2. liga skupina Západ

BK Havlíčkův Brod – HC Draci Bílina

3:7

konec (3:1, 0:4, 0:2)

28.10.2015, 18:00 • Zimní stadion Kotlina • 11. kolo • Ladislav Vácha (@LadislavVacha)

Tipsport: 1.2 6.2 5.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:19

Bruslaři opravdu nezvládají emoce, to je naprosto zbytečné a je to velká škoda. Ve svém brankovišti zůstal ležet brankář Šljusarčur a Petr Kuchta (HBR) je potrestán za napadení.

58:02

Rozhodčí vykázal na trestnou lavici ke dvouminutovému trestu Romana Fučíka (BIL) na 5 minut plus do konce utkání, Jiří Brandejský (BIL) obdržel stejný trest, David Vala (HBR) trest na 5 minut plus do konce utkání, Miroslav Třetina (HBR) vyfasoval trest na 2 minuty plus 5 minut a osobní trest do konce zápasu.

54:59

Havlíčkův Brod prohrál další souboj v rohu svého pásma a nervy neudržel na uzdě David Vala (HBR). Tak to ta přesilovka Bruslařů moc dlouho netrvala... Rozhodčí mu udělil dvouminutový trest za sekání.

54:29

Na trestnou lavici usedl Milan Böhm (BIL) na 2 minuty za hrubost, Havlíčkův Brod tak hraje přesilovku.

48:52

Troufám si říct, že je z velké části hotovo. Rozhodčí spolu celou situaci zkonzultovali a znovu vylučují na havlíčkobrodské straně. Trest na 2 plus 2 minuty za vysokou hůl vyfasoval Kirill Vlasov (HBR). Hosté mají obrovskou šanci vstřelit sedmý gól.

48:18

Na straně Havlíčkova Brodu už je znát i narůstající frustrace, protože slibně rozjetý zápas neuvěřitelně ztrácejí a zatím to vůbec nevypadá, že by se mělo dít nějaké drama. Trest na 5 minut plus do konce zápasu vyfasoval Tomáš Ludvík (HBR) za vražení zezadu.

45:21

Havlíčkův Brod se zabydlel v útočném pásmu a vykoledoval si faul. Dominik Štěpka (BIL) zamířil za katr kvůli hákování.

37:24

Lukáš Machač (BIL) za bránou sestřelil Lukáše Endála a pyká za napadení.

35:24

David Kozlík (HBR) se dopustil zbytečného útočného faulu a obdržel dvě minuty za podražení.

32:03

Tak tohle je to, co potřeboval Havlíčkův Brod v současné době ze všeho úplně nejméně. Bílina si zahraje přesilovku, protože na lavici hanby usedl ke dvěma minutám Miroslav Duben (HBR) za podražení.

26:31

Souboj za bránou hostů končí vyloučením na obou stranách. Lukáš Machač (BIL) vyloučen na 2 minuty za pád pod nohy a Lukáš Endál (HBR) za nafilmovaný pád. Hraje se 4 na 4.

23:29

Radim Řezníček (BIL) – 2 minuty – vysoká hůl.

17:20

Jakub Lacina (HBR) obdržel dvouminutový trest za podražení.

07:38

Jan Trubenecker (BIL) – 2 minuty – hákování.

04:28

Tlak domácích nakonec vyústil ve faul Karla Šefla (BIL), který držel protihráče.

3:7

Branky a nahrávky: 6. Kondratěv (Duben, Vlasov), 9. Přidal (Endál, Třetina), 13. Ludvík (Kozlík, Kuchta) – 20. Trübenecker (Cvrk), 26. Petráš, 34. Fučík (Trübenecker, Čmolík), 36. Řezníček (Fučík, Cvrk), 40. Čmolík (Trübenecker), 45. Čmolík (Trübenecker, Řezníček), 54. Trübenecker (Čmolík)

BK Havlíčkův Brod: Zvolánek (Dusík) – Lacina, Duben "A", Kolda, Kořínek, Pecen, Vala, Mendl – Přidal, Třetina "C", Endál "A" – Kozlík, Kuchta, Ludvík – Hlídek, Cejpek, Chlubna – Kondratěv, Vlasov, Jelínek.
Trenéři: Aleš Totter a Ladislav Fixa.

HC Draci Bílina: Šljusarčur (Horák) – Polák "A", Šefl, Cvrk, Fučík, Machač, Bittner, Chmel, Hulcr – Sekerka, Petráš, Štěpánek, Řezníček, Trubenecker, Čmolík, J. Procházka, Kýhos "C", Nedrda, Brandejský, Štěpka, Böhm.
Trenér: Miroslav Kanis.

Rozhodčí: Petr Humpolíček – Pavel Kříž, Ivan Čuňočka