16:29

Hosté přestáli oslabení a pokračují s plným počtem hráčů.

15:49

Vrchlabí hraje přesilovou hru, ale je to právě Ludvík, kdo nyní ohrozil domácí svatyni.

14:55

Na pravém kruhu se dostal ke střele Oppelt, ale jeho pokus dokázal vytěsnit pohotový Dusík.

14:29

Přesilovou hru si vyzkouší také domácí. Patrik Přidal už sedí na trestné lavici poté, co byl vyloučen na dvě minuty za sekání.

13:58

Domácí deCarvalho si odseděl dvě minuty a je zpět na ledě.

13:20

Hostům se přesilová hra nedaří. Kotouč je opět ve středním pásmu.

12:55

Rozhodčí Kopeček odpískal hraní rukou jednoho z hostujících hráčů.

11:58

Vlasov se dostal do úniku, ale byl při něm faulován. Havlíčkův Brod si zahraje druhou přesilovou hru. Na dvě minuty odchází na trestnou lavici Dalibor deCarvalho.

11:19

Na druhé straně vyslal ránu od modré tahem Jandejsek, kterou Dusík lapačkou pouze vyrazil před sebe, ale tam nebyl nikdo v modrém, kdo by mohl dorážet.

10:52

Tentokrát však musel Jelínek zasahovat po střele jednoho z hostujících hráčů.

10:23

Lukáš Endál si zpracoval mezi kruhy kotouč, následně ho vypálil na domácí branku, ale svou ránu nenasměroval mezi tři tyče.

09:44

Hraje se dlouho bez přerušení, ovšem převážně ve středním pásmu, kde obě mužstva kombinují.

08:58

Bláha zavezl kotouč za modrou, následně vypálil, ale branku Brodu minul.

07:56

Hosté se dostali do útočného pásma, ale tam nikdo v bílém nedokázal ohrozit Jelínkovu branku.

06:45

V posledních chvílích jsme svědky boje o každý kousek ledu, ovšem brankáři jsou na obou stranách bez práce.

05:37

Rebelové se provinili hned dvěma zakázanými uvolněními v krátkém časovém sledu.

05:19

Filipova formace motala hlavy hostujícím obráncům. Vše ukončil Dusík, který lapil ránu jednoho z domácích obránců.

04:25

Maďar je zpět na ledové ploše a domácí hrají v pěti.

03:48

Nyní se však hosté dostali do pásma, kde musel zasahovat Jelínek. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

03:28

Havlíčkovu Brodu se nedaří usadit se v pásmu Vrchlabí. To se zatím brání velmi dobře.

02:53

Tvrdo ránu od levého mantinelu vyslal Třetina, jeho rána však mířila vedle pravé tyče domácí branky.

02:25

Hosté si vyzkouší první přesilovou hru. Na dvě minuty je vyloučen domácí Patrik Maďar za hrubost.

01:54

Útočnou akci Rebelů překazil odpískaný ofsajd. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

01:15

Filip našel před brankou volného Šťastného, který ve výborné pozici nezakončil přesně.

00:42

V první vážnější akci se ocitl hostující Petr Kuchta, který však bekhendem nepřekvapil připraveného Jelínka.

00:25

Elitní formace havlíčkobrodských se dostala do postavení mimo hru.

00:01

Trenér: Jan Holeček

Trenér: Aleš Totter

Rozhodčí: Kopeček – Hurita, Urubčík.
Krásný, dobrý podvečer. Vítám Vás u sledování dalšího ze zápasů druhé ligy, kde se dnes v rámci šestnáctého kola střetne domácí HC Stadion Vrchlabí, které na svém ledě přivítá BK Havlíčkův Brod. Úvodní vhazování je naplánováno na 17:00, tak u toho buďte s námi.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

4:2

Branky a nahrávky: 44. Urban (Jandejsek, Bláha), 52. Šťastný (Jebavý), 57. Filip (Jirků, Jebavý), 60. Jirků (Šťastný, Filip) – 26. Endál (Třetina), 60. Kolda (Duben, Vlasov)

HC Stadion Vrchlabí: Jelínek (Abrahám) – Jebavý, Kadavý, Klement, Lenoch, Jandejsek, deCarvalho, Matějček, Chleborád – Šťastný, Filip "C", Jirků, Maďar, Šimoníček, Matějka, Bláha, Urban, Oppelt, Srnský, Blažej, Krsek Trenér: Jan Holeček

BK Havlíčkův Brod: Dusík (Novák) – Duben, Lacina, Kořínek, Loginovskij, Vala, Kolda – Vlasov, Kondratěv, Chlubna, Kozlík, Ludvík, Kuchta, Přidal, Třetina "C", Endál, Jelínek Trenér: Aleš Totter

Rozhodčí: Kopeček – Hurita, Urubčík